Гага Газу• 19 июля 2024

Спека в поїзді, як перенести?

Що взяти з собою? Чим допомогти? Будемо їхати цілий день в початку серпня, з 2 дітьми 11 і 6 років
ЛюбимаЯНЬ• 19 июля 2024
Тільки вагон з кондиціонером. Якщо без - інші варіанти проїзду
Отжигающая• 19 июля 2024
а какая погода будет?
что за люди любят накручивать себя там где не надо
Ясамаякрасивая)• 19 июля 2024
Викупити купе, купити ручні вентилятори..
Шукати купе з кондиціонером
Боневтікла• 19 июля 2024
Ой, после недавней смерти от жары в поезде, я бы уточняла в каких вагонах точно есть кондиционер. А если неизвестно, то вентилятор на аккумуляторе, много воды
автор Гага Газу • 19 июля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Шукати купе з кондиціонером
Не було ніяких квитків, тільки плацкарт без кондиціонера
Жена брата Админа• 19 июля 2024
Просто потерпеть)
Ездили с двумя более младшими детьми, успокаивала себя, что это просто день и он закончится)))
Ясамаякрасивая)• 19 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Тоді на кожного ручний вентилятор та павербанки для їх зарядки
Бандитка Сью• 19 июля 2024
а разве нельзя там окна хотя бы открыть?
нет вагонов с кондиционерами, даже купе. Поезд Киев-Рахов. Но ехать ночью, может не так будет жарко.
Бандитка Сью• 19 июля 2024
Ответ дляГага Газу
так купе теж без кондиціонерів
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 июля 2024
Ответ дляГага Газу
там норм, вікна відкриваються, вітер гуляє по вагону.
пьЯНА• 19 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
І як люди колись без кондиціонера їздили ?
Нормально. А то розбалувані сильно.
Я_з_Франека• 19 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Не переживайте, откроете окна, будеь сквозняк, ехала так, правда, только ночь, но реально не так все плохо было, берите побольше воды
Я не в теме• 19 июля 2024
До серпня як до неба рачки. Ви бачили погоду на початок серпгя? Ніякої спеки. 24-26. І вночі не спекотно. Спека скінчилася. До початку серпня ніякої спеки нема. А далі побачимо.
Разгуляшка• 19 июля 2024
Ответ дляБандитка Сью
так купе теж без кондиціонерів
Дивлячись, в яких потягах
Жена брата Админа• 19 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Нормально. А то розбалувані сильно.
И не говорите))
Мне вон уже рука-лицо налепили 🤪

Чи не проблема - один день потерпеть в дороге. Тем более сильно жарко, только когда поезд стоит, при движении и открытом окне в поезде вполне терпимо. Тем более в начале августа уже не прогнозируют +35
ПрипоРошенная• 19 июля 2024
7 або 8 вагон - начальник потяга - скарга.
Або дзвінок на гарячу лінію. Ці прості дії відкпривають закупорені вікна на раз. Відразу знаходиться слюсар, котрий прийде з інструментами, покопирсається на вікні - і його таки відкриють.
У скарзі наголошувати, що порушені сан.норми перевезення пасажирів (температура 24 +-2 градуси, притік свіжого повітря 1 кубометр на 1 кв.м площі вагону на годину).
Норми можете роздрукувати, але вони і так їх знають.
Головне - не мовчати.
Все возможно• 19 июля 2024
Мы недавно ехали Кишинев - Киев при 38 градусов. Вагон купе с кондиционером, но по Молдове поезд едет так медленно, что кондиционер не включается. Ну да, ужас, но не ужас-ужас ))
Булку Дай• 19 июля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
И не говорите))
Мне вон уже рука-лицо налепили 🤪

Вам може і не проблема, а людина ось недавно померла в потязі через жару.
Кросівки оригінал• 19 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Нормально. А то розбалувані сильно.
Точно) он в інших країнах навіть автобуси і трамваї з кондьорами, а тут в 21 сторіччі захотіли потяг комфортний, буржуї 😂
Я не в теме• 19 июля 2024
Їхала Стеіанією 43 потяг. Плацкарт. Вікна відчиняються всі. Їхала вночі. А вдень+ 36 . З дитиною. Ніхто не вмер.
ПрипоРошенная• 19 июля 2024
Ответ дляЯ не в теме
За нормами ВООЗ температура повітря вище за 24 градуси є інфарктонебезпечною. Та ж ВООЗ пише, що кондиціонери у громадському транспорті повинні працювати, коли температура повітря на вулиці перевищує 10 градусів.
Ну, те, що вам пощастило мати сильне серце, вже зрозуміло - можна позаздрити. Але повна відсутність емпатії натякає, що вам не зо всім пощастило.
Бідося• 19 июля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
І обов´язково знайдеться хтось один, який буде кричати,що дме і закрийте вікно
Бідося• 19 июля 2024
Ответ дляПрипоРошенная
10 градусів? Тепла?
Щось смішно стало про маршрутки 😂
Здається, що ВОЗ і ви їх в очі точно не бачили 🤣
Любви вам!• 19 июля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вагон с кондиционером не спасает. Муж ехал недавно,говорил это ужас. Жара,спать невозможно,люди выходят на станциях воздухом дышать
Я не в теме• 19 июля 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Всеріться))) коли потяг їде - не спекотно взагалі. І таки я дууууже поганр переношу спеку.тому з Києва га липень щороку тікаю в Тру кавець чи Моршин.Але якщо відкриваються вікна, то все ок. І Вже по прогнозах спеки +35 не буде. Від 26 до 29. Пару днів 30. А раніше як їздили?
ПрипоРошенная• 19 июля 2024
Ответ дляБідося
10 градусів? Тепла?
Щось смішно стало про маршрутки 😂
Смійтеся. Я в Україні - і мені не пощастило як вам з серцем. Все життя - це битва за повітря. І я її виграю, бо знаю правила.
Любви вам!• 19 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Мокрое полотенце
Бідося• 19 июля 2024
Ответ дляПрипоРошенная
І куди ви з тими правилами? При чому тут пощастило чи ні.
Заходите у маршрутка і що? Передаєте водію разом з оплатою за проїзд?
Я не в теме• 19 июля 2024
Удалено администрацией...
ПрипоРошенная• 19 июля 2024
Ответ дляБідося
і відкриваю вікно. І їду біля нього. Ага, навіть у березні.