220В• 24 июля 2024

В якій ви зараз країні і яку оцінку їй поставите - з 10 балів

І якщо не важко - напишіть чому така оцінка
diablo12• 25 июля 2024
Ответ дляWitty
Разговор был о Швеции, это немножко так севернее и слегка больше)
Ой)))

Irina-5d24• 25 июля 2024
Франция. 7 из 10. Нравится природа, подход к детям, образование, люди. Тяжело с хорошей работой, до С1 еще долго мне трудиться. Умеют быть лицемерными, это у них традииционное и так гениально подается, что я в ужасающем восхищении. А ну и еда, я об этом французам не говорю, научилась улыбаться и хвалить, но реально писец, особенно варенные овощи на ганир)))
Dark lady• 25 июля 2024
В Україні. 3 з 10
DarkBlueSea• 25 июля 2024
Украина 3 из 10
kols3• 25 июля 2024
Кіпр 5
Румунія 7
Іспанія 7
Khmelnichanka• 25 июля 2024
Німеччина.
8 з 10
Спокойная ночь• 25 июля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Де саме ви мешкаєте, якщо не таємниця? Я розглядала цю страну для еміграції. Приваблює, що можна купити житло за будь-яку ціну і так отримати ВНП. Але подивилася ціни на житло і поки цю ідею відклала))
Херцег Нові. Так, ціни на нерухомість зараз космос. І я б радила до того як купувати житло пожити хоча б 2-3 роки в тому місті, бо кожен сезон все по різному, бувають теплі сухі зими, буває так що тижнями дощі без просвіту. +країна досить специфічна, не всім зайде. Як спокій, природу любите, то вам сподобаєтся) розваг, тц в нашому розумінні тут немає, як любите двіж, всякі акввпарки, боулінг, кінотеатри, шопінг тут з цим супер важко:)