Несемо світло разом• 23 июля 2024
Як ви відноситесь до жінок, які сплять з одруженими чоловіками?
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Ще раз. тим хто робить вигляд, що не розуміє. Взяти чуже, погано, в людському суспільстві. Спати в чужому ліжку не гігієнічно, спати з багатьма партнерами ще й небезпечно для здоров´я і хвойда це робить свідомо. Коханки допомогають і сприяють брехні та крадіжкам спільного майна. Вина на ньому є безперечно, але той, хто планує підсісти іншого, не мимо проходивша, це ворог, який бажає зла. Відношення до таких відповідне.
А если женщина не знала, что мужчина женат? Если он не ушел из семьи? Или ушел, но не к любовнице? Если совместно нажитого имущества у них с женой не было?
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Да,не ведутся на бомжей, я выше это и сказала.
Это корыстных .уки,там в основном только выгода.
Лично я, вступая в связь с женатым, не знала о его истинном семейном положении. И не искала выгоды
На границе• 23 июля 2024
За время брака мужчина изменился
Не важно как мужчина пришел к этим благам.
Тот мужчина, на начальном этапе мог позволить себе только такую женщину как его жена. Прошли годы и теперь он может позволить себе женщину на порядок выше. Да обидно, но так есть, увы.
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляПерша на селі
Она ничего жене не должна, надо исходить из этого. Она свободная женщина.
Що значить не должна? Зразу скажу, я вдова, тому ситуація для мене гіпотетична, але. Квартира в якій я жила з чоловіком, наполовину моя, тому жодна курва без мого дозволу туди не може заходити, машина теж, гроші спільно нажиті в сім´ї, спільні і чоловік крадій, а вона співучасниця. Якщо людина за спиною робить гадость, похрен, що і кому вона обіцяла, вона ворог. Чоловік лайно, на вихід його після спілкування з гарним адвокатом і роздягання по максимуму, але і їй морожена курка (так щоб слідів не залишилось)
Янка-угомонись• 23 июля 2024
Очень плохо. Но лучшая подруга детства отношения строит только с женатыми, от одного даже ребенка родила. Он потом развёлся, но на ней не женился.
Я ей раз сказала, что она портит себе жизнь, что так поступать нельзя, и больше эту тему я не обсуждаю с ней.
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Сможете.главное начать,а там во вкус войдете
Нет, не смогу. Потому что у меня заниженная самооценка. А также потому, что мне нечего дать мужчине кроме секса (да и тот так себе). Да еще и незащищенным сексом со мной заниматься теперь нельзя
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
А ви знаєте добрих і безкорисних, вітаю.
Я была такой любовницей
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ой ну кому ви розказуєте казки, у час соцмереж і технологій, не знала, це коли не хотіла знати. Кровать же спільна була і хрен виявився загального кристування без дозволу дружини.
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Ні, не вважаю, але й коханка не в анабіозі.
А если ’в анабиозе’?
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
То він розпадається, без тітки в ліжку, де спала та самая жена.
По-вашему, мужья изменяют женам в той же самой постели, где спят с женой?
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А если ’в анабиозе’?
Значить їй так зручно було, як вийшла, треба було забиратися з чужого життя.
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляНа границе
За время брака мужчина изменился
Любовница не всегда на порядок выше жены
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Лично я в юности нарвалась на женатого. Страниц в соцсетях у меня тогда не было. У него тоже
Девальвация• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Женатый мужчина, с которым встречалась я, еще как выносил мне мозг. А мой бывший муж (который мне изменял) подумывал о совместной жизни с любовницей
Я з самого початку проговорила правила зустрічей, тому поки що ттт. Бачу, що занадто захоплений, але стримується. Мене це влаштовує
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Не было ей так удобно
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А по вашому так не буває? Одна знайома так застала, у себе вдома. У іншої взагалі епічно, та скотина вдома у неї жила, поки знайома у дітей в гостях була. Ні, ну правда, це нормально, прийти до когось додому, пожити там, чужі тапки поноситити, чужі мікроби позбирати. Фу блін.
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Это к тому, что такие бывают
Одиниці і не у маленьких містах.
Кудлата хмаринка• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
О нет,сможете.ваша задача не давать,а брать
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Одиниці і не у маленьких містах.
Как это зависит от величины города?
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Не было ей так удобно
То чому не пішла, коли зрозуміла, що об неї ноги витерли?
Девальвация• 23 июля 2024
Ответ дляyer
бо жена незабезпечена. тому і треба їй вберегти штани. нажаль на цій землі не всім дано мати достатньо грошей щоб не тримати штани біля себе
І спати з тим, з ким подобається, а не за салат в ресторані та телефон
іронічна антитеза• 23 июля 2024
Ответ дляПерша на селі
Почему вы не можете принять, что это выбор мужчины развалить свою семью?
Сразу скажу-его не выгораживаю,ни на грамм,но о развале семьи он и близко не думал.Теперь все,какие только можно,попытки сохранить семью с его стороны.
Но для меня эта грязь недопустима.
Да и прошмандовка уже в койке у другого,таким абы где,абы с кем,лишь бы с выгодой,хотя нынешний там,как церковная мышь,но видимо,и там есть какие-то плюшки,не иначе.
Но для меня эта грязь недопустима.
ПуГоФФка• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Как это зависит от величины города?
В невеликому місті всі один одного знають і жонатий мужик никається з нею від знайомих.
СКИБИДЫШь• 23 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Нет, не смогу. Нужно не только брать, но и давать. А мне нечего дать мужчине
Кудлата хмаринка• 23 июля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Сможете.давать ничего не надо.брать лишь)
Форточка• 23 июля 2024
Вчіться правильно писати українською , бо питання вийшло дуже цікавим
Відношення ніякого не маю.
Ставлення нейтральне , чому б мене мало хвилювати чуже особисте життя ?
Відношення ніякого не маю.