Первая ласточка инфляции• 24 июля 2024

Чоловік просить шини на річницю

Два місяці тому чоловік подарував мені телефон, купив його за 12 тисяч тому, що мій погано працював та я хотіла сама собі купляти новий. Тиждень тому в нас була річниця весілля, де чоловік мені вже каже, що цей телефон він мені подарував на річницю весілля а я маю йому купити автомобільні шини, до того ж він хоче не дешеві. Я трошки засмутилася, тому, що не просила його купляти телефон, а зараз в мене не дуже виходить за одну шину 2500-3000 давати, а потрібна не одна. Чоловік правий, може я себе накрутила?
Наездница• 24 июля 2024
Що за тел за 12 тищ?
Манюнайтед• 24 июля 2024
Какая у вас тачила?
автор Первая ласточка инфляции • 24 июля 2024
Ответ дляНаездница
Що за тел за 12 тищ?
Піксель 6а
Ирина_Б_• 24 июля 2024
у вас раздельный бюджет?
Ответ дляМанюнайтед
Какая у вас тачила?
Фольксваген Гольф
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 июля 2024
на любовницу вы ж не дадите. так он назвал это ’шинами’.
Ответ дляИрина_Б_
у вас раздельный бюджет?
Так
Пригощаю кашею• 24 июля 2024
Краще б ви самі собі телефон купили
Mrs.Sexuality• 24 июля 2024
Ну, не знаю что и сказать
Мой муж ничего не просит, сам покупает что-то нужное и говорит - о, это мне на ДР\годовщину и т.д, мой доход - ноль грн.
Зато мне дарит дорогие подарки
Хропочка з гривкою• 24 июля 2024
Скажіть що ви планували подарувати йому шкарпетки, і ви не та, що змінює свої рішення)
Ответ дляПригощаю кашею
Краще б ви самі собі телефон купили
Та я так і хотіла, і взяти, який сама захочу.
Милота• 24 июля 2024
Чоловік просить подарунок???? Це шось з іншої реальності
Все до блиску• 24 июля 2024
Ну чоловік ваш просто практична людина, а ви може більш романтична. Особисто я поступилася в питаннях подарунків. Мені так простіше, бо в багатьох інших питаннях чоловік поступився мені. Ми поступаємося один одному наскільки це можливо і не маємо конфліктів через всяку фігню.
Ответ дляМилота
Так. Я б йому щось купила і так, але шини це дуже дорого. Я не готова тисяч 8000 зараз віддавати
Ирина_Б_• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Так
ну так скажите что у вас сейчас нет такой суммы , вы ж ему телефон не заказывали?
Пригощаю кашею• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ну то щось ви сором’язлива дуже була
Ответ дляИрина_Б_
Ні, він мені кожен день торочить про ті шини
Пліснявілий сир• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дайте сколько есть,скажите , добавь
Ответ дляПригощаю кашею
Ну то щось ви сором’язлива дуже була
Де сором´язлива? Він наказав в інтернеті і просто приніс його
Милота• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ви взагалі не мусите йому нічого купувати
Хачапууури• 24 июля 2024
не уявляю собі ситуації, щоб мій оловік озвучував бажані подарунки, тим паче, в таку ціну. На його день народження від мене, це якісь приємні дрібниці, торт і святкови стіл. Автор, і з роздільним бюджетом, це не родина, а сумісне проживання
Ответ дляВсе до блиску
Це так. Але в мене зараз зменшили зп, у чоловіка вона втричі більша. А на оренду житла та продукти ми скидаємось 50/50, тому в мене не дуже виходить
Ответ дляХачапууури
Так, до того ж у мене зараз зменшили зп, в чоловіка вона втричі більша. При тому на оренду та продукти скидаємось 50/50, в мене на шини якось не дуже і виходить
Хачапууури• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
автор, а які плюси ви отримуєте від спільного проживання?
Сколько_мне_лет?• 24 июля 2024
Купите ему шины б/у на олх. А если совсем денег нет, на шиномонтаже попросите забесплатно, там сдают шины на утилизацию, они вам подберут что-то
Ответ дляХачапууури
Дуже мало, практично нічого
Ответ дляСколько_мне_лет?
Він хоче фірмові корейські. Я дивилась нові 1500-1900, сказав, що це дєшман
Хачапууури• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дуже мало, практично нічого
тоді таке проживання можна виправдати лише якимось безумним коханням. Бо інакше, не зрозуміло нащо вам людина, яка вимагає з вас подарунки, знаючи, що вони вам не по кишені.
Бідося• 24 июля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Вы точно женаты?)))
Їжак в панчохах• 24 июля 2024
С тел за 12 тыс, шины ему с олх БУ светят.