Бабуся Бетман• 21 июля 2024

Отличный французский фильм для утра выходного дня!

Рецепт любви, 2023
Но особое удовольствие, если смотреть без русской озвучки, с титрами, слушать французскую речь, для антуража. Оригинальное название Страсть Додена Буффана.
Крапипопка• 21 июля 2024
Merci beaucoup

Дівчина заглядєніє• 21 июля 2024
Дякую!
Новорічна пальма• 21 июля 2024
З російською озвучкою взагалі нічого не варто дивитись
https://uaserial.com/movie-la-passion-de-dodin-bou...
миссДавеча• 21 июля 2024
Як людина, що перекладала цей фільм українською, від ’руской озвучкі’ трохи прифігєла) Але фільм дійсно прекрасний, тут підтримую
автор Бабуся Бетман • 21 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
Вот это да! А где можно найти фильм на украинском?
автор Бабуся Бетман • 21 июля 2024
Увидела ))
Крапипопка• 21 июля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
А вы подскажите где смотреть на французском)
Чумачечая_• 21 июля 2024
Є чудовий сайт де багато фільмів і тільки з українською озвучкою
https://uakino.me/
ВыФсеВрете• 21 июля 2024
Ответ длямиссДавеча
Можливо ви в курсі... Українська озвучка одні й ті самі голоси, я не можу адекватно сприймати фільм, якщо постійно чую голоси Хюррем і султана Сулеймана. Невже у нас так мало людей в цій професії...

Чумачечая_• 21 июля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Є й дубльовані фільми, але нажаль не всі.
Кнопус• 21 июля 2024
Смотрела два раза и всем рекомендую!
Чумачечая_• 21 июля 2024
Ответ дляКнопус
Смотрела два раза и всем рекомендую!
А я витримала тільки 40 хвилин. Весь цей час дивитися на приготування їжі і її споживання в мене не хватило терпіння. Фільм приємний , але ну дуже повільний