Щебетуха• 19 июля 2024

Хто приймав флуоксетин?

Як переносили? Чи не викликав набряків? Чи знижував апетит?
Завжди з рушником• 19 июля 2024
вызвал маточное кровотечение.
пришлось прекратить
Басноплетка• 19 июля 2024
Трішки знизив апетит спочатку, в цілому нічого не змінив
Приймала разом з транками аби виключити психосоматику і покращити емоційний стан
Результату не помітила
Приймала десь 6+ міс
Відміни теж не відчула
А що таке?• 19 июля 2024
В самом начале снизил аппетит , далее нет. Прыщами обсыпало. Либидо 0. Но само действие понравилось.
всегдаДаДа• 19 июля 2024
Он не снижает апетит , он вас так сказать успокаивает, чтобы не хотелось все тащить в рот при стрессе . Либидо точно что 0, как выше написали.
Последний вагон• 19 июля 2024
Принимаю пару лет, супер-отлично. Не обжираюсь аки свинья благодаря ему. Настроение- отличное.
Мария -902b• 19 июля 2024
Ніякого ефекту крім зниження лібідо до 0, апетит такий самий був, депресія теж не пройшла
КучМала• 19 июля 2024
Ответ дляПоследний вагон
вам виписують рецепт чи ви самі якось купуєте ?
Последний вагон• 19 июля 2024
Ответ дляКучМала
Сама беру- либо в ’наркоманских’ аптеках, либо у знакомых фармацевтов.
автор Щебетуха • 19 июля 2024
Ответ дляПоследний вагон
А що це значить - наркоманські аптеки? Мені таке теж треба)
Последний вагон• 19 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
В которых торгуют как с добрым утром кодеинсодержащими препаратами и прочей хренью.
Голубая фишка• 19 июля 2024
Дівчата а Цефамадар з тою самою метою хтось приймав?