Зрадорозганячка• 24 июля 2024

Ну як перестати трогати ті лімфовузли

Привіт то знов я. Ну от нащупала я ту гульку в сина над ключицею ( вона є лише в положенні лежачи), коли сидить дитина нічого немає, при повороті шиї, рук, голови нічого не видно. Може то навіть якийсь м´яз, бо коли голова прямо не відчутно, лише коли повертає голову вбік з´являється та гулька лежачи.
Два місяці тому на УЗД написано що в надключичний ділянці лв немає.
Місяць тому імунолог щупала то сказала що зауважень немає до лімфовузлів всіх, бо пропальпувала всі, що все ок. Але ту гульку нащупала я тиждень тому, я не знаю чи вона була під час огляду імунолога та проходження УЗД.

Як взяти себе в руки і не щупати? Ви всі відправляєте до психіатра, я там була, таблетки приймаю. Але все одно, постійно думаю про те.

Був час що після огляду в імунолога та УЗД не щупала десь місяць, і от на минулому тижні щось мене дьорнуло прощупати, і от намацала нову гульку. І тепер знов тривога страшна, знов страшні діагнози в голові, якщо б чоловік не накричав, то б я вже знов бігла на УЗД.
Показушница• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Гтр , ОКР
Значит мало одного препарата. Идите к другому врачу. Вы своими собственными руками калечите психику ребенка. Это не пройдет для него бесследно. Плевать на вас, если не хотите позаботиться о себе. Но вы опасны для собственных детей. Куда смотрит ваш муж и почему позволяет так обращаться с детьми? Почему не зашли в терапию, помимо психиатра?
Болтушка Му• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Гтр , ОКР
ОКР дуже стійка штука.
Чому ви тут, а не працюєте з психотерапевтом?
Потужна махіна• 24 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Лімфовузли не можна масажувати, а ви своїми навязливими щупаннями якраз це й робите! Не будьте ворогом дитині.
+++
автор Зрадорозганячка • 24 июля 2024
Ответ дляПоказушница
Чоловік не знає що то настільки все далеко зайшло, він постійно на роботі, коли він ввечері дома то я нічого такого не роблю. Лише коли його немає.
Ніхто з друзів не знає. В компанії я нормальна весела людина, яка закрита вдома і починаю то все думати і переживати. Ніхто про це не знає.
Показушница• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Значит скажите ему сама. Попросите помощи у него. Почему вы не в терапии?
автор Зрадорозганячка • 24 июля 2024
Ответ дляПоказушница
Якось не радила психіатр , лише таблетки призначила.
Показушница• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Не надо ждать пока вам посоветуют, надо искать срочно специалиста, кто с этим работает и начинать уже вчера. Ради детей.
НеКонец-Света• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Робила два місяці тому. А нову гульку нащупала тиждень тому. Місяць тому імунолог пальпувала сказала все ок. Але гульку нащупую лише лежачи, стоячи практично не відчутно. Лежачи лише коли голову набік повернути. Може то навіть якийсь м´яз , а не лв. Чи якась залоза
Зачем вы все время щупаете сына??
котопёс• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Так щупайте мужа! Постоянно!
Как только захочется щупать сына сразу бежите к мужу и щупаете!
Это вас вылечит!
Гомосноб• 24 июля 2024
отак мама меня щупала все детство, таскала по врачам и я выросла конченым ипохондриком и еле еле хотя бы наполовину выбралась из этого, но явно не до конца.
котопёс• 24 июля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Зачем вы все время щупаете сына??
Ей хочется найти что то страшное, чтоб быть ’спасительницей’
автор Зрадорозганячка • 24 июля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Зачем вы все время щупаете сына??
Бзік такий, думаєте я то хочу. Я сиджу ок, все ніби ок. Потім починається паніка що там щось не так, що обов´язково потрібно перевірити , бо прям капець повний. Перевірю все ок. А іноді щось нащупаю і розвиваю тривожність, не сплю, не їм. Біда повна
Like-995b• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
От чего таким образом вы уходите? Может вас муж абьюзит или еще какая-то подавленая агрессия таким образом находит выход?
котопёс• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Вот когда начинается эта паника - сразу бежите к мужу и щупаете.
автор Зрадорозганячка • 24 июля 2024
От сьогодні я вихідна, прийшов син з вулиці на обід, поїв що я приготувала, і кажу дай подивлюсь , він нервується звичайно, але дав. Я все перевірила, все як вчора і пішов гуляти. А я сиджу і плачу що я кончена, завлаю проблем своїм дітям, що все одно від мене нічого не залежить, що не дай бог щось будуть інші симптоми. Що місяць тому аналізи були внормі. А так швидко гуля б не з´явилась.
Плачу що я горе для своїх дітей, хочу їм кращого життя, без проблем і без моїх дибільних обмацувань. Доньку так не мацаю. Лише сина
Борисфенка• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
У вас надто багато вільного часу думати, плакати, страждати. Роботу знайдіть чи ремонт почніть.
автор Зрадорозганячка • 24 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Не знаю. Чоловік мене любить, я його також. Нормально живемо. Я не знаю від чого я таким чином тікаю. Я по відношенню до доньки також хвилююсь, але в мільйон разів менше, но за сина. Він був частохворіючою дитиною в дитинстві, кашель, соплі, обструкції, зараз ттт цього всього нема, але ці лв мене зводять з розуму
Твоя космішна• 24 июля 2024
без сарказму-ви любите своїх дітей? ви б хотіли, щоб у них все було гаразд? тоді ляжте в лікарню на лікування.
Like-995b• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Почему именно лимфоузлы? Я когда-то читала онколога, он писал , что если узи в норме и даже видно лимфоузлы это норма. В течении короткого времени , ну пускай до года вылезли бы иные симптомы, которые вам бы и щупать не пришлось.
Гомосноб• 24 июля 2024
Ответ дляLike-995b
автор не просто так щупает над ключицей, якобы они прощупываются только при онко
Like-995b• 24 июля 2024
Ответ дляГомосноб
Я так поняла что давно щупает и врачей обошла. Зациклились и все тут
автор Зрадорозганячка • 24 июля 2024
Ответ дляLike-995b
От і я боюсь що наприклад ту гулю що я була минулого тижня нащупала, що її не було коли я була на останньому УЗД чи в імунолога. Чи ті лікарі її упустили, чи недогледіли. Знов йти? Вони й так на мене дивляться як на дуру. Знаю що якщо б щось погане то були б симптоми. Імунолог тоже каже що лв важливо УЗД і розмір і пальпація лікарем , що там все добре на момент огляду, а це було місяць тому. Тепер найшла ту гулю і вже думаю чи то лв чи то якийсь м´яз, бо відчутно тільки лежачи. Стоячи майже не помітно. Імунолог дивилась лв стоячи. УЗД лежачи. Всі сказали все ок.
Показушница• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну пока вы только плачете и плачете, и щупаете, и опять плачете по кругу. И нихрена не делаете. А страдает ребенок уже и каждый день.
Like-995b• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Если было узи, новые там не вырастут .
Мошей ницца• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Я б на місці сина вас уже послала🤦‍♀️
Ленивица-красавица• 24 июля 2024
Психіатричний стаціонар у вашому місті є?

А взагалі є пропозиція - давайте тупий ігнор, щоб було 0 відповідей на тему. Який смисл того, що ми тут і кругом розпинаємось?
Як автор і тупа, і хвора.
автор Зрадорозганячка • 24 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Если было узи, новые там не вырастут .
УЗД було в травні. Сказав лікар шийні всі 6-10 мм, підщелепні 10-14 мм, всі ок по розміру і структурі. Надключичні написав що немає їх.
В кінці червня була в імунолога вона також казала що претензій немає.

І тут дьорнуло мене минулого тижня пощупати знов і + захопити надключичні. І на тобі знаходжу щось нове , чи була та гуля давно чи ні не знаю. А може то м´яз а не лв, раз на УЗД пише що в надключичний ділянці немає лв?
Але можу нащупати ту гульку лише лежачи, коли голова набік. Може то м´яз
baby77• 24 июля 2024
З властного досвіду скажу, ЛУ над ключицею не дуже добре. Тому , я вважаю , потрібно зробити УЗД ще раз.
Всі хто говорить про психіатра, 100 % не мають лу над ключицею. Тому, аналіз крові і УЗД обовязково
автор Зрадорозганячка • 24 июля 2024
Ответ дляbaby77
Аналізи крові, біохімію робила в середині червня все було ок.
Like-995b• 24 июля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка

А откуда вы знаете , где они должны быть, если их даже на узи не видно? Есть такой прием. Вот возникла у вас мысль пощупать, надели резиночку на руку ( для денег) и сильно щелкнули по руке, до боли , чтобы мозг ( а он у вас зациклен ) «запомнил »это дурная мысль, и через силу не щупаете. И так пока не отпустит. Может 10 раз, а может 50. И говорите: мой сын нормальный, здоровый мальчик.