Коханозадовільна• 23 июля 2024
Кто живет в хрущевке…?
Эх, сходила в гости к знакомой. Шикарный ЖК, внутренний двор, квартиры новейшие, паркинги, обустройство. Какая красота!!!!! СОВЕРШЕННО другим человеком чувствуешь себя находясь там. Плюс еще квартира в другом жк, которую сдают. Как же это офигенно….
А потом топаешь в свой хрущ, старый подъезд, и будто бы вернулся из другого измерения.
И контенгент совсем другой в новостройках… А особенно если это большой город (Киев, Львов) аааааа блиин
Белой завистью завидую
Кто крайний?• 24 июля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Підтверджую. Будинок здали в 2021, а вже не раз гімном вибачте затоплювали. Я не знаю де власники беруть таких обдарованих майстрів, що зливають в каналізацію і штукатурку і цемент і ще й пакети з цього добра туди кидать
. Викручують лампи на коридорах, ламають доводчики. А ще сусіди в кутовій квартирі поштробили капітальні стіни і заклали туди кабель як ото тепла підлога, тільки в них тепла стіна. Одні садять туї, інші наїзжають на них авто і вічна гризня.
Так хрущовка краще ?
Фея_3уровень• 24 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
Так хрущовка краще ?
Іноді й хрущовка краще. Але я вела до того, що не можна узагальнювати що новобудови супер, а хрущі треш. До того ж є ще будинки 80-90х років, де вже все обжито, налагоджено і перевірено. А новобудови у нас в місті нема ідеальних наприклад, в кожній свої нюанси чи з землею чи комунікаціями чи з дах тече чи звукоізоляція погана, плитка в мзк тріскає і відпадає чи люди як вовки, що в кожному під´їзді своє осбб.
Кто крайний?• 24 июля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Не зустрічала людину, яка б з новобудови переїхала в хрущ , мова саме про цей тип будинків. Ідеальних немає, звичайно, але не порівняти новий будинок з хрущовкою .
Фея_3уровень• 24 июля 2024
Ответ дляКто крайний?
Коли шукали собі квартиру, то бачили нормальні цегляні, з білої цегли хрущовки. Вони сухі, теплі. І контингент нормальний, багато хто поробив ремонти й поміняв комунікації. Для нас мінусом були маленькі кухні 5-6м, ми шукали хоч 8-10. Але дехто в трьошках зробив кухні вітальні і вийшла простора двушка.
А свою однушку ми продали, хоч вона й була 50квадратів.