Пік Антна• 23 июля 2024
Чи витримає дитина 2 роки 10 годин в машині?
Плануємо на море, квитки тільки верхні, вирішили поїхати до Одеси машиною. Донька довше 2 годин в автокріслі не сиділа, так далеко не їздили. Чи був у вас схожий досвід?
культУра• 23 июля 2024
А сколько часов? Если в машине со своими, то все решаемо. Вы же знаете, как взаимодействовать с ребенком
Пік Антна
• 23 июля 2024
Ответ длякультУра
Так, всі свої, годин 10 мабуть доведеться їхати
Самоучка• 23 июля 2024
До чого вам чужий досвід. Чиясь дитина і 10 хв. не всидить, що вам з цієї інфо?
Мядуза аля моргонер• 23 июля 2024
Всё зависит от ребёнка. У меня старшая дочь была такой спокойной, что ’где посадил, там и взял’. А меньшая непоседа. На месте, практически, не сидит. Пол часа в машине для неё пытка.
В моїй хаті моя правда• 23 июля 2024
Пів дороги дитинп буде спати. Та й виходити будете на заправках. Люди з дітьми в Болгарію автобусом якось примудряються доїхати
Несу пургу• 23 июля 2024
Мы с ребенком 2 года проехали 1600 км в одну сторону и обратно. Да, тяжело. Но были остановки на час-два для побегать
Просто звязда• 23 июля 2024
Сразу планируйте, что вам нужно будет остановиться и переночевать. Может быть, и нет. Но такой вариант всегда должен быть запланирован. Остановки на заправках в таком возрасте детям еще не очень интересны, поэтому не очень рассчитывайте на то, что они вам как-то по-особому помогут. Берите в дорогу новые игрушки, наклейки. Планшет с мультиками будет плохой идеей на и так перевозбужденную психику.
Если честно, я бы специально выезжала так, чтобы километров через 500 останавливаться на ночлег. И с утра, поспав на кроватях и нормально позавтракав, без напряга еще часа 4 и море!
Пік Антна
• 23 июля 2024
Ответ дляРойЛеля
У вас же будуть перерви на заправках. Побігає. Поки спить ніяких зупинок.
Ви не боїтесь їхати в Одесу з дитиною? Відчайдушні якісь люди
Та страшнувато, будемо при тривогах в укриття ходити.
Непозбувна Бентега• 23 июля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Это только от вашего ребенка зависит. Если егоза, то будет сложно.
В мене донька дуже активна, але в машині завжди спить з народження, прокидається тільки поїсти, годинку пограти і знов спати
Гуляю босоніж• 23 июля 2024
Витримає, але вже починайте розповідати їй про поїздку. Але в тоні цікавих пригод. Таким тоном як читаєте казки. Можна навіть вигадати казку про подорож. Доречі можна в машині поставити аудіоказки і дитина буде слухати.
Я коли їхала поїздом, то купила всілякі дрібні цікаві іграшки і в потрібний момент давала як сюрприз.
Хітом став у доньки вітрячок за 10 гривень. Її вистачило гратися з ним на 2 години чи навіть більше.
Цукрові вишні• 23 июля 2024
Выдержит. Если тошнить не будет. Если будет тошнить - не выдержите вы.