Первая ласточка инфляции• 19 июля 2024
Аліекспрес. Як отримати замовлення Новою поштою?
Вперше замовила з Аліекспрес, внесла в дані тільки телефон і домашню адресу. Виходить, що за замовчуванням посилка прийде на Укрпошту? Я наче десь тут на форумі читала, що можливо замовити доставку НП, але при оформленні такої можливості не було. Може хтось підкаже, чи можливо це взагалі. Заздалегідь дякую усім за відповіді!
ПлакалаВАвто• 19 июля 2024
прийде рандомно, мені 1 раз прийшло на поштомат НП при замовленні на +-500 грн., мілкі замовлення завжди Укрпошта
Саджу все зарання• 19 июля 2024
Новая почта, Укрпочта, Мист. Отделения или почтоматы в радиусе 1 км от вашего адреса.
Первая ласточка инфляции
• 19 июля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Замовлення не мілке, але дешеве і актуальне - вентилятори. Хвилююсь, що на Укрпошті хтось прикарманить собі і треба буде робити нове((
ПлакалаВАвто• 19 июля 2024
чекайте поки буде код посилки, орієнтуйтесь на букви, тоді буде зрзуміло куди прийде,
Чудовий каламбур• 19 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Посилки карманять ще раніше на митниці. У квітні купа посилок зникло у людей. І затримки були по півтора місяці.
Зараз начебто нормально все проходить.
Мені більшість посилок приходить саме на Нову пошту
Зараз начебто нормально все проходить.
Мать драконов• 19 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
а почему вы не волнуетесь, что ваш хлам прикарманят на Новой почте или на почте Китая?
Первая ласточка инфляции
• 19 июля 2024
Ответ дляМать драконов
А ось і співробітник Укрпошти...