220В• 24 июля 2024
В якій ви зараз країні і яку оцінку їй поставите - з 10 балів
І якщо не важко - напишіть чому така оцінка
prozerpina123• 25 июля 2024
Польша. 8/10
Огромный минус это медицина ( бесплатно, кроме семейного врача фиг к кому сразу попадешь, запись часто на месяцы вперёд). В приемном круглосуточном покое помощь можно ждать по 8-10 часов.
Это основное. Мелкий минус - иногда отношение некоторых поляков к нашим мягко говоря, пренебрежительное
KateMidina• 25 июля 2024
Германия - благодаря пособиям и прочей социальной халяве такая высокая оценка - 6 из 10
Черногория - 7 из 10
Турция - 7 из 10
Польша - 8 из 10
Украина всегда для меня будет 10 из 10. Самая любимая и родная страна на Земле, вопреки всему негативному
Черногория - 7 из 10
Турция - 7 из 10
Польша - 8 из 10
useruseruser• 25 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
10 з 10. В Україні.
Чому така оцінка - тому що це моя батьківщина і мій дім.
Поважаю тих,хто все ж таки вірить в Україну
useruseruser• 25 июля 2024
Україна 8.Так,зараз в Україні важко.Але всеодно це моя Батьківщина,мій дім,ніде не буває добре,як на Батьківщині.Я вірю в майбутнє України.
useruseruser• 25 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Болгарія - 10. Тут чудово: діточок багато на вулиці, природа, люди прості і відкриті, адекватні податки, клімат на будь-який смак, звична їжа, медицина в цілому непогана. Нема війни.
Класно,а в те,що в Україні закінчиться війна ви ж вірите в це?Я так.
Апель-синка• 25 июля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А где ракеты? Фестиваль в Киеве
Кому фестиваль, а кому шахеды по ночам.
Fioletovna• 25 июля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
А шо вам так, окрім ’пособія’.?
Тема ж про мій погляд і мою оцінку, а не про вашу. Шо я повинна пояснювати, не зрозуміло.
У меня там друзья, кому-то очень нравится ( приветливые люди, уровень жизни в целом, что-то еще говорили, уже не помню), а кто-то уже вернулся, подруга , например, плевалась. Очень от восприятия зависит
rainbow in the sky• 25 июля 2024
Україна -1, тому що скоро від цієї країни нічого не залишиться,роблять все,аби її знищити! Ніколи не думала, що буду почуватися тут нікчемним рабом без права на власну думку і без впевненості в завтрашньому дні. Все майно в окупації, просто виживаємо в чужому місті, підтримки від цієї країни для своїх же ніякої немає, навіть в дітей ті гроши забрали. Тепер чітко зрозуміло,що ті території зільють от от. Я в школі працюю нашій онлайн і створювала тему нещодавно,так на тему закривають, навіть коли відкликали наказ 850 МОН. Рішення прийняло місцеве управління освіти, з 23 закладів міста залишиться 7. Україна - країна ’безмежних можливостей’! Я розчарована, не хочу тут залишатися і для дітей тут майбутнього немає.
Tanusha 78• 25 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Я теж таке читала. Будівлі - трохи є, дійсно. А так- додатки для виклику таксі, доставки, онлайн-банкінг - то все як в нас. Аналог нашого Хелсі також. Громадський транспорт весь також в додатку в телефоні, автобуси нові і з кондиціонерами, оплатою карткою. Коротше питайте, бо багато є що писати)
Школами українці дуже задоволені.
А як з роботою? Є варіанти окрім покоївок в отелях?
Рюшка-Ринка• 25 июля 2024
Ответ дляTanusha 78
Також цікавить питання з роботою.
Є щось на місці, чи краще все-таки , наприклад, дистанційна.
Ціна оренди житла (якщо не на популярних курортах)? Або краще все-таки біля моря жити?
Ответ дляКапитанльнаЯ
З мінусів:
Багато русні, тут ще до війни до було багато, зараз взагалі(це йде в плюси, вони дуже тихо себе ведуть, нікуди не лізуть і умовно влада їм палки в колеса добре встромляє. З мінусів від покоління 45-50+, це місцева вата, що на Югославію дрочить, вони мають підтримку, від молодшого покоління ні, тут і було, що колеса кололи і скло били в машинах на руснявих номерах, то вони усюди наш прапор ліплять, чи наліпка чи прапорець на дзеркало, навіть був випадок, коли дитину з расеї місцеві діти булилив школі, того що вона з расеї)
Все дуже повільно, щось терміново зробити неможливо. Будь якого майстра та спеціаліста з сьогодні на завтра, навіть на цей тиждень не знайти
Маленький асортимент товарів, одяг, косметика та навіть деякі продукти харчування.
Влітку на узбережжі(і не тільки) дуже спекотно, от прям дуже, я тут 6 років живу, перші 2 роки в серпні плакала, бо вологість і за 40 температура, вночі не легше. Дихати в липні та серпні неможливо. Живеш під кондиціонером.
На узбережжі дуже гучно, кафе, клуби, бари (якщо ви на першій лінії), натовпи затори
Взимку бувають сезоні дощів і штормів, може лити тиждень без просвіту, як то не залив, можуть бути шторму, досить небезпечні, що може і дерево повалити і дах зірвати.
Проблеми з паркомісцем. В високий сезон, як у вас немає пр апартаментах чи у свого будинку, то буде дуже дорого і проблематично знайти.
Як машина не поширених марок, наприклад американські, японські авто, то деталі дуже дорогі і дефіцитні.
Без онлайн заробітку важко прожити, влаштуватися без мови також важко, модна сказати нереально мінімальна зп 450 евро на місяц(це для загальної картини і розуміння)
З плюсів
Просто легалізуватися, відкрити бізнес
Низкі податки
Супер безпечно. Навіть так СУПЕР безпечно, діти з малого віку самі гуляють, двері не зачиняються, на пляжі, парку, кафе спокійно залишаєте свої речі. В супермаркетах не ящики які на ключ закриваються, я просто ніші або гачки, то для того, щоб ви важке не носили. Вбивств, зґвалтування, силових злочинів мізер, пару на рік. Максимум як ви ґав ловите, в високий сезон у вас гаманець можуть витягти.
Не дорогі комунальні послуги, вода, єлектроєнергія
Безкоштовна медицина, тут і плюс і мінус, бо черги і не всі спеціалісти є, але все безкоштовно. Сюди ж є приватна медицина, хорошої якості і не за всі гроші світу, то плюс
Дуже добрі, гостинні люди. Не агресивні, навіть як у вас погляди не податися. То максимум ото єєє брате(брате до чоловіків і жінок використовують) і рукою махнуть.
Вам завжди допоможуть і підуть на зустріч.
Інтуїтивно схожа мова, легко вивчити.
Це що згадала от зараз))
З плюсів
Просто легалізуватися, відкрити бізнес
Низкі податки
Інтуїтивно схожа мова, легко вивчити.
Це що згадала от зараз))
цікаво було почитати, не знала , що там такий клімат складний.
Ответ дляВарена цибуля
И пророссийские болгары, которые смотрят раша каналы и дрюкают на путина
Они думают, что у нас гражданская война из-за Донбасса.
’Люди прості відкриті’
Графиня Шезвездицкая• 25 июля 2024
Ответ дляВарена цибуля
Не знаю, почему Вы поставили 10, если честно.
Жила там 2 месяца в начале войны.
Карты принимать не хотели- только наличка.
Все грязное и обшарпанное.
Полно кацапов
Связь- гавно.
Кофе нормального нет- помои какие то.
И. везде. где можно пихают эту приправу зиру в еду. Еда в ресторанах- гавно.
Стоматолога искала- в городе его нет.
Я не понимаю, почему они в ЕС..
Единственное достоинство: относительно дешевые медикаменты
Жила там 2 месяца в начале войны.
Все грязное и обшарпанное.
Полно кацапов
Связь- гавно.
Кофе нормального нет- помои какие то.
Стоматолога искала- в городе его нет.
Я не понимаю, почему они в ЕС..
Irisha0604• 25 июля 2024
Ответ длятянитолкайка
Канада 10 из 10 имея работу хорошую )
Но, имея работу хорошую все всегда проще
Поділіться, яка саме робота для вас хороша в Канаді? Моя подруга з начальника фінансового відділу в Україні, там працює вихователем в садочку і теж вважає це хорошою роботою
Irisha0604• 25 июля 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Чий Крим?
На даний момент не наш точно, чи ви не в курсі?
Irisha0604• 25 июля 2024
Ответ дляВумна вутка
Кто не хочет ехать, все так говорят-нимагу))
Кто хотел-давно там.
Я вважаю, що виїхали ті, які нічого не досягли тут, в Україні. Або люди, яким нічого втрачати, з окупованих територій тощо. У мене чоловік може виїхати, але навіщо? У нас будинок, 2 квартири, 2 машини, старенькі батьки, друзі. Ми задля цього працювали все життя, обом за 40+. Починати все з нуля? Ні, бажання немає.
Дана-Нирвана• 25 июля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
З мінусів:
З плюсів
Просто легалізуватися, відкрити бізнес
Низкі податки
Інтуїтивно схожа мова, легко вивчити.
Це що згадала от зараз))
З плюсів
Просто легалізуватися, відкрити бізнес
Низкі податки
Інтуїтивно схожа мова, легко вивчити.
Це що згадала от зараз))
Де саме ви мешкаєте, якщо не таємниця? Я розглядала цю страну для еміграції. Приваблює, що можна купити житло за будь-яку ціну і так отримати ВНП. Але подивилася ціни на житло і поки цю ідею відклала))
Дана-Нирвана• 25 июля 2024
Ответ дляЭлис777
Черногория 6, Испания 9+, Украина 10
Расскажите про Испанию, если несложно. А что в Черногории не понравилось?
Galinka-cranberry• 25 июля 2024
Украина - это Славянск, Краматорск. Винница, Тернополь - тоже Украина. Одни переехали из своих прифронтовых и снимают, другие как жили, так и живут (да, тревоги и вероятность есть по всей территории, но вероятность разная, честно скажем). Как можно сравнивать, если разные условия жизни у переселенцев и у местных.