Робот Вертер• 18 июля 2024
Ви впевнені, що хочете заміж за багатого чоловіка? Моя сповідь
Дайте почитати це донькам. Або мотайте на вуса самі собі.
Чоловік мій міський інтелігент, який ніколи не брав до рук чогось важчого за гаманець.
Дуже амбітний і жорсткий. Напевно, це і допомогло йому побудувати бізнес.
Познайомились, коли мені було 20, а йому вже 35. Не одружений і дітей не було.
Почав залицятись одразу, але на перших порах зізнавався, що мріє про міську інтелігентну дівчину з багатим приданим і київською пропискою.
Так сталось, що закохався в мене.
Я відчуваю жостку прірву між нами: інтелектуальну, культурну, розумову.
Часто ляпаю щось невпопад. А коли вперше у своєму житті я пішла з ним до ресторану, то одяглась у шорти з майкою. Бо іншого не мала що одягти
Батьки у мене типові алкоголіки. Він був шокований, коли з ними познайомився.
Я відчуваю себе з ним чимось чужим.
Відчуваю себе так, ніби зайняла чієсь місце - місце достойної, розумної жінки.
Мені досі незвично жити в таких умовах, після своєї поваленої хатини.
Хоча ми разом вже 10 років.
У сімейному житті він впертий і беспомпромісний : якби не мій м‘який характер ніколи не зжились би.
Тяжко. Дуже тяжко
Таких душевних мук ви хочете для себе і доньок?
Своїх двох доньок планую віддати за звичайних добрих хлопців : але чоловік вже формально ‚посватав‘ їх з дітьми партнерів по бізнесу.
Так сталось, що закохався в мене.
Я відчуваю себе з ним чимось чужим.
Хоча ми разом вже 10 років.
Тяжко. Дуже тяжко
Мрію про пончик• 18 июля 2024
А что вам помешало за эти годы стать интеллектуальной , умной стервой из его окружения???
Кокосиха• 18 июля 2024
От создателя тем «ем руками и мне стыдно при богатых друзьях», «постоянно говорю вау, это цветы/ресторан/шампанское» и многих других
Вся така шо куди там• 18 июля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Душевні муки ж.
Leonka Boo• 18 июля 2024
Ви переносите свій досвід на інших. То, що у вас такий чоловік і такі стосунки, то ваш вибір.
У інших жінок він інакший. Всі ми різні.
Вам би до психолога, якщо ви не троль. Але ваш світ може змінитися кардинально))
4есотка• 18 июля 2024
Ой, какой примитивный тролизм.
Хоть бы дописали что то типа бьет, любовниц домой водит, свекровь тиран
Крем для арбуза• 18 июля 2024
То розлучайтеся і повертайтесь до батьків-алкашів, щоб так не мучитись
Жена миллионера• 18 июля 2024
Може краще подбати, щоб доньки були освіченими, тоді не буде прірви між ними і нормальними чоловіками
Кусачая Я• 18 июля 2024
Ну не всі вийшли з поваленої хати. Я не відчуваю душевних мук при поході в ресторан, хоча, вважаю себе зовсім звичайною
Покращена• 18 июля 2024
Т.е. именно безденежье и алкоголики родители мешали вам стать высоко интеллектуальной, читать книги, познавать что-то новое, иметь одно пару хобби?
Патика-мотика• 18 июля 2024
Ответ для4есотка
Ой, какой примитивный тролизм.
Свекровь-тиран водит домой любовниц и бьет их
Кукусики• 18 июля 2024
Все думают что акула в бизнесе будет домашней няшкой и подкаблучником дома прямо как в 50 оттенков серого ))))
Робот Вертер
• 18 июля 2024
Всі подруги і односельчани дуже заздрять мені
А я щодня стримую сльози
4есотка• 18 июля 2024
Ответ дляРобот Вертер
А я щодня стримую сльози
Что мешало за 10 лет не саморазвиваться?
Можно было 2 вышки окончить и безнес свой построить на мужа деньгах
Kusalochka• 18 июля 2024
Так я не поняла, вы и детей в вашей фантастической истории воспитываете не развивая интеллект?
Апофиозная• 18 июля 2024
В вашем рассказе необходимо заменить слово ’богатый’ на ’нарцисса, который абьюзит’.
Так вот за нарцисса, психопата - богатого или бедного - выходить замуж однозначно не стоит. Просто вы сами были из проблемной токсичной семьи, поэтому совершили ошибку многих девушек - не рассмотрели сразу, что это за г.но
Хитрушка-чекушка• 18 июля 2024
Ответ дляРобот Вертер
А я щодня стримую сльози
Ну нет. Не фантазируйте. Не женятся такие на дочках сельских алкашей.
Мамаша в бигудях• 18 июля 2024
Ответ дляKusalochka
для тракториста, щоб вместе под забором горькую пить
вкрации• 18 июля 2024
Можна питання? Ви досі в тих майці та шортах? Чи абузер вам хоч на Зару дає?
Прагматик флегма• 18 июля 2024
Розумніше хотіти не заміж за багатого чоловіка, а самій прагнути до фінансової незалежності, тоді чоловіка можна обирати, щоб тобі підходив саме він, а не його гаманець. Ви зробили ставку на нього, а не на себе і це основна помилка й причина Ваших сліз, а не його багатство як таке
Ленивица-красавица• 18 июля 2024
Автор, здесь дело в в статусе вашего мужа, а ваших комплексах, к психологу идите, пока не поздно))