Звожу з розуму• 22 июля 2024

Наше покоління більш відповідальне щодо дітей

Нам з чоловіком батьки ні з однієї сторони не допомогли нічим, весь старт давали собі самі… Думаю, розумієте, що самим собі заробити мінімум 50к на житло навіть - це ще та робота. Купа часу, сил, та нервів. А ще потрібне авто для комфортного життя, тощо.
Скільки ми живемо, скільки і вислуховуємо, що пора вже заводити дітей, бо раніше ж якось народжували… А ми ніяк не зберемося.
І це кажуть люди, які ні собі на житло не заробили (в нашому випадку з обох сторін з житлом допомогли бабусі-дідусі, спадщина), ні дітям не змогли допомогти, так що вони тепер змушені працювати овертайм без відпусток взагалі, щоб створити собі комфорт.
«Ми ж вас якось виростили».
Так, дякую, все цінуємо, але я своїх дітей так ростити не хочу. А тим паче не хочу для них такого дорослого життя, яке маю сама.
Цікаво, це у всіх так? Я ледве вже стримуюся, коли зі мною починає хтось з наших батьків говорити на тему дітей 😡 Щоб когось не образити. Ми самі виросли в бідності, з купою психологічних проблем на цій почві, а тепер ще нам радять так само вчинити зі своїми дітьми
Ленивица-красавица• 22 июля 2024
Я з вами згодна, авторе. Якщо ти не з більш менш заможної родини, рабський труд до кінця життя. Хоч і за високу зарплату. Це рабство. Я не бажаю навіть ворогові, не те що своїм дітям

Це тупа система з тупими елементами винагородження.

Фрекен бок• 22 июля 2024
Не увидела никакой ответственности. Просто какие-то комплексы.
Мой_ужин• 22 июля 2024
Ваше покоління більш егоїстичне і любить себе, а не більш відповідальне до дітей.
Ленивица-красавица• 22 июля 2024
Ответ дляМой_ужин
Егоїзм це народжувати дітей а потім казати - іди, зароби. А нащо рожали ще одного раба для системи?
Аноним_Русалка• 22 июля 2024
Ви ж не народжуєте не через те, що відповідальні, а тому що це погіршить рівень вашого комфорту)
Леди_в_ночи• 22 июля 2024
Не объединяла бы ваше видение со всем поколением) особенно тех, то беременеет в 16.
Ну а так, то это ваш выбор так и объясните родителям.
Ольга.Д.О.• 22 июля 2024
Робіть так, як важаєте запотрібне. А вони вчинили так, бо теж вважали, що чинять правильно. У всіх свої погляди, свої аргументи і кожен посвоєму правий.
Мой_ужин• 22 июля 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Потрібно признатись самим собі, такі як автор не народжують - бо не хочуть дітей, не хочуть відповідальності, не хочуть змінювати своє життя. Ніхто не каже, що це погано. Але це ніяк не говорить про їхню відповідальність щодо майбутніх дітей.
Луковая• 22 июля 2024
Умови життя тут вторинне. Можна і в палатці народити, і по воду до кринички ходити. Чому вам дорослій людині хтось розповідає, коли народжувати? Ставте межі. Мені так з другою дитиною вудочки закидали

постою_послушаю• 22 июля 2024
Я думала вы о толерантности, о принятии, об уважении к личности ребёнка. А тут такое.. Автор, зарабатывать себе на жилье самому это НОРМАЛЬНО.
Взрослейте
Лунтик-паунтик• 22 июля 2024
Капец, так вы таки нищие или есть у вас жилье и авто?
Riesling• 22 июля 2024
Короче, не хочете - не народжуйте.
А не оце все.
Ленивица-красавица• 22 июля 2024
Ответ дляМой_ужин
У чому ця відповідальність полягає? У кожного різні поняття

У автора висока планка - забезпечити житлом і повним комфортом

А у когось - шоб поїсти було і не дуже холодно в хаті узимку.
Чаюри• 22 июля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Взрослейте
Нормально заробляти собі на житло. А відкладати народження дитини поки нема житла в нашій країні ненормально. Я відкладала до 30 і який результат? Нульовий, квартира тю тю. Ліпше б народжувала в 20.
автор Звожу з розуму • 22 июля 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Рівень свого комфорту? 😂 Який там комфорт, з вихідними даними, які були у мене - комфорт мені тільки снився, я на той комфорт досі заробляю. І саме тому досі і не народжую. Хочеться привезти дитину з пологового в свою квартирку з облаштованою під неї кімнатою. З гарними умовами для життя. І далі вже заробляти на щасливе дитинство для неї, і щасливе життя для себе. А в ідеалі - ще й дитині гроші на майбутнє накопичити, щоб вона могла після навчання подорожувати, пізнавати себе, та будувати бізнес
Джем Шакіри• 22 июля 2024
Когда мной случайно мама забеременела то конечно решила рожать. А почему б и нет? Поженились, государственные садики и декрет тогда были чем-то нормальным, бабушка, дедушка на подхвате - покормит, оденет, в садик отвезёт, на больничном посидит, жить ещё есть где. А теперь? Все платное, все нужно, сад, школа, работа - попробуй совмещать, работодатель сразу прозрачно интееесуется с кем ребенок будет если болеет. А бабушка не поможет - она устала кже как на пенсию в 55 вышла. Но внуков хочет, и помощи себе к пенсии тоже. Вот и крутиться меж двух огней
Ленивица-красавица• 22 июля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Авторе, колись квартири давала держава. Нехай і зараз впрягається якщо хоче підняти народжуваність. Це не має бути тільки ваша проблема в ідеалі. Не картайте себе сильно.
Мой_ужин• 22 июля 2024
Ответ дляЛенивица-красавица

Як автор може гарантувати своїм майбутнім дітям наявність житла і повного комфорту?
автор Звожу з розуму • 22 июля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Взрослейте
А ніхто і не каже, що не нормально 🤷‍♀️ Просто нас чомусь в сімʼї вже буквально за це засуджують, бо дослівно «раніше в полі народжували, і норм». От цікаво, це тільки у нас такі цікаві родичі?)

Мой_ужин• 22 июля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Життя протягом останніх 4 років вас нічому не вчить?
Ленивица-красавица• 22 июля 2024
Ответ дляМой_ужин
У більш стабільних європейських країнах це все гарантоване і захищене законом
Тень льва• 22 июля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Как у вас все идеально
Я имела квартиру. Имела деньги
Теперь вот домой не могу вернуться
Мой_ужин• 22 июля 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
смішно
Ленивица-красавица• 22 июля 2024
Ответ дляМой_ужин
смішно
Чому?
Мой_ужин• 22 июля 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Чому?
Бо життя непередбачувана річ - навіть в європейських країнах
сама себе прекрасная• 22 июля 2024
немає нічого гіршого для дітей, коли їх пестят грошима й нерухомістю
з них не виростають люди
Ленивица-красавица• 22 июля 2024
Ответ дляМой_ужин
Інфляція?
Джем Шакіри• 22 июля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
з них не виростають люди
Да, вот когда сам гребешься и к 40 годам наконец то у тебя есть жилье и нет сил, а также расшатанная психика и здоровье от этого вкалывания и невозможности расслабиться. Вот так конечно намного лучше
автор Звожу з розуму • 22 июля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
з них не виростають люди
Я б посперечалася, особистість дитини залежить від виховання, а не від фінансового стану сімʼї.
сама себе прекрасная• 22 июля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
конечно лучше на все готовенькое, но оно не ценится
и такие дети, в основном, пускаются во все тяжкие и плохо заканчивают