Несу пургу• 25 июля 2024

Мама тимчасово буде жити з нами.. як пережити це?

Мене від однієї думки тіпає. В неї немає де жити. Тимчасово буде в нас зі своїми речами ( їх до біса) бо вона шиє в´яже і репетитор з математики. І це все має влізти в нашу малу 2ку де нас 4ро двоє підлітків. З грошима зараз дуже погано. Зняти їй щось немає змоги. Буде жити з сином 14р в одній кімнаті. Дітей шкода.Вона ще й інвалід. Вона маніпулятор і абьюзер. Рано лягає рано встає і всім життя не дає... Жили вже півроку після того як вона виїхала з окупації це жах. Незнаю для чого тут пишу . Просто я в такому депресивному стані. Бо ось на вихідних вона остаточно буде в нас більшість речей перенесли , квартира як вокзал в мішках.... Я дуже надіюсь що це не надовго. Бо від її поведінки в реплік в мене вже трусить. От чого саме її будинок пошкодило ну ні в кого більше на вулиці.
Колдунья-вещунья• 25 июля 2024
Ответ дляghanioti46
А що ж вона робила все життя, що пенсія аж 2700?
Какая вы наивная. У моей мамы стаж 30 лет официальный, пенсия 3000, но это после 70 лет стала. А была 2300. И зарплата в советское время у нее была 150-180 рублей, не самая маленькая. Просто людей кинули, и все.

Гладиолус• 25 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
В мами автора дохід приблизно 10 тис. Вона сама може собі дати раду. І вік не 75+, а лише 62 роки. Дозволи молода жінка ще. Більшість ще працюють в цьому віці.
а 62 это молодка совсем если бы у ней было 10 тыс кажд месяц то она сама бы себе сняла жилье, наверно это вранье нету столько
Тень льва• 25 июля 2024
Ответ дляГладиолус
хороший вариант отличный , под кустом можно тоже переночевать до осени тепло же , иди с котомками куда глаза глядят
Ну что вы тут слезу давите? Предлагали в одной квартире жить так там атмосфера не та, в другой так там надо жить соседями с бабушкой. Ну пусть идёт туда где больше нравится - хоть под куст, хоть под мост
Гладиолус• 25 июля 2024
Ответ дляТень льва
а доча на старости получит тоже самое, так часто бывает ногой под зад потом будет думать за што мне так
Тень льва• 25 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Это она будет обсуждать тут лет через 20, а пока что можно на этот счёт не беспокоиться. А маме авторовой лучше б отучаться от роли командира, здоровье уже и силы не те чтоб хвост подымать на тех от кого помощи хочешь
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Нє, мене більше всього порвало, що автор може прям щас мати трикімнатну квартиру ( пише, що гроші на викуп є) в 30 км від Київа, Но живе в чужій квартирі і маму туди збирається заселити.
Вобщем, цікава трольна тема. Все краще, ніж постійна політична срачка
А мне автора повелительное ’анука, найдите мне работу на 30 тыщ’
Гладиолус• 25 июля 2024
Ответ дляТень льва
не уверена что у нее эти 20 лет будут впереди , сейчас вообще день прожили и спасибо , вы што эту маму знаете лично нет же , очень странно , такие отношения как чужие люди

автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляghanioti46
Пенсія по інвалідності. По віку буде в наступному році
Приму в дар• 25 июля 2024
Ответ дляАnnеt
можно как-то выделить ей отдельную комнату у вас? чтобы она там одна была.
Да, а автор с мужем в подъезде разместятся
Борщичок• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Цукровий діабет 1типу на інсуліні 30років стажу.
Закордоном діабет це не стільки діагноз, скільки спосіб життя. Мама маніпулятор. Це жах. В чоловіка така мама. Чоловік розірвав стосунки в 2016 році, каже ось тоді почав жити.
Борщичок• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Нажаль так
До речі мама чоловіка теж вчитель.
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Класс. Трохи вище було 100 км. Ви таки троляка жирнюча. Працюєте з чоловіков вдома. 30 км від Київа і 3 кімнатна квартира сім’ї 2 дітьми це набагато краще, ніж чужа двушка. І мамі місце з’явиться, навіть окрема ціла кімната.
Автор, занотовуйте те, що вже написали.
Ви погано читаєте. 3к квартира в 30км від Києва на даний момент у спільній власності! Одна з кімнат прохідна. Ми не хочемо туди переїздити, і міняти все школу, можливість чоловіка їздити на роботу коли викликають і тп. Я прекрасно все пам´ятаю...що я писала.
Крим мій• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Бо мама в ній жити не хоче (психологічно, це квартира де жив мій покійний батько і його батьки які після смерті мого батька віднеслися до нас по скотські) повертатися в селище де вона жила теж не хоче( там знаходиться ця квартира), і вона далеко знаходиться мені раптом що їхати теж не зручно.
Тому ви, ваші діти і чоловік повинні потерпати. Бо вона там жити не хоче? Ноги в руки, завезли речі, поставили перед фактом. На істерики та лікарні місяць не реагуєте.

Ви несерйозна жіночка, маєте як з всього вирулити, але обираєте страждати не лише вам, але всій сімї
Гладиолус• 25 июля 2024
у автора наверно была мама изверг ее родила случайно по залету , а потом згоняла зло - била душила не кормила и теперь эти детские обиды рухнули как стена из бетона на бедную’ старуху ’, такое впечатление што тут сидят бывшие детдомовки которые получили свое, а потом когда выросли оскалили свою пасть
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляghanioti46
В мене сестричка з 10 років на інсуліні, тяжкий діабет, працювала до 65, аж поки зір дуже не погіршився. Живе, веде господарство і нікому мозок не виносить.
Бачите а моя на інсуліні з 32роківтеж тяжка форма, в 48 кинула роботу. Підробляла шиттям і репетиторством. Але в селі не так багато дітей...
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А нельзя ей жить в той спадщини? Или она в оккупации?
Ні не в окупації. Спільна власність. Вона не хоче.
Надежда наш компас• 25 июля 2024
Ответ длявре_Динка
ви б змогли так вчинити зі своєю мамою?
Можно дать только то, что у тебя есть. То, чего нет, дать нельзя. Даже если очень хочется, и кому-то это нужно.
Так вот у автора нет ни моральных ни материальных ни физических сил обеспечить маме у себя проживание. Это просто невозможно.
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
+- 30-100 км

Ну шо вы в самом деле, к таким мелочам цепляетесь
Квартира 30км від Києва, а я від квартири де ми всі зараз живемо виходить 100км. Ну я на лівому березі живу а спадщина в Київській області на правому березі
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Автор, занотовуйте те, що вже написали.
100км це від місця де ми зараз живемо лівий берег Києва до квартири спадщини Київської області бучанський район виходить 100км. А сама спадщина за 30км до Києва ( святошино, академістечко ) що не зрозуміло

Сонячний день• 25 июля 2024
Стара торба з лайном в оселі - це лютий бридкий киздос.
Співчуваю.
Контраст рівня інтелекту, контраст культур, розуміння речей, контраст віку та ще й контраст міської та сільської культур.
Тримайтеся, морально випиватиме з вас соки.

Спосіб випорожнення у старих людей - теж мовчу, підмивання дупи у раковині вмивальника.

А ще свідоме маніпулювання, якщо її доведеш у відповідь - кричатиме що піде в річку втопиться и напише записку що типу ти у її смерті винна.
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
И мамин дом ещё ближе к Киеву был, получается. Не разрушен, требует ремонта. Но продать мамину половину можно только за копейки. При том, что там и участок, наверное, имеется.
А второй совладелец вообще такой мелочью, как своя доля, не интересуется
Мамин дом в 30км від Києва між Бучею і Бородянкою , а ми живемо на лівому березі Києва! Ділянка під будинком 6соток. Будинок потребує капітального ремонту, заміни повністю системи опалення, підлоги та даху!
Оксана_12• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
А вона мені на це... Що я зобов´язана їй допомогати це мій борг, бо вона мене виростила будучи вдовою і інвалідом сама без допомоги. І фрази типу От стане мені гірше, все одно доведеться разом жити, ти ж мене доглядати будеш. Я їй що і як на скажу вона все викрутить на свою сторону...
Ви при тому, що ці розмови одинакові з року в рік ще не знайшли рішень цих маніпуляцій? Мамо, в дит будинках на малюків хоч відносно здорових черги стоять, люди гроші платять. Чому ти не полегшила собі життя? Відмовилася б від мене і я б мала зараз в рази більше - люблячу повну родину,, здорових батьків, гарну освіту і мінімум проблем. Бо в дитбудинках недієздатним бідним інвалідам одинакам дітей не роздають. Нащо так псувала соті мені життя? Ну то вам так, як приклад, Ну розважається за серце... Вона ще вас переживе
Кринжова баба• 25 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Та не такая уж автор и жертва, как пытается тут прикинуться. Когда надо было, она могла маму отправить на квартиру. Что сейчас мешает - не пойму.
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Так це правда гроші на викуп є, одна з кімнат в квартирі прохідна, але переїздити туди не хочемо. Міняти школу. Чоловіку інколи викликають на роботу далеко. Квартира стара.
ТебеОноНадось• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
А квартира где?
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляСонячний день
Співчуваю.

Так все і булр
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
А квартира где?
Квартира що є спадщинрю знаходиться в смт між Бучею і Бородянкою. Квартира в якій я проживаю зараз і Києві на лівому березі.
ТебеОноНадось• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Дом и квартира в одном населенном пункте?
В доме нельзя жить, потому что он требует ремонта.
А в квартире нельзя жить, потому что второй совладелец против?
Правильно?
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Правильно?
Да на все вопросы
ТебеОноНадось• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Да на все вопросы
Можно подарить маме свою долю в квартире. Тогда она сможет там жить как совладелец.
А она вам в том доме взамен долю подарит.