Невидимка• 22 июля 2024
Я вже давно турбуюсь з приводу лв у свого сина.
У мене таке питання. Я вже давно турбуюсь з приводу лв у свого сина. Тут створила вже тисячу і одну тему. Але спробую ще раз.
Є кілька збільшених шийних лв ( до 10-11 мм), підщелепні до (12-15 мм), в довжину. В ширину вони по 2-4-5 мм як який. Дитині майже 12 років.
Була вже і в своєї педіатра і в чужих. Кажуть всі що в дитини лв такі як в 80 відсотків дітей. Те що їх можна прощупати нічого не означає. По УЗД вони нормальні, згідно заключення. Без дефектів і притензій в лікарів.
Ще була з ними місяць тому в імунолога, вона все пропальпувала і проблем не бачить. Пробувала і підпахами, і пахвинні, і підключичні і надключичні.
По УЗД рівно два місяці тому лікар вказує що в надключичних ділянках лв немає.
Але нещодавно я випадково нащупала в дитини там де палець ( гулька ніби як тіктак цукерок, але один раз вона є, інший немає, треба так якісно щупати щоб знайти). Візуально нічого не помітно.
Чи може таке бути що УЗД щось недодивились? Ну й імунолог також? Чи то вже я щось собі напридумувала?
Прошу поради в лікарів або що б ви робили як мама на моєму місці? Бо переживаю, чи він був ще два місяці тому чи ні, кароче я маю дуже велику тривогу з тими лв і постійно їх вишукую в дитини. Аналіз крові і біохімію здавали в середині червня, без відхилень.
Невидимка
• 22 июля 2024
Ось десь +- тут є. Але коли була 3 тижні в імунолога вона все про ухвала, і сказала що нічого що її насторожує немає. Може вона його пропустила, а може його не було. А може я ненормальна.
...аяприкольная• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Да, вы ненормальная, тут вы правы.
Вам это много раз писали.
Невидимка
• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Да, вы ненормальная, тут вы правы.
Вам это много раз писали.
Але ж може таке бути що лікарі щось недодивились і пропускають щось важливе в обстеженні
...аяприкольная• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Нет.
Вы у психиатра были? Что он сказал?
Невидимка
• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Нет.
Вы у психиатра были? Что он сказал?
Я приймаю ад. З березня, есцеталопрам. Але ці гулі не дають мені жити. А якщо то надключичний і то є поганий симптом якоїсь хвороби. Читала тут інші теми і коли дівчина писала що в доньки знайшла такий лв ( тема кілька річної давності) то всі їй прям писали негайно до лікаря. А я виходить дура.
...аяприкольная• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Значит ещё раз сходите и говорите что не помогает.
Malificenta_• 22 июля 2024
Я думаю ви просто накрутили себе. Я теж колись так ща серце доньки переживала, оббігала всіх. Всі в один голос сказал. Що це норма і тоді я заспокоїлась. Якщо аналізи в порядку то можете не боятись що щось не так. Просто є люди в яких легко прощупуються лімфовузли, а є люди що й фіг знайдеш їх.
Невидимка
• 22 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Так , я наприклад в себе не можу нащупати нічого. В чоловіка тоже. Вже про ухвала для порівняння, і в доньки все ок. Лише в сина на шиї лише 4-5, + тепер ще й той що на фото.
Невидимка
• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
А що робити з лв?
Malificenta_• 22 июля 2024
Крім того як би були проблеми з лімфовузлами то у вас були би проблеми з температурою, та інші симптоми.
дожену і ощасливлю• 22 июля 2024
Нічого лікарі не пропускають, бо там немає патології. Лімфовузли є в нормі, вони потрібні як ’страж’ по всим зонам тіла. Їх не має не бути, вони не мають бути збільшені, ущільнені, кам´янистої щільності, болючі...
Пальпувати ви їх можете, це норма, особливо шия, де регіонарно близько ротова порожнина - їжа нестерильна, + хапаємо віруси носо та ротоглоткою+ страшна патологія обов´язково має ще прояви (підвищення температури, слабкість, профузна пітливіть тощо).
У вас тривожний розлад
...аяприкольная• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
А що робити з лв?
Оставить в покое .
От того что вы не пишите ’лимфоузлы’ ваши темы не стали менее узнаваемые.
Невидимка
• 22 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Накрутила я себе дуже сильно. Моя педіатр вже з мене сміється м´яко кажучи. На УЗД ходила за півроку три рази до двох спеціалістів, але лише один з них дивився надключичні. Де написав що нічого немає. А імунолог щупала, сказала якщо б я прийшла з іншою проблемою до неї, то вона при пальпуванні лв навіть би не сказала що щось не так, бо там все в нормі, якщо б я не спитала.
Malificenta_• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Ну от можливо просто в нього така особливість шкіри і підшкірних тканин, наприклад тоненькі, через те легко все прощупується.
...аяприкольная• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
И чем вас не устраивают ответы врачей?
...аяприкольная• 22 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Автору это не важно.
Невидимка
• 22 июля 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
У вас тривожний розлад
Що таке профузна пітливість? Просто боюсь що то надключичний лв, він такий прямо , може 1 см над нею, розумієте. Але по УЗД пишуть що немає лв в надключичних ділянках. Але треба добре так, уважно щупати щоб його нащупати, бо візуально його зовсім непомітно. Могло ж бути що лікар імунолог чи лікар УЗД щось пропустив?
Невидимка
• 22 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
Можливо. Але я менше через це хвилюватись не починаю
...аяприкольная• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Если его визуально не видно то зачем вы щупаете детей?
Невидимка
• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
И чем вас не устраивают ответы врачей?
Завжди здається, що хтось щось недодивиться чи пропустив, чи був неуважний.
...аяприкольная• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Так это лечить надо!
Когда что то кажется, то надо и креститься и лечиться.
Займитесь собой.
Вы же видите что ваш психиатр явно что то недосмотрел или пропустил.
Займитесь собой.
Невгамовна• 22 июля 2024
Мені вас щиро шкода, і ваших близьких.
Допоможіть собі, з цим треба шось робити
Невидимка
• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Бо я маю страх з тими лв , щоб вони не більшали
Корсет_на_шурупах• 22 июля 2024
Авторе, як що ви і справді так хвилюєтесь за дитину, то подбайте про свій психічний стан в першу чергу. Ви уявляєте яку тривожність ви передаєте своїй дитині?!
...аяприкольная• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
А должны бояться за себя.
Вы свои как часто щупаете?
Невидимка
• 22 июля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Уявляю, тому й п´ю ад
Невидимка
• 22 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
А должны бояться за себя.
Вы свои как часто щупаете?
Зовсім не щупаю
...аяприкольная• 22 июля 2024
Ответ дляНевидимка
Зовсім не щупаю
Почему?
Они ж такие же важные.
Может из за них у вас и проблемы
Они ж такие же важные.
Может из за них у вас и проблемы