220В• 24 июля 2024
В якій ви зараз країні і яку оцінку їй поставите - з 10 балів
І якщо не важко - напишіть чому така оцінка
Божий одуванчик• 25 июля 2024
Ответ дляКарамелька
Тех кто там живет
А що язик не повертається сказати що Український?) Ось і зрозуміло чому у всіх постах ви обсираєте Україну. Із рашки пишем 😂
Сегодня не целуюсь• 25 июля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Німеччина..три з мінусом
Що не так з Німеччиною,?
Смячиком• 25 июля 2024
Ответ дляВумна вутка
Не, это про европейских украинцев. Уже ж вроде выехали, зажили как люди, все отлично, но вот чё то тянет на Советчицу, в говне поколупаться.
В Европах нет достойных форумов?
Попрошу не обобщать. Большинство тех, кто выехал, свою страну любят все же, не ориентируйтесь на нескольких моральных уродов
Жинси на дитину• 25 июля 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Що не так з Німеччиною,?
А шо вам так, окрім ’пособія’.?
Тема ж про мій погляд і мою оцінку, а не про вашу. Шо я повинна пояснювати, не зрозуміло.
Без Баяна• 25 июля 2024
Швеція -1
+ 1 за природу, медицина, ринок праці, люди, інтеграційні процеси - самі мінуси...
Тому 1 бал
КапитанльнаЯ• 25 июля 2024
Ответ для220В
О, а можна трохи детальніше - які мінуси там для вас?
З мінусів:
Багато русні, тут ще до війни до було багато, зараз взагалі(це йде в плюси, вони дуже тихо себе ведуть, нікуди не лізуть і умовно влада їм палки в колеса добре встромляє. З мінусів від покоління 45-50+, це місцева вата, що на Югославію дрочить, вони мають підтримку, від молодшого покоління ні, тут і було, що колеса кололи і скло били в машинах на руснявих номерах, то вони усюди наш прапор ліплять, чи наліпка чи прапорець на дзеркало, навіть був випадок, коли дитину з расеї місцеві діти булилив школі, того що вона з расеї)
Все дуже повільно, щось терміново зробити неможливо. Будь якого майстра та спеціаліста з сьогодні на завтра, навіть на цей тиждень не знайти
Маленький асортимент товарів, одяг, косметика та навіть деякі продукти харчування.
Влітку на узбережжі(і не тільки) дуже спекотно, от прям дуже, я тут 6 років живу, перші 2 роки в серпні плакала, бо вологість і за 40 температура, вночі не легше. Дихати в липні та серпні неможливо. Живеш під кондиціонером.
На узбережжі дуже гучно, кафе, клуби, бари (якщо ви на першій лінії), натовпи затори
Взимку бувають сезоні дощів і штормів, може лити тиждень без просвіту, як то не залив, можуть бути шторму, досить небезпечні, що може і дерево повалити і дах зірвати.
Проблеми з паркомісцем. В високий сезон, як у вас немає пр апартаментах чи у свого будинку, то буде дуже дорого і проблематично знайти.
Як машина не поширених марок, наприклад американські, японські авто, то деталі дуже дорогі і дефіцитні.
Без онлайн заробітку важко прожити, влаштуватися без мови також важко, модна сказати нереально мінімальна зп 450 евро на місяц(це для загальної картини і розуміння)
З плюсів
Просто легалізуватися, відкрити бізнес
Низкі податки
Супер безпечно. Навіть так СУПЕР безпечно, діти з малого віку самі гуляють, двері не зачиняються, на пляжі, парку, кафе спокійно залишаєте свої речі. В супермаркетах не ящики які на ключ закриваються, я просто ніші або гачки, то для того, щоб ви важке не носили. Вбивств, зґвалтування, силових злочинів мізер, пару на рік. Максимум як ви ґав ловите, в високий сезон у вас гаманець можуть витягти.
Не дорогі комунальні послуги, вода, єлектроєнергія
Безкоштовна медицина, тут і плюс і мінус, бо черги і не всі спеціалісти є, але все безкоштовно. Сюди ж є приватна медицина, хорошої якості і не за всі гроші світу, то плюс
Дуже добрі, гостинні люди. Не агресивні, навіть як у вас погляди не податися. То максимум ото єєє брате(брате до чоловіків і жінок використовують) і рукою махнуть.
Вам завжди допоможуть і підуть на зустріч.
Інтуїтивно схожа мова, легко вивчити.
Це що згадала от зараз))
З плюсів
Просто легалізуватися, відкрити бізнес
Низкі податки
Інтуїтивно схожа мова, легко вивчити.
Це що згадала от зараз))
Сегодня не целуюсь• 25 июля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
А шо вам так, окрім ’пособія’.?
Удалено администрацией...
Жинси на дитину• 25 июля 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Удалено администрацией...
Дона Ко Ко• 25 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
10 з 10. В Україні.
Чому така оцінка - тому що це моя батьківщина і мій дім.
Повеселили )))
Дона Ко Ко• 25 июля 2024
Ответ дляВумна вутка
В Европах нет достойных форумов?
Дитячий лепет
Не за Будка• 25 июля 2024
Ответ длятянитолкайка
Удалено администрацией...
Ви, манкурти, такі ага...
Залетна Я тут• 25 июля 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Удалено администрацией...
А люди только «экономикой» живут ?)) досуг, медицина, образовательная система, садики , вкусная еда- это жизнь а не экономика. А с этим в Германии минус 10
Дона Ко Ко• 25 июля 2024
Ответ дляБрюльтик
В Україні-1
Хоч людина чесно написала, а не зеботв перших рядах
Тану на сонці• 25 июля 2024
Ответ длятянитолкайка
Без света , с коррупцией и с ракетами над головой
Есть же те, кто это любит 😂
У каждого разные условия даже в Украине, даже сейчас. У меня лично есть свет и не выключали ни разу, ракеты не летают, отличный доход. Выше чем в ЕС у большинства. Я понимаю, что не у всех так в Украине, но так и в ЕС не все слезли с выплат и не все получают хотя бы 3000€ чистыми. Да даже 2000€ далеко не все получают. А в Польше так и тысяча евро не у всех. Так что надо тоже спуститься в реальность. А до войны когда и самолеты летали, и людей не убивали, и границы открыты, то и все 15 Украине б поставила. Если что, то выезжала на год в 2022 году, вернулась
Сонечко• 25 июля 2024
Україна зараз - 2
Україна до війни - 7
Нідерланди - 8
Німеччина - 6
Бельгія - 5
Україна до війни - 7
Нідерланди - 8
Німеччина - 6
Бельгія - 5
Смячиком• 25 июля 2024
Ответ дляБез Баяна
Швеція -1
Тому 1 бал
Ох, я тут поряд і все інакше сприймаю. Люди, ринок праці і інтеграція - чудові, природа - величезний мінус через гидотну погоду 90% часу. І артеріальний тиск у більшості падає, як гіпотонік плююся.
Ще вам додам трохи: чиста вода з-під крану і висока якість продуктів харчування. Не вистачає смачних овочів-фруктів, але саме якість радує. З дітьми - теж плюсики
Ответ дляВарена цибуля
Болгарія - 10. Тут чудово: діточок багато на вулиці, природа, люди прості і відкриті, адекватні податки, клімат на будь-який смак, звична їжа, медицина в цілому непогана. Нема війни.
Да природа и климат прекрасные
А теперь про минусы - зарплаты копеечные, очень много цыган (в некоторые цыганские кварталы лучше не заезжать даже среди белого дня), в курортных гродах днем и ночью шум, гам, продажа наркоты на набережных почти в открытую (и это не безибидная марихуана, а синтетический шмурдяк)
Ответ дляЗалетна Я тут
А что не так с досугом и медициной? Знакомая с начала войны рак там лечит, и ее лечат в отличии от Украины, другая, у кот дом разрушен получает нормальное пособие и очень рада, это не подачки 2000 грн как у нас, еще и жилье предоставили, курсы бесплатные, зубы наконец за 30 лет нормально вылечила по страховке. Образованием тоже довольны все мои знакомые, вкусная еда, при желании можно было уже найти все, что нам подходит и приспособить под свои вкусы, не будут вам в Германии борщи немцы варить, уж извините
Ответ дляСмячиком
У меня знакомая в Швейцарии вообще в шоке от этой страны, все нравится на 100%