Если я стала на учёт в 6 недель ,сейчас уже 13-14 ,после первого раза к врачу не ходила. Как вы считаете будет ли врач что то говорить,почему меня так долго не было ?
Ответ дляAlenka34@
Я після операції ледве ходжу,ноги пухнуть,з ліжка встаю з допомогою, і Вам дитину жалко ? Що вона мене жере зсередини,ще потім на неї витрачати час?
Автор, раджу вам , коли народиться дитина , віддати її одразу. Вірю, що найдуться гарні батьки для неї і всиновлять її.
Але я все одно переконана, що ви троль.
Не може ЖІНКА таке писати про своє дитя !
Не вірю.
Але я все одно переконана, що ви троль.
Не вірю.
Ответ дляАнетка
Але я все одно переконана, що ви троль.
Не вірю.
Але я все одно переконана, що ви троль.
Не вірю.
Ненавиджу,ця клята істота їсть мене зсередини. Не віддам ,хай мучиться