Курочка-чубаточка• 20 июля 2024

Потрібна порада, дитина захворіла

Ми за кордоном і раніше понеділка, а думаю що реальніше вівторка, не попадемо до лікаря. Дитині 6 років, 2 неділі назад лікували бронхіт пульмікортом. Зараз знову захворіла. Вчора ввечері був трохи кашель, соплі, як заснула все пройшло, трохи соплі зранку. Зараз на вечір різко хрипнути начала і таке як не може відкашляти слиз. У нас схильність до ларингоспазмів і в таких випадках відразу пульмікорт. Але ми ж ним лікувалися недавно, чи можна знову? Температури нема. Ще зараз багато коклюшу в знайомих, хоть би не воно (( Порадьте,що робити. Дала антигістамінне.
Ирина_Б_• 20 июля 2024
не очень понятно, анализы, снимок вы желали?

автор Курочка-чубаточка • 20 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
це повторно захворіли, другий день хвороби і то лише на вечір накрило. Дивлюся, щось хуже і хуже, прям як заважвє їй той слиз
КучМала• 20 июля 2024
Если это ларингоспазм то вы ж ничем кроме гормона его не уберете. Но вы умеете на слух определять где ларинго а где бронхоспазм? Я не всегда потому делаю фривей а через 20 мин Пульмикорт.
Усміхайлик• 20 июля 2024
Температура есть?
Если нету - обильное щелочное питьепо типу боржоми, свежий воздух. Отхаркивающее.
Конотопська відьма• 20 июля 2024
В какой вы стране?
Конотопська відьма• 20 июля 2024
Нам за границей при таком назначили балончиком дышать на постоянной основе.
Пишна молодиця• 20 июля 2024
При чому ларингоспазм і слиз?
Жіночко, ви зараз дитину до пневмонії залікуєте.
Силиконочка• 21 июля 2024
Автор, не можу сказати, чи доречно приймати пульмікорт в цьому конкретному випадку. Але якщо ви переживаєте, чи можна його приймати так тривало, то за потреби - можна. Моїй дитині (правда вже при астмі) його призначили на кілька місяців. Але це звісно лікар вирішував.

Як альтернатива при ларингоспазмі лікар ще радив свічки Ректодельт.
автор Курочка-чубаточка • 21 июля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
В какой вы стране?
германия

Девальвация• 21 июля 2024
Будет хуже едьте в скорую. А сейчас возможно (я не врач, у сына долго проблема с лорингоспазмом была) на ночь ношпа антигистомин стопусин(или что-то подобное) , максимально охладить и увлажнить комнату, высокую подушку, я сильно мокрой тряпкой полы обычно протирала. но это если действительно лорингоспазм а не бронхит, если кашель сухой и надрывный. Сложно все это без врача... Попробуйте утром онлайн консультацию взять в Украине.
Дайте подуться• 21 июля 2024
Я думаю, стоит подумать о вкусных французких сырах...
Вы в Германии, вам так просто рецепт на антибиотик ампициллин не дадут?
Пенициллин содержится в элитных сырах с голубой и зелёной плесенью. Но только если решили - то нужно есть постоянно, по несколько бутербродов на завтрак и на ужин.