котопёс• 23 июля 2024
Муж уже третий месяц ищет работу
Он целыми днями за компом..вижу что делает и отправляет резюме...смотрит сайты с вакансиями. Курсы смотрит на ютуб...но как-то выхлопа нет. Третий месяц пошел-было 3 собеседования,также несколько раз прислали отрицательный ответ. Деньги у нас не безграничные...и эта неизвестность меня очень напрягает. Цены растут,а тратим сейчас расчет с прошлой работы.У меня есть небольшой доход,но этого не хватит даже на съем нашего жилья. Деньги заканчиваются,а муж перебирает. Мне кажется,он страдает фигнёй и мог бы уже устроиться на какую то рабочую специальность,временно,чтобы не доводить до того что запас уйдет в ноль..Я уже ловлю себя на мысли что постоянно выгадываю,экономлю,готовлю вечно что -то экономное,короче мне не хватает времени на себя и свое образование. Куча дел накопилось,а меня просто накрыл депрессняк,на увлечения забила. Как выйти из этого?И что сказать мужу?Он потихоньку начинает меня раздражать
Natalia505• 23 июля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Когда у них деньги закончатся, я думаю, муж пойдет на любую работу
Не факт. Бачила таких які почали ходити до мами, на обід і вечерю.
Бабка_в_кедах• 23 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Он три месяца всего без работы, пойдет) к маме это треш
Джонсонюк• 23 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Сто відсотків,таке теж може бути
Напланетянка• 23 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Це його чоловічий обов´язок, працювати, інакше для чого він взагалі їй потрібен?
Пусть разводится
Соображалочка• 23 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Ви не читаєте всю гілку обговорення.
Я все прочитала. Бачу лише хотелкі автора, і що живуть на зароблене чоловіком, а вона трохи заробляє і не хочу економити, тому змушує чоловіка йти вже куди-небудь аби їй принцесі вистачало. Питання. Навіщо тому чоловікові автор?
Напланетянка• 23 июля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
В сша, говорят, идет сокращение айти сферы. Скоро и до нас докатится.
Не совсем так
Natalia505• 23 июля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Не знаю, автору видніше що він має робити. Її радять влаштуватись на роботу і утримувати чоловіка.
Natalia505• 23 июля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
капец тут мужиков много, которые бабами прикидыааются)))
Вони навіть не прикидаються.
Домашня Зюзя• 23 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Вони навіть не прикидаються.
Та такое, 50/50))) ужас, ущемились, особенно в первых комментах темы
Джонсонюк• 23 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
А навіщо автору він?)У вашому світі немає чоловіків які утримують жінок?
Соображалочка• 23 июля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Розбереться,і то принсеца буде сама себе утримувати,це вже простіше
Навіщо тому чоловікові автор? На свої зароблені він може довше і спокійніше шукати, що хоче. А не годувати і утримувати автора, яка трохи заробляє
Natalia505• 23 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
Мабуть для того щоб задешево з нею спати, мати хатню робітницю.
Natalia505• 23 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
Так чому він цього не робить?
Соображалочка• 23 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Тут свої хотелкі тільки автор висуває, не факт що той чоловік хоче і далі утримувати автора та з нею жити
Соображалочка• 23 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Так чому він цього не робить?
Так може і зробить вже скоро, бо судячи з того, що пише автор, вона його скоро дістане
Напланетянка• 23 июля 2024
Ответ дляТоптунша
Я вас здивуюю але навіть зараз під час війни є купа жінок, які ні дня не працювали і їх все життя утримують чоловіки, ще й так, що вона має офіційну роботу з якої платяться офіційні податки і має майно, та буде мати пенсію не маленьку
Это довольно небольшой процент, явно не массовое явление
Natalia505• 23 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
А зараз ви особисто що обговорюєте? Він не йде. Може і автор нормального, працюючого знайде? Тільки реальність інша, чоловік не працює, жінка робить всю хатню роботу.
Джонсонюк• 23 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
Значить автору чоловіка вона потрібна хоч для сексу,і готовки,це як мінімум
Соображалочка• 23 июля 2024
Ответ дляТишком нишком
Конечно, пусть баба пашет, только чтобы мужик не напрягался, а то буба гордый, буба перебирает
Ну поки ми прочитали претензії автора, ніде не зазначено що той чоловік щось від автора хоче. А автор знайшла лоха який має її здорову забезпечувати. Її ніхто до нього не привʼязував
Natalia505• 23 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
Тоб то всі чоловіки які здатні утримувати своїх жінок, своїх дітей це лохи? А ті хто не працює і плює в стелю класні пацани? Господи, як мені вас шкода, якщо ви справді так вважаєте.
Джонсонюк• 23 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
Ну то може й автор,собі знайде адекватного чоловіка.Навіщо ви додумуєте те чого немає
Соображалочка• 23 июля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Так хай шукає. Але ж вона хоче цього змусити на неї батрачити.
Джонсонюк• 23 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Я щось теж не розумію,що тут пишуть .Це ж треба повісити всіх собак на автора,а мужика виправдовувати
Natalia505• 23 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
Як вона його змушує? Яким чином, нагайками? Де ви прочитали про примус,в якому реченні?
Джонсонюк• 23 июля 2024
Ответ дляСоображалочка
А автор на нього не батраче?
Natalia505• 23 июля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Це недомужички порадницькі. Є тут пару штук.
No problems• 23 июля 2024
Ужас, пусть идёт хоть на какую-то работу и паралельно ищет , что хочет, не знаю если бы мой так сидел тупо в поисках 3 месяца, послала бы к чертям