Чумацький Шлях• 24 июля 2024

Хелп! Google pixel, де купити?

Доброго ранку.
Хочу купити смартфон Google pixel 6a. Підкажіть перевірені магазини?
Також питання, є смартфони Америка є Японія? Краще Америка?
Заплуталася 🥴
жінка незаміжня• 24 июля 2024
вони у середині серпня збираються випускати нову версію - 9.
зараз в продажу бачила 8.
вчора в тік-ток попалися ролики магазину, який їх продає.
Мафиозная• 24 июля 2024
Купуйте в США. Розлочені, б/у. Вони повністю нормальні. Обійдеться в рази дешевше, наприклад на eBay.
kostiantyn123• 26 июля 2024
Ответ дляМафиозная
а які функції в Україні не будуть працювати по AI? Чув що там обмеження