Ло Шарик• 21 июля 2024

Київ - Хелм, часто запізнюється?

Якщо у Варшаві до літака 4.5 години - то вистачить?
О_Юми• 21 июля 2024
Тільки з Хелму до Варшави 3 години, а потім ще півгодини до Шопена. 4,5 години це дуже малий запас часу
автор Ло Шарик • 21 июля 2024
В Варшаві о 10, літак з Шопена о 14.
Дай подивлюся• 21 июля 2024
Сегодня вечер расчетов поездок до Варшавы
автор Ло Шарик • 21 июля 2024
Ну, я чотири рази їздила ним в 22,23 роках. Мене цікавить ситуація зараз.
автор Ло Шарик • 21 июля 2024
їду з дитиною, при мені цей поїзд не запізнювався.
Я пані прохана...• 21 июля 2024
Не запізнюється
Соня-сонятко• 21 июля 2024
Ответ дляЛо Шарик
Нормально Сейчас
автор Ло Шарик • 22 июля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Не запізнюється
Дуже вам дякую. А якщо написано, що в Дорогузьк прибуває о 6.45, а Інтерсіті (Київ Експресс ) виїзджає о 6.25. Я не розумію. Час прибуття по часу країни в яку приїхали чи це наш час (5.45).
Там ще потім одна електричка йде - о 9.10. І з цією можуть бути проблеми.