Тетяна3007• 21 июля 2024

Планування вагітності в 34 р після 2 х невдалих

Доброго дня !
В жовті стався викидень на 5-6 тижні.
Через 3 місяці завагітніла. Анембріонія. Зробили вакуумну аспірацію на початку березня.
При обох вагітностях аналізи основні здавала. Естрадіол, Пролактин, гомоцистеін, АФС - були в нормі. Фолатний цикл (невеличкі відхилення у мене і у чоловіка). Але бентежили дуже скудні виділення під час місячних. Аналіз на хронічний ендометрит матеріалу , що вакуумом дістали, показав його відсутність.
Гінеколог вже направила до репродуктолога. Тут вже здали каріотип, плюс аналізи на імунологію. Все ок. Але ендометрій мінімально допустимого розміру. Взяли його на виявлення хронічного ендометриту, бо лікар сказала, що тоді на фоні вагітності він міг бути неадекватним. Якщо ендометрій норм, сказала пробувати вагітніти. Сказала, що, окрім фолінексиса можна нічого не пити зараз, але щось призначить легке для стимуляції овуляції і підтримки 2і фази циклу. А я переживаю, що не знайшли ніяку причину невдалих вагітностей і що знову все піде не так як хочеться. Вже вік такий, що не хочеться резерв організму витрачати, та й після вакууму волосся випадало пучками ( у кого теж у процесі планування вагітності овуляція була, але ендометрій був на межі мінімуму? Як лікувалися ?
lenchik_panterka• 21 июля 2024
В мене інша ситуація, але напишу щодо ендометрію. Декілька років не вдавалося завагітніти, точніше два рази вагітність зривалася на ранніх строках. Був діагноз полікістоз, яєчники працювали дуже погано. Вирішили спробувати з лікарем стимуляцію на мін.дозі препарату, щоб побачити чи відреагують яєчники. На 14-й день циклу не було домінантних фолікулів, ендометрій 4. А через півтора місяці я дізналася, що вагітна (вже билося сердечко). Затримки ’не було’, бо пройшла менструація. Сину вже 13 років буде. В подальші вагітності я пила препарат для того, щоб наростити ендометрій. Але ось такі дива теж трапляються.
Alli_k77• 21 июля 2024
Бажаю вам успіху. В мене було 2 невдалих ( викидень та завмерла). Знайшли токсоплазмоз. Лікувалась 8 міс, дозволили вагітніти. Син. Уже 14 років.
Лікар там де чистку робили казала, що то на краще, ніж усе життя з дитиною інвалідом. Дитина здорова народилась після лікування. Хай у вас буде все добре !!!
Irii• 21 июля 2024
Такі теми зазвичай створюють із анонімами.
Sunrise23• 21 июля 2024
Может быть и генетика эмбриона. Но из того что написали, нужно исключить антинуклеарный фактор Ana ift, если положительный, то ещё ANA блот сдать ( лучше в Синево), ну и дождаться анализа на NK- клетки. Наследственную тромбофилию я так понимаю тоже исключили, тогда АФС все маркеры отдельно пересдать при наступлении беременности. Мужу тоже желательно витамины принимать при планировании
Маргарита sh• 21 июля 2024
В моем случае причиной замирания плода (2 раза на 6-7 неделях ) стала генетическая тромбофилия .После того ,как поставили диагноз при беременностях Колю клексан .Старшему ребенку 4,5 года.Сейчас нахожусь на 34 недели беременности