Чтооооооооооо?• 22 июля 2024
Нижня білизна, великі розміри
Дівчата з великими, але не дуже грудьми (D), підкажіть, будь ласка, де купуєте білизну, бажано, щоб в Україні можна було приміряти. Таку, що вам зручна й приємна до тіла + не виглядає як збруя. Мені поки Brarbrabra подобається, але хочеться й чогось іншого.
Анонім Перший• 22 июля 2024
Та с Д никогда нет проблем
Куда не зайди - Д есть
А с моим Н вчера даже брабрабра выносило из подсобки «все что есть». А это аж 3 штуки разных моделей. Один вообще не моя форма, другой большой (удивительно), третий сел, но не идеально. И цвет почти как у меня есть. Ушла без покупок
Куда не зайди - Д есть
Пес Патрон• 22 июля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Та с Д никогда нет проблем
Куда не зайди - Д есть
Та да
Я не вважаю Д великим розміром
миссАрфография• 22 июля 2024
В цьому магазині є ДНF розміри.
На 100Д купила такий ліф-топ 4хл розміра і просто бімба. Є магазини пр Києву
900 дорогувато, купила ще точно такий самий за 400 на аліку
Чтооооооооооо?
• 22 июля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Та с Д никогда нет проблем
Куда не зайди - Д есть
D є, зручного немає, матеріали дуже жорсткі, питаю, що зручне й якісне
Кудрі кручу сама• 22 июля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Зручні і м´які, можно знайти на ринку, там є, з бавовни. Щє варіант - секонд (є фірмові). Або пошити під замовлення.
Новопоштинская• 22 июля 2024
Ответ дляПес Патрон
Та да
Я не вважаю Д великим розміром
Мені с - вже бідони
Послушная• 22 июля 2024
Ответ дляБлагоуханочка
Мені найбільше підійшли AVA
+100)) Ава, Кинга, Саманта - отличные чашки и выбор модели. Вариативны .
носятся отлично. не растягиваются после первой стирки, даже чисто кружевные без поролона.
Чтооооооооооо?
• 22 июля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Ні, з бавовни й на ринку не варіант
Чтооооооооооо?
• 22 июля 2024
Ответ дляПомеха справа
А я АА ніде не знайду.
Вообще б не носила бюст с таким размером, к сожалению, не могу себе позволить
Чтооооооооооо?
• 22 июля 2024
Ответ дляПослушная
А где их можно примерить?