Яичница с беконом• 21 июля 2024

В кого діти вчаться у вузах закордоном?

Напишіть будь ласка спеціальність, країну і яка вартість навчання?
Слухи-руки не распускаю• 21 июля 2024
Чехія, безкоштовно, книжна ілюстрація. Але на будь - яку спеціальність чеською безкоштовно
Поросенка• 21 июля 2024
Канада . Бухгалтер . 1500 cad 45000 грн - 18 месяцев учеба, и можно работать сразу, это как наше ПТУ

Во время учебы уже начала работать по 10 часов в неделю и практикуется
Вічний двигун• 21 июля 2024
Англия, режиссура, бесплатно.
Не худа ні разу• 21 июля 2024
Ответ дляПоросенка

Человек про вузы спрашивает...
Поросенка• 21 июля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Человек про вузы спрашивает...
Это тоже учебное заведение , для бухгалтера
В Украине это высшее образование
В Канаде это 18 месяцев .

Если речь закончили работать сразу на 2-3 тыс легко и содержать самого себя во время учебы это хорошее решение
Винник• 21 июля 2024
Нідерланди, зараз програма для українців -80% дисконт виходить близько 400 евро в місяць за навчання + 20000 євро потрібно на депозит університету покласти, як гарантія при вступі
Не заздріть тьоті• 21 июля 2024
Польща, політехніка Гданьска, безкоштовно.
Айпишница• 21 июля 2024
Ответ дляВічний двигун
Англия, режиссура, бесплатно.
На каком основании? Навить местные платно (в кредит учатся)
Черговий по кухні• 21 июля 2024
Ответ дляВічний двигун
Англия, режиссура, бесплатно.
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як в Англії знайти безкоштовний вуз? Це в кожний вуз заходити і дивитись умови? Чи є організації, які консультують і допомагають нашим студентам?
Обращеница• 21 июля 2024
Швеція, бізнес школа Стокгольмський університет, якась спеціальність, пов´язана з бізнесом. Безкоштовно.
Ганцю в кєдах• 21 июля 2024
Ответ дляПоросенка
В Украине это высшее образование
В Канаде это 18 месяцев .

2-3 тис для Канади - це на межі бідності жити...
Черговий по кухні• 21 июля 2024
Ответ дляВинник
Яку мову і рівень мови вимагає вуз?
На англ буде навчатись?
Аноним ФЕЯ• 21 июля 2024
Бельгия, 1000 евро в год, меньше, чем половина моей зарплаты. Творческая специальность. Само обучение бесплатно, платим за программное обеспечение с ИИ, натурщиков на каждом уроке, типография, много всякого, о чем в Украине творческие вузы и мечтать не могут.
Черговий по кухні• 21 июля 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
А як так безкоштовно? На сайті платно дивилась…
Винник• 21 июля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Яку мову і рівень мови вимагає вуз?
На англ буде навчатись?
Це я не знаю, бо це не моя дитина, а друзів. Знає 2-і мови і англ і німецьку, здав екзамени на високий бал
ЗдесяЯ• 21 июля 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Скільки коштував підгоовчий курс. Зараз оплачуєте житло для дитини?
Черговий по кухні• 21 июля 2024
Ответ дляВинник
Дякую
Як міряти?• 21 июля 2024
Ответ дляПоросенка
В Украине это высшее образование
В Канаде это 18 месяцев .

Українці цього не розуміють
У нас діточки має закінчити університет, а потім на заробітки в Європу
Поросенка• 21 июля 2024
Ответ дляЯк міряти?
Українці цього не розуміють
Ааа

😂😂😂моя сама учиться и работает после учета , чтобы аренду платить
Не заздріть тьоті• 21 июля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Спочатку вчився по статусу укр, на анг мові, весною здав польський на С1 і буде вчитись безкоштовно далі але на польській.
Просто зі статусом укр не знаємо як далі, тому вирішили здавати на С1.
Поросенка• 21 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Для студента в 19 лет с учетом программ всех и возвратов достаточно на старте . Далее развиваться
Пугачиха• 21 июля 2024
Германия, компьютерная инженерия, 380 евро семестровый взнос.
Ганцю в кєдах• 21 июля 2024
Ответ дляПоросенка
ну хіба для початку. І далі вчитися.
Поросенка• 21 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
ну хіба для початку. І далі вчитися.
Дале дети работают
Берут кредиты
Учатся работать и сами выплачивают
Это их желание . Живет мой ребенок отлично . Машину купила б/у, на все базовое хватает
В Украине это не реально в целом жить так было и до войны с нуля студенту
ПлюшкамиБалуюсь• 21 июля 2024
Ответ дляАйпишница
Ну вам тут і не таке напишуть
Ганцю в кєдах• 21 июля 2024
Ответ дляПоросенка
Дале дети работают
Берут кредиты
Учатся работать и сами выплачивают
я це розумію. Але ще довгий шлях попереду.
Поросенка• 21 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
И что ? Это жизни
Все так живут в той же Канаде
Более того , большинству достаточно и без универа денег
Ганцю в кєдах• 21 июля 2024
Ответ дляПоросенка
И что ? Это жизни
Все так живут в той же Канаде
ну так. Але це не про ’отличную жизнь’))
Айпишница• 21 июля 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ну вам тут і не таке напишуть
Так от і дивуюсь як так 🤷‍♀️
Айпишница• 21 июля 2024
Ответ дляВинник
Це якщо мови не знаєш?