Герцогиня• 21 июля 2024

Конфлікт з колишньою свекрухою, діти не хочуть до батька

Є двоє дітей - підлітків від колишнього чоловіка, у колишнього у новому шлюбі двоє маленьких дітей Підлітки, коли приїзжають до батька на вихідні, сидять в телефонах, або їх просять понянтчитись з малечею. Якогось цікавого дозвілля сім´я не має, тому мої діти, маючи власні гроші, почали ходити у найближчий ТЦ і проводити час там. Це, звісно не подобається ні батькові, ні його дружині. Минулих вихідних батько насварив дітей, на цих вихідних та на подальші, діти відмовляються до нього їхати, старший трубки не бере, на повідомлення не відповідає. Звонить колишня свекруха і каже, що то я настроюю дітей, моя позиція, я все розумію, там сім´я, але мої діти не няньки і раз батько не в змозі організувати нормальний досуг, відправляти до нього дітей, немає сенсу. Коли вони в 35 градусів сидять вдома в телефонах, її позиція, якщо вони прийшли у сім´ю, то живуть по їх правилам. Діти категорично не хочуть туди, бо їм банально нудно. Як варіант, запропонувала зустрічатись на нейтральній території, він вигулює декілька годин дітей. Подзвонила колишньому, запропонувала, нащо він сказав, що зараз є фінансові труднощі і якщо вигулювати дітей, то всіх, а на це не має можливості. Я знаю, що в них дійсно є певні труднощі, але мої діти в них не винні і мають право проводити вихідні нормально. На доводи звозити на рибалку, чи на річку, категорична відмова. Зі свекрухою розругались вщент, колишній злий, думає, що я настроїла дітей. Але я, відверто кажучи, не бачу де я не права.
Лиса Патрикевна• 21 июля 2024
Та забийте і трубки не беріть.Не хочуть-не спілкуються,ще дітей там тільки не гляділи і не жили гірше,а ніж дома.Нащо в таке геть іхати.
Гл@ша• 21 июля 2024
Та пішли вони нахрін з таким підходом. Знайшли собі няньок, гарно пристроївся і ніби дітей не забуває й на вихідні сплавляє дітей на дітей.
Хвильоватиша• 21 июля 2024
А проблема в чем?
Дети достаточно взрослые, чтобы понять, что им нужно. Вы тоже, чтобы всех послать.
Моя свекровь жалуется, что дети ей не звонят и не отвечают. Я так прямо ей и сказала, что им не интересно слушать ее нытье и истории про внучку от дочери. И если не отвечают, то я за ними со скалкой ходить не собираюсь.
автор Герцогиня • 21 июля 2024
Ответ дляХвильоватиша
А проблема в чем?
В мене немає проблеми, я вважаю, що немає сенсу відправляти дітей туди, де на них немає часу. Але є інша сторона, з якою, були непогані стосунки, поки все було нормально, коли знаходився час та можливості на всіх дітей. Те, що підліткам не цікаво з дітьми 2 років та півроку, це факт.
Блакитне небо• 21 июля 2024
Підлітки дуже швидко йдуть до тих рідних, які організовують їм комфортні умови. Якщо йти нікуди не хочуть, значить вдома все більше ніж гаразд.
Це питання до батька: Що він зробив, що діти не хочуть йти до нього
автор Герцогиня • 21 июля 2024
Ответ дляГл@ша
Вони не те, щоб сплавляють, просто всі товчуться вдома. Максимум, можуть на площадку вийти, а підлітки нудяться. Тому, або виходять і катаються на веліках самі, або пішли в ТЦ, за що їм влетіло.
Захекалася читать• 21 июля 2024
Дети взрослые, чтоб самим решать ехать или нет. Не заставлять.
автор Герцогиня • 21 июля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Та вдома все добре, їх ніхто до батька не змушує йти, раніше кожні вихідні в батька, а зараз не хочуть.
все по ГОСТу!• 21 июля 2024
У вас совместная опека ? Количество часов отца прописано? Нет? - ну и не парьтесь.
Строить отношения с подростками - задача их плодовитового папеньки. И заботливой бабули, которая уже мысленно поделила тот стакан воды между всеми наследниками своих королевских покоев. Если они не могут решить вопрос деньгами, то нафиг мучать детей. Если, конечно, вам самой не нужно , чтобы детей какое то время не было дома.
автор Герцогиня • 21 июля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Та я не парюсь, з одного боку, дітям вдома добре, з іншого не розумію, чому з тієї сторони немає розуміння. На рибалку,яку вони люблять, дітей звозить, це ж не Діснейленд. Мені, звісно, зручно, з чоловіком іноді проводити час вдвох та й на трьох чоловіків наготувати, випрати та прибрати, теж треба. Але, дітей силувати не збираюсь, бо не бачу сенсу такого проведення часу.
все по ГОСТу!• 21 июля 2024
Ответ дляГерцогиня
Вы все верно уже сказали, что подросткам нужен интересный досуг. Та сторона поступает как им удобно: денег нет, сил нет, времени нет. Вот дети и вынуждены сидеть ждунами.
Объясните мужу, что дети готовы приехать под конкретное событие,а не по графику. А свекровь потерпит и без общения совсем, ее персона вообще не важна
Працівниця року• 21 июля 2024
Мне прям жалко стало ваших подростков: целый день в квартире с маленькими и наверняка орущими детьми, никуда не денешься, и типа папка хороший, отец года прям.

Может, это его новая жена запрещает рыбалку и все такое ?
автор Герцогиня • 21 июля 2024
Ответ дляПрацівниця року

Та вони раду собі дають, але там реально двоє малюків погодків, мої теж погодки, знаю, що це таке. Нова дружина, можливо, і забороняє рибалку, бо задовбується з малечею, до моїх нормально ставиться, ніколи не скаржились. Але в моїх інтереси інші, їм активність треба.
Люблю пиво• 22 июля 2024
Я б сказала щоб домовлялися напряму з дітьми і що я не змушуватиму їх рбити те, чого вони не хочуть.