Ольга.Д.О.• 18 июля 2024

Зимнее время навсегда

Как вы относитесь к тому, что в октябре нас переведут на зимнее время, и больше на летнее переводить не будут?
Результат:
вже голосів: 206
95 (46.12%) Хотелось бы всегда летнее врем
46 (22.33%) Мне всё равно
40 (19.42%) Хочу навсегда зимнее время
25 (12.14%) Хочу чтобы как раньше менялось
JaSonechko• 18 июля 2024
Кстати) А никто не в курсе - там нет петиций каких-нибудь на эту тему?
rybka21• 18 июля 2024
Ответ дляJaSonechko
Так, говорят, потом еще раз перевели на зимнее. В 1996, вроде
так, саме в 1996 перевели час ще раз назад.
rybka21• 18 июля 2024
Ответ дляJaSonechko
є, сьогодні була тема з посиланням
JaSonechko• 18 июля 2024
Ответ дляrybka21
Круто( Дважды назад и на нем и остаемся, получается?
JaSonechko• 18 июля 2024
Ответ дляrybka21
є, сьогодні була тема з посиланням
Ооой, мне надо! Не сохранили, случайно?
Ирина_Б_• 18 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Униан написал - Академия наук высшей школы Украины призвала президента Владимира Зеленского ветировать соответствующий законопроект, принятый на днях Верховной Радой.

Теперь, согласно документу, летом будет светать уже в 3 утра, а темнеть в 20 вечера. Это значительно увеличит расходы на освещение, что будет особенно ощутимым в условиях постоянных отключений электроэнергии.
о! а у нас Академия наук еще работает?
Lv1107• 18 июля 2024
Ответ дляJaSonechko
В тому і справа, що зараз літній час=часу весь рік до 1981р, в 90-роки(чи то 91чи то 96) не перевели на літній весною, а восени ще раз на годину назад. Але ніхто цього не пам’ятає майже. Там щось була невідповідність часу і часового поясу, так виправляли.
Alex_Kri• 18 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
о! а у нас Академия наук еще работает?
А здесь есть подвох. Здесь не Национальная академия наук, а Академия наук высшей школы Украины. Названия похожи, а это просто общественная организация
rybka21• 18 июля 2024
Ответ дляJaSonechko
Ооой, мне надо! Не сохранили, случайно?
зараз пошукаю...
rybka21• 18 июля 2024
Ответ дляLv1107
я пам’ятаю. і з того часу на сході взимку о 15 годині вже стало темно.
Lv1107• 18 июля 2024
Ответ дляrybka21
Отож)
rybka21• 18 июля 2024
Ответ дляJaSonechko
Ооой, мне надо! Не сохранили, случайно?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3571602
Ирина_Б_• 18 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
ясно
Горда пташка• 18 июля 2024
Зимовий час - це астрономічний час, правильний скажем так. Але то капець буде. Мені не заважав цей перехід. Все влаштовувало повністю.
rybka21• 18 июля 2024
Ответ дляГорда пташка
скажіть будь ласка, за астрономічним часом повинно бути по обіді темно? чи все ж таки темніти повинно хоча б після 16 години
Горда пташка• 18 июля 2024
Ответ дляrybka21
Природі байдуже. А час потемніння взагалі залежить від широти місцевості.
Саме взимку в 12 годин дня сонце максимально в зеніті, над головою.
Це люди придумали переведення годинника. І економічно це було обґрунтовано.
Жили в Польщі, переводили годинники, ніхто не здох
alex-3f3c• 18 июля 2024
Почекайте, ще ця влада і не таке придумає, якщо її не відтягнути від корита то ч-з рік-два жінкам заборонять на вулицю виходити без хиджаба
rybka21• 18 июля 2024
Ответ дляГорда пташка
я не про природу. я про людей. нормально жити взимку в темряві після 15 години? а вже скільки електроенергії можна зекономити
Горда пташка• 18 июля 2024
Ответ дляrybka21
А що владу цікавлять люди? Я взагалі не розумію, кому цей перехід заважав. Але таких як я в опитуванні меншість.
Аnnеt• 18 июля 2024
оставить, как было с переводом.
rybka21• 18 июля 2024
Ответ дляГорда пташка
то навіщо було переводити годинники на час назад в 96 році? щоб схід опинився в темряві. це нормально для людського організму? знаходитись в 30-40% робочого часу в темноті при електричному світлі? чому на 50 широті зненацька організовалась полярна ніч?
Карина250• 18 июля 2024
Подписала петицию
Плохая зайка• 18 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
почему не летнее? чем аргументируют или так удобнее депутатам
Потому что иначе будет одинаковое время с Москвой.
JaSonechko• 18 июля 2024
Ответ дляrybka21
Спасибо!
Плохая зайка• 18 июля 2024
Ответ дляJaSonechko
Ну да. В селах. До электричества. Потому что не рентабельно было керосинки жечь. Моя прабабушка так в молодости жила. А вставали с петухами до худоби. Кормить их.
А мне щас в городе нафига вставать в 3 ночи?)
Так мы скоро тоже будем керосинки жечь.
Ирина_Б_• 18 июля 2024
Ответ дляПлохая зайка
🫤 ну блин, это ж не официальная причина? да?)
Плохая зайка• 18 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Не официальная, но именно это настоящая причина. Многие вещи делаются у нас именно по этой причине, хотя официально озвучиваются другие.
Горда пташка• 18 июля 2024
Ответ дляrybka21
Спитайте тих, хто переводив, відміняв, знову переводив. Влада імітує бурну діяльність. Ви від мене що хочете? Я написала, що правильним є зимовий час, він природний. А не літній, хоча його додали в опитування. Але мене особисто влаштовував варіант переводу годинника. Правда мене забули спитати. Спитали ось тут, і виявилося, що таких як я взагалі меншість. Знову будемо за дебільною більшістю страждати.
JaSonechko• 18 июля 2024
Ответ дляПлохая зайка
Так мы скоро тоже будем керосинки жечь.
Я не могу( Сразу задыхаюсь. У меня астма
Горда пташка• 18 июля 2024
Ответ дляПлохая зайка
Щоб не бути як мАсцква достатньо було продовжувати переводити годинник. Бо москалі та бульбаші не переводять, а Європа переводить. Але ж ніт, ми не шукаємо легких шляхів. Мені тільки цікаво, ті хто в 19 році привели цю владу в парламент і в президенство задоволені? Прикро що з ними і меншість черпає це г@вно.