Отжигающая• Изменено 22 июля 2024

Хто пізно зайнявся сексом? Треба порада

Як Ви безпечно знайшли партнёра для секса і як позбулися комплексу? Чи говорили ви партнеру про це?
автор Отжигающая • 22 июля 2024
Ответ дляТелепузик
Теж мала схожу проблему(для мене це було проблемою, але кожному своє)
Стосунків не було і не передбачалось на горизонті, а сексу хотілось. На відпочинку в Іспанії познайомилась з місцевим і так все і вийшло. Не пошкодувала ні разу, але я не будувала ілюзій про принца, що перший раз має бути особливим і тд.
Просто сподобався хлопець, сходили на декілька побачень і переспали.
Може мені в Іспанію на відпочинок поїхати для цього?))
автор Отжигающая • 22 июля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Не займайтеся дурнею, а шукайте хорошого хлопця для кохання. Такий зрозуміє і оцінить.
Зараз дуже багато інфекцій зпп, тому обовʼязково з презирвативом, хай здає аналізи на всі можливі зарази, бо часто вони безсимптомні але є.
Не вірю я в кохання вже. Раніше була наївна і думала все складеться, але ні. В казочки більше не вірю
автор Отжигающая • 22 июля 2024
Ответ дляТелепузик
Я б хотіла повернутися в свої умовні 18-20 коли не комплексвала і вірила, що все буде. Тоді було легше все зробити
ДлинноНожка• 22 июля 2024
Ответ дляОтжигающая
Не буде. Мені так казали в 21 і в 22. І мені вже 26. Тому я в таке більше не вірю
Вам не вже 26, а лише. Потім згадаєте мої слова.
Рожева юбка• 23 июля 2024
Ответ дляОтжигающая
Зря не верите. Любовь существует