Мадам Тю-лю-лю• 19 июля 2024
Я дурна чи є ще хтось такий?
Я час від часу оглядаю дітей, хребет, родимки, лімфовузли. Але не зовсім знаю як то все має бути в ідеалі, і вічно щось надивлюсь і потім переживаю.
От наприклад, в травні були планові УЗД - внутрішніх органів, щитовидки і відразу попросила щоб подивились шийні , підщелепні і надключичні лімфовузли. Всі в нормі.
Потім ще по іншому питанні була в імунолога, місяць тому , то відразу також спитала за лімфовузли, вона пропальпувала їх і сказала що те що вони є на шиї то все ок. Вони нормальні і по пальпації і по УЗД. Ще пальпувала лікар надключичні, підпахвами і пахові - сказала що все добре.
Але щось сьогодні мене дьорнуло подивитись що там і ніби щось нащупала над ключицею, але один раз ніби є, інший ніби нема, якась наче гулька, а наче й ні. Мене аж в жар кинуло. І от сиджу і думаю,
УЗД два місяці тому сказав що все ок, лікар імунолог місяць тому сказав що все ок. Нащо я сьогодні туди лізла це по перше, по друге якщо б там було щось не так то певно хтось або імунолог або УЗД точно б щось помітили, правильно?
Хто ще є такий як я, з таким характером який вічно десь не туди хоче лізти, як ви справляєтесь з собою? І скажіть що б робили в моїй ситуації, бігти знов на УЗД?
ОноВамнадо• 19 июля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Боже, знов вона.
А я думаю, что знакомое такое
Допоможіть знайти• 19 июля 2024
Ответ дляНеправдиша
У Вас в сімʼї була якась хвороба, повʼязана з лімфовузлами?
Ні, автора потрібно до психіатра.
І то серйозно, в неї тут мільйон тем.
Пукимончиг• 19 июля 2024
Ответ дляОноВамнадо
А я думаю, что знакомое такое
Невістка свекруха версія 2.0
Вкаблучках• 19 июля 2024
Досить щупати дітей, потім виростуть тривожні іпохондрики як ви. Надключичні у худих можуть прощупуватися. І без різниці прощупуються вони чи ні, головне їх розмір по узд
Мадам Тю-лю-лю
• 19 июля 2024
Ответ дляНеправдиша
Ні , просто останнім часом тут читала і на слуху вічно ті лімфовузли, що то щось недобре і от з того часу вічно їх пробую.
Допоможіть знайти• 19 июля 2024
Ответ дляПукимончиг
Пийте вже щось від тривожності
Уявіть, як дитині в такому жити. Їй же постійно калічать психіку.
Знала б авторку особисто, то в органи опіки повідомила б.
Пукимончиг• 19 июля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Мені ще й лікарів місцевих шкода
Мадам Тю-лю-лю
• 19 июля 2024
Ответ дляВкаблучках
Лікар на УЗД написав що в надключичних ділянках лімфовузлів немає. Коли імунолог пробувала , то сказала що все ок. Бо наприклад на шиї є кілька по 1 см, то вона казала що так є а дуже багатьох, просто в одних видно в інших ні. А про надключичні я не питала. Але коли вона все пальпувала, то сказала якщо б я не прийшла з питанням по лв, а по якомусь іншому, вона їх все одно б пальпувала і навіть не звернула б уваги, бо такі вони є в дуже багатьох .
Неправдиша• 19 июля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Вони можуть збільшуватись при запальних процесах в організмі. Це цілком нормально. Краще сходіть до психотерапевта
Вкаблучках• 19 июля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну то нормально все у вас, чого ви накручуєте проблеми, де їх немає? Поменше читайте інтернет і про хвороби
Последний вагон• 19 июля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
вы работаете? если да, то найдите еще вторую работу, чтобы не было сил и времени задрачивать детей и фигней страдать
Голубка миру• 19 июля 2024
Автор, а піськи і дупи теж оглядаєте самостійно чи лише до лімфовузлів особлива пристрасть?
Трусиковед• 19 июля 2024
А чого саме лімфоузли?
Багато хвороб на них не впливають.
Достатньо щорічного чек-апу організму, не робіть з дітей хворих.
Багато хвороб на них не впливають.
Маю рацію• 19 июля 2024
пожалуйста обратитесь к психиатру
вам назначат адекватное лечение
ВЫ КАЛЕЧИТЕ ДЕТЕЙ
вам назначат адекватное лечение
ВЫ КАЛЕЧИТЕ ДЕТЕЙ
Мадам Тю-лю-лю
• 19 июля 2024
Ответ дляSo_so
У Вас не характер. Вам психиатр поставил диагноз и назначил лечение.
Наприклад мене не дуже папрягають соплі чи горло чи кашель. Мене лише постійно бентежать ті кляті лв. Як перестати їх постійно щупати. Приймаю аж які виписав лікар, але вони чомусь не впливають на то. А лікар каже що все ок і потім пройде, а не проходить вже 4 місяць їх п´ю
Мадам Тю-лю-лю
• 19 июля 2024
Ответ дляГолубка миру
До лв
Баба Йога• 19 июля 2024
Чому зразу ’дурна’,просто хвора 🥴
Іпохондрія і тривожний розлад ,приймайте антидепресант
Последний вагон• 19 июля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
До лв
а мужа тоже проверяете постоянно или он не заслужил такой чести?
Мадам Тю-лю-лю
• 19 июля 2024
Ответ дляТрусиковед
А чого саме лімфоузли?
Багато хвороб на них не впливають.
Я не знаю, просто попадались теми часто що позбільшувались лв і виявилось потім онко чи якісь страшні хвороби. І з того часу почала вічно приглядатися до тих клятих лв
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Давайте ещё раз. Вы психически больны, тут не рационального почему больной зациклился именно на л/у, а не, например, на пятке.
Вам нужно проходить психотерапию.
Мадам Тю-лю-лю
• 19 июля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Ні лише дітей
Последний вагон• 19 июля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ні лише дітей
а муж не человек? им не дорожите? может там геморой вылез или водянка яичка. а родинки мужа проверяете? с таким солнцем активным рак только так можно получить