Простоваля• 22 июля 2024
Чи іде у мене пенсійний стаж, дитина з інвалідністю?
Доброго дня. Я отримаю виплату на дитину інваліда до 18 років і як безробітна по догляду за дитиною з інвалідністю, не працюю.
Чи враховується догляд за такою дитиною в мій пенсійний стаж? Де можна отримати підтвердження мого страхового пенсійного стажу. Хочу побачити скільки років зараховано реально.
Оле Лукойе• 22 июля 2024
Зайдите на сайт пенсионного фонда или через дию ок 5 сделайте. Там будет видно