Г@Л@В@ломка• 05 декабря 2024
Новапей. Хто користується?
На Новій пошті радять ставити додаток новапей. типу буде кешбек. Я доволі часто замовляю щось цією поштою. Але не впевнена, чи справді мені це треба))) Хто користується, як враження?
Лівий Локіть• 05 декабря 2024
Дають 4 знижки по 50% на доставку в місяць. Але оплата їхньою віртуальною картою, на яку потрібно ставити кошти. Якщо ви користуютесь НП як покупець, то окрім цих 4 бонусів для вас більше ніяких толкових плюшок. Вони пропонують ще оплату частинами за посилки післясплатою, но там переплата овер велика. Для мене нова пей це по типу як приват24, просто до новапей привязаний мій кабінет НП. Але мені зручно бо я відправляю посилки наложкою і кошти мені одразу зачисляються на карту.
Леплю из пластилина• 05 декабря 2024
Чтобы пополнить карту новапей, комиссия 5 грн, даже если пополнение 1 грн
. А так только 4 посылки под 50% кешбэк, вроде и выгода, но такое. Знала бы не ставила
Г@Л@В@ломка
• 05 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
а мені сказали, що поповнення безкоштовне
Леплю из пластилина• 05 декабря 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Было когда то, 2 месяца уже как комиссию берет банк, может если другой банк, у меня Приват