Marie-Antoinette2• 18 июля 2024

Ще поганих новин на сьогодні

Це офіційно
Положили так бездарно
кращих з кращих- морпіхи, професіонали добре вишколені

І ще майже тисяча родин більше не побачить своїх рідних

цю операцію погоджували головнокомандувачі
Вот тобі і ціна піару.
От що значить некомпентні дають задачі військовим.
А самі сидять в тилу і гроші пилять
dogfriend• 18 июля 2024
А как вам это?
Marinamariana• 18 июля 2024
Война это потери . Очень жаль ((😭
Alena.i• 18 июля 2024
Та їм пох, не своїх же дітей відправляли
В нас взагалі все супер, все збили а сидимо без світла, усюди пабеждаєм а втрати страшенні, ненавиджу, такі ж тварини як і кацапня
Танюша• 18 июля 2024
Я родом звідти. Знаю кожен кущик. Це дійсно було завідомо провально
wer-inn• 18 июля 2024
Ответ дляdogfriend
А как вам это?
только хотела дописать этот пиздец(
Alena.i• 18 июля 2024
Ответ дляdogfriend
А как вам это?
Супер, на звичайних чоловіків сафарі, останнє відберуть, а тут спиздив кучу бабла і гуляй собі на волі не правосуддя а казка. Пиздимо далі
Танюша• 18 июля 2024
Ответ дляMarinamariana
Война это потери . Очень жаль ((😭
Розумієте. Там така місцевість
Щоб потрапити на лівий берег с правового, це переплить Дніпро, потім 2 км плавень. І висадка в селі де за 10 км від нього просто тисяча техніки ворожих і військових.
ksusha1155• 18 июля 2024
Ответ дляdogfriend
А как вам это?
І щодо оприлюднити списки? їм щось буде за це? Мені прикро, що тих хто реально щось робить не цінують(( це як стук внікуди((
dogfriend• 18 июля 2024
Ответ дляwer-inn
только хотела дописать этот пиздец(
Похоже после этого они будет делать все, что хотят
dogfriend• 18 июля 2024
Ответ дляksusha1155
Это ж не моя новость, я так понимаю, что просто ’героев’ знать в лицо.
автор Marie-Antoinette2 • 18 июля 2024
Ответ дляТанюша
Так, то був квиток в один кінець, і для чого?
wer-inn• 18 июля 2024
кому-то пиздить, а кому-то сдохнуть, главное не перепутать(
Миззери• 18 июля 2024
Ответ дляdogfriend
А как вам это?
Бляха когда они деньгами уже нажрутся
Как я хочу что бы закончилось как в золотой антилопе
wer-inn• 18 июля 2024
Я наверно в Сильпо сегодня попробую спиздить чего нибудь, ну попадусь компенсирую -верну. Как думаете прокатит? Номер закона процитирую охране.
Вкусныйпончик• 18 июля 2024
Таки написали про це?! Я здивована, бо знайомий який вирався звідти живим, ще 30квітня сказав, шо під кринками поклали всю морську піхоту з подробицями безлічі тіл і невідомо скільки лишилось в воді. І весь цей час була тиша про це. Він каже на їх питання до командира, чому таке погане ставлення до собливого складу ? ’ Так вас еще прівєзут’. В хлопців мотивації нема взагалі, їх там угнітають.
Allemagne• 18 июля 2024
Наша влада - самый первый и главный пособник врагов.
lorena28071970• 18 июля 2024
Ответ дляdogfriend
А как вам это?
Я вначале не поверила и загуглила.... Таки да- приняли мразоты! https://zn.ua/ukr/POLITICS/rada-planuje-zvilniti-t...
Mussja• 18 июля 2024
Ответ дляwer-inn
Не проканає. Корупція і крадіжка це різні поняття.
Lukanov• 18 июля 2024
А как же задания от Евросоюза,про коррупцию,или это и есть подолання?
Annalise• 18 июля 2024
А самое удивительное, ведь информация про Крынки очень долго замалчивалась в СМИ вообще, те каналы, что писали о том, что наши там постоянно погибают - обвиняли проруснявыми. Я сама обалдела прочитав сегодня эту ’открытую’ и то, ясен пень, приуменьшенную инфу о потерях в Суспiльних новинах
Павела• 18 июля 2024
Ответ дляdogfriend
Вони вже це роблять.
Lukanov• 18 июля 2024
Не,ну хоть трындеть про кофе в Крыму перестали,правда про наступление начали,ой не знаю,как оно начнется,то наступление....
Графиня Шезвездицкая• 18 июля 2024
Я вчера в какой то теме публиковала то, от чего я впала в шок и не могла уснуть.

Українська військова частина… 37 км від противника….вдень…. на жовтих автобусах везе бійців на полігон нп Пересічна.

Російських Суперкам усе відстежує і РФ накриває особовий склад касетним Іскандером.

https://t.me/serhii_flash/3469
Танюша• 18 июля 2024
Ответ дляAnnalise
Я постійно слідкувала за новинами на цьому напрямку. Майже рік це просто чорна діра для наших солдатів😭
dogfriend• 18 июля 2024
Ответ дляПавела
Вони вже це роблять.
Сложно не согласиться
Павела• 18 июля 2024
Ответ дляAnnalise
Це все іпсо русняве, зараз прийде ботоферма зелені і нам тут розкаже, як у нас все в ажурі. Це ж не їм своїх чоловіків і синів відправляти.
Lukanov• 18 июля 2024
От суки,ложат людей просто так,а когда поняли,что дурных нема идти так просто ложить голову,так решили законами забирать все,жилье,машины,деньги.....а вы мне суки давали то жилье?
Annalise• 18 июля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
О, вы первее написали.
Неспроста такие новости вдруг ’всплывают’ на поверхность
СанечкинаЯ• 18 июля 2024
Ответ дляdogfriend
А как вам это?
Блін, коли ж ракета долетить до них нарешті, в той час коли будуть сидіти і приймати свої говнозакони
Belosnezka1980• 18 июля 2024
З кожним днем новини читати все страшніше і страшніше( Я готова віддати всі гроші з свого рахунка тому, хто підірве верховну раду разом з усім її кодлом і єрмаком у главі.