_Твоя_подруга• 23 июля 2024

Что для вас значит это сообщение? Предупреждение о 3-ей мировой?

чаревна• 23 июля 2024
Ответ для-Инга-
До чего по-разному читается эта выжимка на украиноязычном канале и русскоязычном.
Совпадение?)

Валерій Залужний вперше виступив у Лондоні як посол у Великій Британії і закликав Захід готуватися до оборони

Основні тези з виступу Залужного в лондонському Королівському об´єднаному інституті оборонних досліджень:

▪️на сьогодні саме українці формують нові моделі війни ХХI століття. Україна та партнери мають об’єднатися, адже Київ створює технології, але не може їх масштабувати, у той час, як партнери мають ресурси, але не можуть випробувати свої технології;

▪️демократичні країни мають захистити себе на тлі загрози Третьої світової війни та підготуватися до неї. Україна готова поділитися знаннями та досвідом;

▪️війни необхідно уникати, «але якщо війна все ж таки прийде, необхідно бути до неї готовим». Готовність до війни також означає, що суспільство має погодитися тимчасово відмовитися від цілої низки свобод;

▪️вирішальну роль у перемозі над росією зіграють нові технології. Однак наразі ні Україна, ні рф не зможуть самостійно заволодіти ними в найближчому майбутньому.

✅підписуйся на Ukraine NOW
▪️війни необхідно уникати, «але якщо війна все ж таки прийде, необхідно бути до неї готовим».
А у нас не война? А чего не готовились?
Я двояко к нему отношусь, теперь он будет из за границы красивые вещи говорить. А когда он в Украине был ничего этого не надо было....
Т е тогда ему рот закрывали ( как здесь писали) что изменилось, уже дали слово...что тотне вяжется

Vika-N• 23 июля 2024
Ответ длячаревна
Вы хотите продолжения банкета? Больше крови, смертей, потерь территрий?
Ну тогда поддерживайте, только не забудьте, чтоб ваши домашние повестки получили
Никто не хочет. Но выбор невелик. Это неизбежно.
Сонная Сова• 23 июля 2024
Ответ дляPinkMa
постепенно сокращают контакты же. К 2025 ЕС полностью уйдет от рос газа например
Через третьи страны все равно будут покупать, им наши проблемы побоку.
Манула• 23 июля 2024
Ответ длячаревна
Это все вода, он военный, это его тема, ему интересно наблюдать за реальной войной и писать свои книжки.
Почему он молчит что нам нужны самолеты, закрыть небо над головами мирных украинцев?
Нам дохрена всего надо, а не красивые слова и речи
Вода, не вода, але суть трохи інша, ніж в переказі Інсайдера
jannjann77• 24 июля 2024
Ответ дляksusha1155
Він володіє англійською? Просто цікаво
Нет, блин. Английским только некоторые советчицы владеют.