Пез Году Неделя• 20 июля 2024
Дитячий смарт годинник, порадьте
Всім доброго дня)
Порадьте, будь ласка, дитячий смарт годинник, для дівчинки, 7 років.
Щоб батарея тримала добре, був гарний зв´язок, можна відправляти повідомлення, з сім картою та 4g.
Ще б і ціну нормальну)
Можливо хтось порадить з свого досвіду або хоча б яку фірму краще взяти...Бо їх стільки, що за багатьох я навіть і не чула.
Або скажіть які не слід брати)
До прикладу фірма DobraMAMA, хтось має досвід?
Ще б і ціну нормальну)
Або скажіть які не слід брати)
Сірничок• 20 июля 2024
Такий вже більше 2 років, батарея тримає добре, гучний, яскравий, є додаток для вістеження жпс, трохи сирий, але може бути. З мінусів відбила вушко, де кріпеться ріменець,а заміна з екраном як новий годинник, то носить на силіконовому шнурку на шиї. До решти питань нема.
Пез Году Неделя
• 20 июля 2024
Ответ дляСірничок
Дуже -дуже дякую за відповідь 💐
Після двох років використання, батарея не сильно сіла, скільки днів тримає?
Сірничок• 21 июля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Дуже -дуже дякую за відповідь 💐
Нема за що) та добре тримає, 3-4 дні, якщо не бавиться в ньому)