Це офіційно Положили так бездарно кращих з кращих- морпіхи, професіонали добре вишколені
І ще майже тисяча родин більше не побачить своїх рідних
цю операцію погоджували головнокомандувачі Вот тобі і ціна піару. От що значить некомпентні дають задачі військовим. А самі сидять в тилу і гроші пилять
Та їм пох, не своїх же дітей відправляли В нас взагалі все супер, все збили а сидимо без світла, усюди пабеждаєм а втрати страшенні, ненавиджу, такі ж тварини як і кацапня
Розумієте. Там така місцевість Щоб потрапити на лівий берег с правового, це переплить Дніпро, потім 2 км плавень. І висадка в селі де за 10 км від нього просто тисяча техніки ворожих і військових.
Таки написали про це?! Я здивована, бо знайомий який вирався звідти живим, ще 30квітня сказав, шо під кринками поклали всю морську піхоту з подробицями безлічі тіл і невідомо скільки лишилось в воді. І весь цей час була тиша про це. Він каже на їх питання до командира, чому таке погане ставлення до собливого складу ? ’ Так вас еще прівєзут’. В хлопців мотивації нема взагалі, їх там угнітають.
А самое удивительное, ведь информация про Крынки очень долго замалчивалась в СМИ вообще, те каналы, что писали о том, что наши там постоянно погибают - обвиняли проруснявыми. Я сама обалдела прочитав сегодня эту ’открытую’ и то, ясен пень, приуменьшенную инфу о потерях в Суспiльних новинах
Я постійно слідкувала за новинами на цьому напрямку. Майже рік це просто чорна діра для наших солдатів😭
Це все іпсо русняве, зараз прийде ботоферма зелені і нам тут розкаже, як у нас все в ажурі. Це ж не їм своїх чоловіків і синів відправляти.
От суки,ложат людей просто так,а когда поняли,что дурных нема идти так просто ложить голову,так решили законами забирать все,жилье,машины,деньги.....а вы мне суки давали то жилье?
О, вы первее написали. Неспроста такие новости вдруг ’всплывают’ на поверхность
З кожним днем новини читати все страшніше і страшніше( Я готова віддати всі гроші з свого рахунка тому, хто підірве верховну раду разом з усім її кодлом і єрмаком у главі.