Из Кукуева я• 19 июля 2024

Демексид

Лікар педіатр приписав дитині 4 роки компреси їз демексидом 1 до 4, а в інструкції написано що дітям до 12р не можна його використовувати, підкажіть будь ласка може хтось робив, чи нічого поганого не було?
Вилосипедниця• 19 июля 2024
ми робили дитині в 4р, нічого поганого не сталомя, парубок вже давно підліток ;)
автор Из Кукуева я • 19 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Дякую за відповідь, а то мені сказали що якщо він капне на краску то вона лущиться і я подумала що це якийсь яд
автор Из Кукуева я • 19 июля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Вам допомогли компреси?
Вакцениро Вона• 19 июля 2024
Димексид классная штука.. Если прям очень боитесь - больше разбавте.
Попробуйте на маленьком участке сперва
Вилосипедниця• 19 июля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Вам допомогли компреси?
так! запалення руки після катетера.
вАлнуюся сильнА• 19 июля 2024
Его надо разводить. И с ним очень аккуратно , у меня был ожог
автор Из Кукуева я • 19 июля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
У нас грип 3 тижні кашляє як собака, сказали розводить 1 до 4 і на груди класи, дякую за відповідь
автор Из Кукуева я • 19 июля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Попробуйте на маленьком участке сперва
Дякую
КротоТо• 19 июля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Робила обом в навіть меншому віці, зараз вже підлітки, антибіотика ще не бачили.
автор Из Кукуева я • 19 июля 2024
Ответ дляКротоТо
Дякую, тоді буду робити бо за цей рік антибіотики приймали вже 5 разів
КротоТо• 19 июля 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Ого. Мені малому років у 5 ледь астму не намалювали. Зачепив був десь страшний бронхіт і ледве дихав, хотіли вже на крапельниці саджати. Я його витягнула компресами фактично. З тих пір такого складного слава богу більше не було, вже 13й рік