Аленький носочек• 25 июля 2024

Купила трохи продуктів - 315 грн( Чому так дорого все?

Чи Ашан здорожчав, чи мені здається. Якось забагато для такого набору...
автор Аленький носочек • 25 июля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну так шо поробиш? Для цього є діти шоб допомагали
Клас. Ви бачили щоб ще десь так у світі жили окрім Африки забитої?у дітей є свої сім´ї
Ms. Доброта• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Горіхи не корисні?
Арахис - это вообще бобовые и он весь гмо. А в этой пачке ещё куча химозы и усилителей вкуса. Обычных грецких орехов лучше поесть
Крошечка-хаврошечка• 25 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Підняти зп до європейських, нє? Помічникам і собі можна до 130к. Гроші є в країні, просто на людей наср*ть, це моя думка і крапка
у нас он машини повигрібали в салонах, а ми тут на яйця жлобимся..
Завтра не пью• 25 июля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Тернопіль
Ого, у вас же и так была оплата картами в маршрутках и пересадки бесплатные
Natal_ka91• 25 июля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Якщо врахувати, що у мене, вчителя, зарплата менше 7000...
А мала б бути не менше 40к згідно сьогоднішніх цін
Завтра не пью• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Що за дивні питання? Мої батьки навіть знайомим можуть передати продукти з села, це означає що ті знайомі в селі народились? У людей є дачі і села,щоб щось вирощувати, вам це дивно?
Удалено администрацией...
Хомо_сапиенс• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
І шо? Хай діти нормально заробляють, а не ниють! Ви в Африці були? Я да.
Веселуха Муха• 25 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
По карте банковской теперь 15 грн будет, по карте тернополянина 12. Было 10 и 8 грн соответственно
Рятівник Малібу• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Ну так не жалуйтесь, вы кучеряво живете, родители впахивают, чтоб вам продукты передать, а вы трынькаете деньги на ’органическую’ молочку в одном из самых дорогих супермаркетов, и вам еще и кто-то виноват.
На циголках• 25 июля 2024
Ответ дляПодмигашка
Я вообще сейчас магазин стороной обхожу (
Беру только муку , яйца, масло, огурцы помидоры, крупы, иногда курица, все больше ничего (
А дети есть? Чем их кормите?
Ms. Искренность• 25 июля 2024
у меня меньше 600 ни один поход сейчас не заканчивается
автор Аленький носочек • 25 июля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Типу я на той город не їзджу? Ви не знаєте деталей і якийсь висновок робите. Так,у мене є економія ,бо продукти з села. Це якось впливає на те,що вчорашні покупки дійсно дорого коштують?
Рятівник Малібу• 25 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
А Зеля обещал 4 тысячи евро.
Потішаюся• 25 июля 2024
Вчора постачальники підняли ціни (продавчиня сказала).
Рятівник Малібу• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Вы купили дорогие продукты. А могли взять те же продукты, но дешевле. Органика во всем мире стоит гораздо дороже, чем обычные продукты. Значит можете себе позволить.
Подмигашка• 25 июля 2024
Ответ дляНа циголках
А дети есть? Чем их кормите?
Да конечно, мясо , овощи, крупы иногда ягоды,
Пеку сама
Единорог помог• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Теж так вважаю. Але зараз вам напишуть, що виключно путін винен у відключеннях світла і ракетах, наші святі та Божі. Я двічі молоко купувала і кисле було
А хто нам електростанції розбомбив?
Не путін?

Просто так світло виключають і харчі псуються? Нема чого робити?
Подмигашка• 25 июля 2024
Ответ дляНа циголках
А дети есть? Чем их кормите?
Пеку сама
ТАЗератти• 25 июля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
А Зеля обещал 4 тысячи евро.
А хуйло обещал ’ нам не нужны территории Украины’ . В итоге оказались очень нужны, своих видимо мало . Плюс очень нужно расхерачить всю энерго систему Украины .
Взимосвязь не улавливаете ? Война вообще то .
На циголках• 25 июля 2024
Ответ дляПодмигашка
Пеку сама
Я именно про белок парюсь. Мясо и рыбу обязательно покупаю. Ну и фрукты ягоды пока сезон. А еще каши и молочка.
автор Аленький носочек • 25 июля 2024
В телеграмі якраз натрапила
автор Аленький носочек • 25 июля 2024
ПлакалаВАвто• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
І як жити(
Меньше пищевого мусора
автор Аленький носочек • 25 июля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Меньше пищевого мусора
У меня є необхідна їжа вдома. Іноді хоч раз у місяць людина не може собі за адекватну ціну дозволити купити смаколик? Зрозуміло,що це не меню на тиждень
viter33• 25 июля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
зубожіння в дії)))
всегдаДаДа• 25 июля 2024
Сходила на рынок только что - 325 грн, ну вот цены такие, я уже привыкла. Лето, мы упор на овощи и фрукты делаем, из мясного только курицу домашнюю беру у фермеров. В целом подъемно
Хомо_сапиенс• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Так якщо ви не можете собі дозволити раз на тиждень самколики, скільки ви заробляєте?
автор Аленький носочек • 25 июля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
Я купую смаколики часто. Я про ціну питаю. Бо вони неадекватні
Хтомолодець? Я!• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Повинно бути за норм ціну, а зараз все дорого. Чи норм оце все терпіти?
произведите продукт, откройте магазин и продайте дешево. Покажите этим хапугам как работать надо.
Хомо_сапиенс• 25 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Ви рахувати умієте? Порахуйте яка їх собівартість?