Без внутренних органов?
Ответ дляKhovanskaya
брєд . на фіга би вони вертали тих мертвих, які випатрошені ними???
Пошел разгон перед наступлением , но они не поняли , что люди только еще больше будут бояться теперь попасть на фронт , чтоб не выпотрошили их рашисты .
Что не придумают , все у молоко
HelloKitty18• 24 июля 2024
Ответ дляbegovelik
Серйозне джерело, можна довіряти
Угу, таке як і сотні інших.
KozaNostra_I• 24 июля 2024
Ответ дляYasya_1306
Ринок чорної трансплантації чули ?
В Украине? Да, давно уже слышали...
Ответ дляYasya_1306
Ринок чорної трансплантації чули ?
Чули, що це маячня.
Ви хоч би поцікавилися, як та трансплантація взагалі відбувається. Тут як кровний донор підійшов конкретному реципієнтові - то щастя й удача неймовірні, і то частіше не приживаються органи, узяті в стерильних умовах, ’від вашого стола нашому’, а як собі це уявляють адепти маячні про так звану чорну трансплантологію - навіть смішно уявити
Ответ дляbegovelik
На трансплантацію беруть органи у абсолютно здорових людей. А щоб це встановити, треба провести купу аналізів і витратити багато коштів. Тому, на мою думку, це чергова маячня. Єдина версія - щоб з’їсти
Ще й підходити має донор до реципієнта, за купою параметрів.
А деяким вважається, що можна залізти в окоп, повирізати там собі усякого, в сумку-холодильник покласти і уперед - рубити бабло
Yasya_1306• 26 июля 2024
Ответ дляArgesha
Чому в окоп? У полонених