На_оба_рот• 19 июля 2024

Дівчатка, порадьте будь ласка добрі бази, гель лаки і топ

Купила лампу, тепер не знаю що обрати долі. В мене один гель лак, він фірми Moon, замовляла на мейкап. Я так зрозуміла що не один гель треба🙈
Може є добрі бази і топи на мейкап
Прикуси Язика• 19 июля 2024
Nails molekula у меня
Только не берите базу термо, она ужасной консистенции.
Мне нравится база silk milk и другие из этой серии с шиммером
автор На_оба_рот • 19 июля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Nails molekula у меня
Спасибо
А как понять база с термо?
Я думала просто база и все
Прикуси Язика• 19 июля 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Спасибо
А как понять база с термо?
Я думала просто база и все
А там в названии и описании написано, еще и одна из самых дорогих))
Потішаюся• 20 июля 2024
У меня все от hellogel. У них шикарное качество и дизайн
пані Солоха• 22 июля 2024
Автор, от чесно, мало просто купити лампу і матеріал. Як людина, яка сама собі за менш як рік догралась до алергії на гель-лак, скажу - пройдіть онлайн курс ’самсобімайстер ’ або хоч мінімально подивіться в ютубі навчальні відео з чого почати.
Вам треба багато чого, від знежирювача, праймеру, бази, кольору, топу до рідини для зняття. Можна для початку взяти гель-лак однофазник у Йо нейлс наприклад. Тоді тільки лампа , спирт і однофазник в два шари. Потім уже визначитеся зі зняттям.
пані Солоха• 22 июля 2024
Зараз на ринку дуже багато торгових марок, давно відомих і нових, і всі про себе заявляють рекламою, співпрацею з блогерами, активністю в соцмережах, проведенням навчальних семінарів, участю у виставках.
Коді, Комільфо, Кіра, Фокс, Культура колор, Нейл апекс, Йо нейлс, ПНБ, Реформа - уже як старожили в українському нейл світі.
Дарк, Луна, Тач, Лукум, Хелло, ДНКА, Мун, Арпікс, Токі Токі, Туфі профі, Леді Армс, якісь років 5, якісь 2 роки і з сотню нових і новіших. В усіх марках є перлини і матеріали так собі.
Успіхів Вам на початку шляху🤗
автор На_оба_рот • 23 июля 2024
Ответ дляпані Солоха
Дякую
автор На_оба_рот • 23 июля 2024
Ответ дляпані Солоха
Успіхів Вам на початку шляху🤗
Дякую 🤗