Alenka34@• 21 июля 2024

Если я стала на учёт в 6 недель, сейчас уже 13-14

Если я стала на учёт в 6 недель ,сейчас уже 13-14 ,после первого раза к врачу не ходила. Как вы считаете будет ли врач что то говорить,почему меня так долго не было ?
Анетка• 21 июля 2024
Ответ дляAlenka34@
Ні . Повірте,не тролль. Дуже важко. Порадьте краще щось
Автор, я проти абортів, але чому ви не зробили аборт при ваших данних ?
Чому дочка живе у батьків, а не з вами ?
автор Alenka34@ • 21 июля 2024
Ответ дляАнетка
Бо дурна,лікаря послухала і маму. Тому я напів каліка
Анетка• 21 июля 2024
Ответ дляAlenka34@
Ви ж розумієте, що виховувати вам , а не лікарю і мамі ?
автор Alenka34@ • 21 июля 2024
Ответ дляАнетка
Я не буду виховувати . У мене є донька. Чоловік буде займатися дитиною,я буду жити як жила. Ні кормити,ні міняти памперси,ні коли хати я не буду.
Анетка• 21 июля 2024
Ответ дляAlenka34@
Шкода вашу дитину
автор Alenka34@ • 21 июля 2024
Ответ дляАнетка
Шкода вашу дитину
А мені ні. Мене нікому не жалко.чого я маю кого жаліти? Єдине моє бажання щоб стався викидень.
автор Alenka34@ • 21 июля 2024
Ответ дляАнетка
Шкода вашу дитину
Я після операції ледве ходжу,ноги пухнуть,з ліжка встаю з допомогою, і Вам дитину жалко ? Що вона мене жере зсередини,ще потім на неї витрачати час?
автор Alenka34@ • 21 июля 2024
Ответ дляАнетка
Шкода вашу дитину
Ненавиджу кожного хто щасливий. Ненавиджу усіх людей,які мали нормальне виховання. Будьте Ви всі прокляті
Анетка• 21 июля 2024
Ответ дляAlenka34@
Автор, раджу вам , коли народиться дитина , віддати її одразу. Вірю, що найдуться гарні батьки для неї і всиновлять її.

Але я все одно переконана, що ви троль.
Не може ЖІНКА таке писати про своє дитя !
Не вірю.
автор Alenka34@ • 21 июля 2024
Ответ дляАнетка

Але я все одно переконана, що ви троль.
Не вірю.
Не вірте. Я її вже ненавиджу
автор Alenka34@ • 21 июля 2024
Ответ дляАнетка

Але я все одно переконана, що ви троль.
Не вірю.
Ненавиджу,ця клята істота їсть мене зсередини. Не віддам ,хай мучиться
Анетка• 21 июля 2024
Ответ дляAlenka34@
Прочитавши вашу тему , захотілося помитися , наче в бруді я тепер.
Фу.
автор Alenka34@ • 21 июля 2024
Ответ дляАнетка
Фу.
Щоб та дитина подохла всередині. Ненавиджу її,хай чоловік здохне разом з нею