Примарочка• 21 июля в 06:16
Можна якось змусити суд розглянути справу?
Я подала в суд, справу призначили розглядати в спрощеному, письмовому провадженні. Ну тобто це ж має бути швидко. І от вже скоро рік та справа лежить в суді. Можна їх якось попросити нарешті розглянути?
Примарочка
• 21 июля в 06:18
Відповідач не надав нічого взагалі. Є лише мій позов і мої докази. Що там розглядати.
Тракторні війська• 21 июля в 06:37
Автор не поверите, меня до войны за несколько месяцев обокрали так дело до сих пор длится виновную нашли и она до сих пор сидит в СИЗО с начала войны. Вот где жесть. Но тут наоборот мне нравится Преступление и Наказание такое вышло.
Примарочка
• 21 июля в 06:42
Наш суд найгуманніший суд у світі (с).
Ну реально в мене вже відчай, це адмін суд. Є ж строки розгляду справи, особливо якщо заперечень з іншої сторони немає.
Love_Love_Love_• 21 июля в 06:44
Ответ дляПримарочка
Наш суд найгуманніший суд у світі (с).
Суд це влада, як можна змусити владу щось робити?
Примарочка
• 21 июля в 06:45
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну от і я цікавлюся, як?
По кодексу в них чи місяць чи два на розгляд. Рік скоро пилюкою справа припадає і тиша.
Нервогенератор• 21 июля в 06:48
Ответ дляLove_Love_Love_
Тим більше зелену
Примарочка
• 21 июля в 06:52
Ответ дляviter33
Для початку - підійдіть до судді, потім - до голови суду
Не пускають туди. Якщо немає повістки в засідання то в приміщення не впускають охоронці.
А в мене немає, бо без виклику сторін розглядається.
Ответ дляПримарочка
Йдете в канцелярію
Або ознайомлюватися з матеріалами справи
Взнайте телефон помічника/секретаря (в канцелярії суду) - передзвоніть їм
Чумацький Шлях• 21 июля в 06:58
Ответ дляПримарочка
Ну от і я цікавлюся, як?
Только писать обращение к начальству судьи. Мне адвокат писал. Не помогло, правда. Судья сама уволилась, назначили другой судье. Она за месяц сделала то, что предыдущая полтора года не могла (запросила у другой стороны доки). Теперь опять все повисло
Примарочка
• 21 июля в 07:01
Ответ дляЧумацький Шлях
Дякую. Значить мій випадок не поодинокий.
Спробую писати, втрачати мені нічого.
Дякую.
Спробую писати, втрачати мені нічого.
Дякую.
Чумацький Шлях• 21 июля в 07:05
Ответ дляПримарочка
Спробую писати, втрачати мені нічого.
Дякую.
Спробую писати, втрачати мені нічого.
Дякую.
Мне адвокат сказал, что в Киеве это стандартно. У них там все завалено, на полу кипы лежат, работать некому, особенно младшего персонала текучка. Только узнал контакты помощницы, уже уволилась. У меня Киевский окружной. В регионах быстрее рассматривают
Примарочка
• 21 июля в 07:12
Ответ дляЧумацький Шлях
В мене обласний, не столиця.
Щось я вже сумніваюся, що в канцелярії мені контакти помічника дадуть, якщо у вас адвокат не зміг владнати аналогічну проблему.
Їхати в обл. центр щоб знову охоронці розвернули або в канцелярії послали спеціально не буду. Вже давно чекаю, то почекаю, щоб поїздку поєднати з якимись справами власними.
Дивно, що немає кому працювати.
Чумацький Шлях• 21 июля в 07:16
Ответ дляПримарочка
В мене обласний, не столиця.
Дивно, що немає кому працювати.
Пробуйте, что Вы теряете. Т.к. сейчас все ´прозоро´, какие-то контакты публикуют на сайтах. И звернення до начальства. На мою было много таких жалоб, может потому и уволилась или уволили, одна из причин, конечно.
Ответ дляПримарочка
Наш суд найгуманніший суд у світі (с).
Вам потрібен адвокат, який напише клопотання чи як там вірно називається документ. Коротше, потрібно впливати буквою закону.
Примарочка
• 21 июля в 09:20
Ответ дляZelenkа
Я й сама клопотання напишу. Без двох тисяч. І подам через електронний суд, як і позов. Про що клопотання, про розгляд справи? Ну такого ж не буває.
Ответ дляПримарочка
От тому і кажу, тут треба шукати законний важіль впливу, десь покопатись гарно в законах. Якщо ви розбираєтесь, треба рити, як то кажуть.
Анонім-ка• 21 июля в 10:46
Ответ дляПримарочка
Наш суд найгуманніший суд у світі (с).
Вам треба написати клопотання про надання інформації про хід справи. А краще підійти до секретаря (у прийомний день) і спитати на якому етапі справа, викласти свої аргументи і тп. У нас так було, 5(!) Років висіло, потім підійшли все розказали. Рішення прийняли одразу. Нічого не платили.
Stepa_nida• 21 июля в 10:51
Ответ дляПримарочка
Клопотання про пришвидшення розгляду справи, інколи спрацьовує
Глаза_в_3_карата• 21 июля в 20:16
Ответ дляПримарочка
Я чекала 2,5 роки.Дочекалась.Теж розглядати нічого було.Рішення прийняли на мою користь,а я вже і не сподівалась.