Хроники эмпатии• 22 июля 2024

Что будет с экономикой после переговоров и перемирия?

Уже всем понятно, что в воздухе стоит вопрос скорейших переговоров, в ближайший год.

Чего ждать с валютой и экономикой после заморозки?
какие размышления?
Life-game• 23 июля 2024
Ответ дляПлохая зайка
Так кто ж нам доктор, что мы отказываемся?
Да, по сути, никто
Мама Никитки-2• 23 июля 2024
Ответ дляПлохая зайка
Не будет заморозки. Никому не нужна она.
Смішна ви. Ей Богу. Не вивозить Європа фінансово такі витрати. А як виграє трамп буде капітуляція України.
Вірити, що він шось дасть нам це щонайменше дурість.
Чомучка• 23 июля 2024
Ответ дляdeep soul
хотели бы, уже давно контролировали нашу коррупцию, а так нет.
А навіщо їм її контролювати?
nutty• 23 июля 2024
Ответ дляЧомучка
А ви де подінетеся?
Поїхала ще у березні 22го
Espresso_caffe• 23 июля 2024
Ответ дляAlienmoon
Народ такой , на все пофиг і не на часі
Після двох майданів українців неможливо звинуватити в пасивності. Всі просто задовбані працюють
Чомучка• 23 июля 2024
Ответ дляПлохая зайка
Война будет.
І як довго?
Чомучка• 23 июля 2024
Ответ дляnutty
Поїхала ще у березні 22го
Ну тобто українці таки залишаться?
nutty• 23 июля 2024
Ответ дляЧомучка
Ну тобто українці таки залишаться?
Боюся, шо в Україні- ні (((
Мама Никитки-2• 23 июля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Навіщо їм той Трамп? Через що вони в нього вчіпилися?
Він до 16 року був популярним коміком. А тепер каже те. Що хочуть чути. В кожному штаті різне. + самий крутий лозунг для ледацюг - ви будете багаті, я вам обіцяю.
Плохая зайка• 23 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
При чем здесь вообще Европа?
С чего вы взяли, что Трамп выиграет?
Даже если он каким-то чудом выиграет, почему должно что-то измениться?
Все только начинается.
Чомучка• 23 июля 2024
Ответ дляnutty
Боюся, шо в Україні- ні (((
Удалено администрацией...
Mofecad_Autocad• 23 июля 2024
Ответ дляЧомучка
Це ви преєлєсть яка наївна.
Лежить триста мільярдів кацапських коштів заморожених, а Європа з США будуть їх десятиріччями чекати оплати від банкрутів, але не торкнуться кацапських
Смешная Вы. Какие страны потом баксу будут доверять, если он такой ’надёжный’. Ни при каких обстоятельствах то бабло нам не светит.
Плохая зайка• 23 июля 2024
Ответ дляЧомучка
І як довго?
Еще очень долго. На наш век хватит.
nutty• 23 июля 2024
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Espresso_caffe• 23 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
так він вже обіцяв, де та стіна? її відсутність їх не турбує?
МаргариткаW• 23 июля 2024
а тем временем Орбан сказал, что прекратит поставки э/э в Украину, так как Украина заблокировала нефтепровод Дружба..
(кто там радовался, что э/э стало больше?)
Венгрии грозит топливный кризис из-за того, что Украина перекрыла транзит российской нефти.
Об этом сообщает газета Politico.
Венгрия и Словакия прорабатывают юридические решения проблемы остановки транзита нефти через Украину в случае, если ее не удастся быстро снять.
’Будапешт считает решение Киева об остановке транзита нефти враждебным, особенно с учётом импорта Украиной электроэнергии из Венгрии’, - отметил Сийярто.
Он добавил, что если не удастся убедить Киев возобновить транзит нефти, у Европы будет право не выполнять пункты соглашения об ассоциации с ЕС.
SARA Abramovнa• 23 июля 2024
Ответ дляMalificenta_
О да, читала но не запомнила в точности что там и какие цифры но помню что челюсь отпала нафиг... А вспомнила одно, военный сбор повысят с 1.5% до 5%....
Прям, как в раше
Мама Никитки-2• 23 июля 2024
Ответ дляПлохая зайка
При чем здесь вообще Европа?
С чего вы взяли, что Трамп выиграет?
Все только начинается.
До чого тут Європа? Серйозно?
В трампа рівно стільки шансів виграти вибори як і в Камали. В демократів найгірший кандидат серед можливий. Людина навіть виступати не може публічно без бамажки. І то, не факт, що правильно почитає
Мама Никитки-2• 23 июля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Він не встиг. Ковід, демократи і інше бла бла бла…
Мама Никитки-2• 23 июля 2024
В Україні форс-мажор - війна. А чим Орбан зможе прикрити порушення умов контракту?
SARA Abramovнa• 23 июля 2024
Ответ дляdeep soul
мои знакомые, кто сходил с ума от него сейчас помалкивают, ничего нигде не постят
Погодите, пройдет какое - то время и ваши знакомые скажут,что не голосовали за него)
SARA Abramovнa• 23 июля 2024
Ответ дляЧомучка
Ви жартуєте? Про це постійно говорять протягом всією війни щоб пустити 300 мільярдів заморожених кацапських коштів на відновлення країни та погашення боргів.
Вирішують як це юридично реалізувати.
Говорить не значит жениться
Megan_22• 23 июля 2024
Ответ дляVitamina1407
А что скажете по поводу этой информации?
Да пошел он
Мама Никитки-2• 23 июля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
І доречі, стіна є. Но не на весь кордон. Пиз@ти тут теж вміють
SARA Abramovнa• 23 июля 2024
Ответ дляVitamina1407
Звідки це притягнуто?якась нарізка цитат
автор deep soul • 23 июля 2024
Ответ дляПлохая зайка
расскажите это тем кого насильно связывают и увозят, кого пытками заставляют подписывать документы

кто им доктор? они сами отказываются от свобод?
Мимо_шла• 23 июля 2024
❗️ Президент США Джо Байден делегував свої повноваження щодо закону про підтримку України главам Міністерства фінансів і Державного департаменту США Джаннет Єллен та Ентоні Блінкену.

’Відповідно до повноважень, наданих мені як президенту Конституцією та законами Сполучених Штатів Америки, включаючи розділ 301 розділу 3 Кодексу Сполучених Штатів, наказую наступне:
Делегую Міністру фінансів функції та повноваження, надані Президенту відповідно до розділів 104(a)(1) і 104(a)(2)(A) Закону про відновлення економічного процвітання та можливостей для українців (Розділ F публічного права 118-50).
Делегую Державному секретарю, після консультації з Міністром фінансів, функції та повноваження, покладені на Президента відповідно до розділів 104(g), 104(i), 105(c), 105(e) та 105(g) Закону.
Делегування в цьому меморандумі застосовуються до будь-яких положень будь-яких майбутніх державних законів, які є такими самими або в основному такими ж, як положення, на які посилається цей меморандум’, — президент США Джо Байден.

🚀 Приєднатися до ZN.UA
Vittoria66• 23 июля 2024
Странно все это, пишут в новостной ленте, что приспустили флаг на Капитолии.
Мимо_шла• 23 июля 2024
Ответ дляVittoria66
* Щодо приспущеного прапора над Капітолієм у США, про яке зараз пишуть ЗМІ — це звичайна практика, коли помирає конгресмен на посаді, в цьому випадку — Шейла Джексон Лі, багаторічний конгресмен від Х´юстона.
автор deep soul • 23 июля 2024
Ответ дляVittoria66
в коментах пишут, что Байден умер ( как предположение)