Дюагональ• 22 июля 2024

Як розмовляти з сімʼєю колишнього

Розлучилася 5 років тому
У колишнього вже є сімʼя, дитина…
Вираховували аліменти поки працював, пів року назад його мобілізували
Пів року чекала дій виконавця що б знайти його доходи та почати стягувати, писала та дзвонила на всі гарячі лінії, але все марно
Місяць тому урвався терпець, та у письмовій формі звернулася до колишнього чоловіка та його дружини що б вона повідомила про місце його служби для надання інформації виконавцю для відрахування аліментів

Після надсилання письмово звернення на їхню адресу проживання, на мій телефон почали поступати дзвінки з невідомих номерів та смс з погрозами
Через деякий час подзвонила винуватиця всіх дій та почала погрожувати, обривалася та все інше…бо моя дитина не дитина, а у них донька і він повинен їй платити а не моїй, і я меркантильна, і тільки гроші потрібні, і машину спалю…

Жінці на хвилину 35 років
Я не стала слухати то до кінця та просто поклала слухавку
Але вона все одно пише що б я від них відчепилася, інформацію мені ніхто не дасть де він служить а якщо я дізнаюсь та почнуть вираховувати вона мені ще устроє))

Я навіть не знаю як на це реагувати
Мені кажуть що треба було їй відповісти, але я була у шоці від цього представленія
Непозбувна Бентега• 22 июля 2024
ваш колишній офіційно служить, всі його доходи білі. Претензії до виконавчої служби.
Відірву та викину• 22 июля 2024
Через суд только с такими
Щедрик ведрик• 22 июля 2024
трясите исполнителя, ему информация об офиц доходах доступна
автор Дюагональ • 22 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Та писала скаргу, виконавця вже змінили на іншого
Але все одно не можуть знайти
автор Дюагональ • 22 июля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Через суд только с такими
Там вже лікарня потрібна для дурних а не суд
Щедрик ведрик• 22 июля 2024
Ответ дляДюагональ
Але все одно не можуть знайти
ну вы понимаете, что это фигня? налоговая по идент коду дает исполнителям по их запросу инфу об оф доходах.
если ’не могут найти’, то тут аж 2 варианта - исполнитель не делает запрос или ваш товарищ не служит официально и зарплаты у него нет
Киця-бриця• 22 июля 2024
Ответ дляДюагональ
Все вопросы вы решать должны с бывшем мужем и исполнительной, зачем вы к его жене «полезли»((
Бесконечность-не предел• 22 июля 2024
Ответ дляДюагональ
Але все одно не можуть знайти
А вот это очень странно. Пишите официальные заявления в случае если в ближайшее время их непосредственная работа не будет выполнена вы подаете в суд.
Щедрик ведрик• 22 июля 2024
давайте так - исполнитель он налоговой получает ответ на свой запрос? что там в этом ответе?
автор Дюагональ • 22 июля 2024
Намагалася поговорити зі свекрухою, так як тільки вона брала малого та піклувалася як бабуся
Але після того перестала брати сина, сказала що піде до суду якщо я не відчепилася від синочка
Заставляличка• 22 июля 2024
Ответ дляДюагональ
Але все одно не можуть знайти
Даю совет (по опыту), нанимаете частного судебного исполнителя, он найдет, взыщет и индексацию насчитает.
Malificenta_• 22 июля 2024
Ну тут або най виконавча рухається або скажіть так... Я піду в суд, або на аліменти подам або на позбавлення батьківства, чи так чи так а його притягнуть... Тому хай вирішує, або добровільно або через суд .. всю розмову записати, смс зберегти, то ще й двоє криміналку зароблять
автор Дюагональ • 22 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Так, в асвп є витяги, але вони старі
Каже що всі заходи він проводить
автор Дюагональ • 22 июля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Я написала листа на їх адресу для того щоб надіслали інформатику виконавцю про місце служби
ПолБатона• 22 июля 2024
Все угрозы фиксируйте
Щедрик ведрик• 22 июля 2024
Ответ дляЗаставляличка
как вариант кстати
Заставляличка• 22 июля 2024
Ответ дляДюагональ
автор я лично знаю как работают исполнители - никак. Обратитесь к частному, если надо контакты помогу проверенными.
Аленький носочек• 22 июля 2024
Писать заявление в полицию на погрози, я так делала.
Обязательно пишите
Нічого вдягти• 22 июля 2024
умиляют такие наивные- я написала письмо жене теперешней хочу денег...
автор Дюагональ • 22 июля 2024
Ответ дляЗаставляличка
Буду дуже вдячна
Аленький носочек• 22 июля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Обычно новые жёны сами лезут защищают своего кОбеля
автор Дюагональ • 22 июля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Де ви побачили наївність?
Нічого вдягти• 22 июля 2024
Ответ дляДюагональ
Де ви побачили наївність?
в том что вы жене письмо написали- она что дед мороз или санта клаус? у вас есть решение суда - есть исполнитель уже - ему и пишите хоть по 10 раз в день- будет больше толку ! а по факту - если вам нет отчислений - значит и зп у вашего бывшего нет - и вам п..т - что он там служит и т.д. - т.к зп военного оф-я - и от нее вы бы получали по 2 тыс грн ежемесячно
Джага-джага• 22 июля 2024
Ответ дляДюагональ
Либо вы что то не договариваете, либо троллите. Что значит исполнительная не видит ЗП мобилизованного? У них белая ЗП, если он конечно служит. С чем свекровь может идти в суд на вас?
Бавовнятко• 22 июля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Муж пошёл служить. Мне автоматом продлили субсидию. Оказалось, налоговая не видит его зарплату
Аленький носочек• 22 июля 2024
Всё может быть, работают через жопу, так что я верю автору
Малинка• 22 июля 2024
Отчет в пенсионный раз в квартал. Если служит, то скоро сдадут отчет и будет видно.
Вариант с частным приставом идеален.

А все угрозы записываете разговор, сохраняете смс и пише на нее заяву. Посадят врядли но припугнут, сделают вежливыми и ее, и супруга и свекровь. Заяву официально только. Не надо боятся, подумайте что у вас вообще то ребенок есть, о его безопасности. Безнаказаность только хуже делает тским особям.
Чесно брешу• 22 июля 2024
Ответ дляДюагональ
Але все одно не можуть знайти
Что значит - не могут найти ? Пусть дадут запрос в пенсионный на справку ОК-7 .
автор Дюагональ • 22 июля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Ну ось так
Він працював офіційно
Виконавець його пробивав, все є у асвп
Там не світилась його ознака доходу, вона була відсутня
Але аліменти приходили, та коли його забрали прийшов лист до виконавця з місця роботи що такий то такий то увільнений
Чесно брешу• 22 июля 2024
Ответ дляДюагональ
Ну ось так
Він працював офіційно
Виконавець його пробивав, все є у асвп
Я вам про Фому - вы мне про Ерему . Пусть исполнитель запросит в пенсионном справку ОК-7 . Только после 15 августа . Отчет по ЕСВ будет сдан и обработан . Там будут все данные - и размер зарплаты , и размер ЕСВ , и номер части .