Несу пургу• 25 июля 2024

Мама тимчасово буде жити з нами.. як пережити це?

Мене від однієї думки тіпає. В неї немає де жити. Тимчасово буде в нас зі своїми речами ( їх до біса) бо вона шиє в´яже і репетитор з математики. І це все має влізти в нашу малу 2ку де нас 4ро двоє підлітків. З грошима зараз дуже погано. Зняти їй щось немає змоги. Буде жити з сином 14р в одній кімнаті. Дітей шкода.Вона ще й інвалід. Вона маніпулятор і абьюзер. Рано лягає рано встає і всім життя не дає... Жили вже півроку після того як вона виїхала з окупації це жах. Незнаю для чого тут пишу . Просто я в такому депресивному стані. Бо ось на вихідних вона остаточно буде в нас більшість речей перенесли , квартира як вокзал в мішках.... Я дуже надіюсь що це не надовго. Бо від її поведінки в реплік в мене вже трусить. От чого саме її будинок пошкодило ну ні в кого більше на вулиці.
ghanioti46• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Цукровий діабет 1типу на інсуліні 30років стажу.
В мене сестричка з 10 років на інсуліні, тяжкий діабет, працювала до 65, аж поки зір дуже не погіршився. Живе, веде господарство і нікому мозок не виносить.

Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляЗадираю носа
А , так это вы купили маме автора дом ! Вау ! Так купите еще один . Вам же не жалко .
Ок.
Я такая - жду трамвая• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Репетитор бо на пенсію не прожити, але багато дітей брати по здоров´ю не може . Але де займатися в нас буде не уявляю. Хочу чудо щоб до вересня квартиру ( спадщину) продати і пересилити її.
А нельзя ей жить в той спадщини? Или она в оккупации?
ghanioti46• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Пенсія по інвалідності 2700. Стаж 27років наче. Вона виходила на пенсію в 2008році. Зараз підвищили івік і стаж. В наступному році їй 63 то вже може вийти по віку.
Не вийде. Для того, щоб вийти по віку потрібно 30 років підтвердженого стажу.
Киев_Елена• 25 июля 2024
Тут одна я только радуюсь приездам мам, как своей так и свекрови. Это же красота, готовят, убирают и с внуком гуляют. У нас «медовый месяц» с мужем начинается как приезжают, руки развязаны - спокойно поехать гулять можем) С мамочкой моей уже пол года живем (приехала в Германию к нам) - это кайфффф))) но нужно сказать что они две с хорошим неконфликтными характером и очень аккуратные, козни не строют
Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Бо мама в ній жити не хоче (психологічно, це квартира де жив мій покійний батько і його батьки які після смерті мого батька віднеслися до нас по скотські) повертатися в селище де вона жила теж не хоче( там знаходиться ця квартира), і вона далеко знаходиться мені раптом що їхати теж не зручно.
То відповідайте, що ваш син не хоче з бабцею жити в одній кімнаті. Психологічно важко. І ви, як старша самка в родині, вирішили, що мамо буде жити деінде, а не в вас. Не давайте їй вибору, зовсім.
В вас купа місць де мама може жити майже безкоштовно.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Класс. Трохи вище було 100 км. Ви таки троляка жирнюча. Працюєте з чоловіков вдома. 30 км від Київа і 3 кімнатна квартира сім’ї 2 дітьми це набагато краще, ніж чужа двушка. І мамі місце з’явиться, навіть окрема ціла кімната.
Автор, занотовуйте те, що вже написали.
+- 30-100 км

Ну шо вы в самом деле, к таким мелочам цепляетесь

Тень льва• 25 июля 2024
Ответ дляКиев_Елена
Вы сравнили к вам приезжает помощница фактически и развязывает вам руки или приезжает больной деспотичный человек с дурным характером и желанием чтоб все крутилась вокруг. Так что вы правильно догадались - дело в характере
Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ длявре_Динка
ну автор, чомусь також не готова їздити і зняти їй дешеву квартирку, але не прям під боком
Автор не хоче виходити з ролі жертви. Так вона на маму все стихне- винна, що життя не ладнається. А вийти з зони комфорту, це означає почати відповідати за своє життя самостійно. Жалко дітей автора. Вони вже мають проблеми з психікою
Гладиолус• 25 июля 2024
Ответ дляghanioti46
А що ж вона робила все життя, що пенсія аж 2700?
сейчас у многих такая пенсия даже у кого есть стаж 35 лет если была маленькая зарплата тогда 80 рублей то и пенсия такая . люди совсем не виноваты что их так ограбили а 2 т 380 гр не хотите и такая пенсия тоже есть
Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Пенсія по інвалідності 2700. По віку не вистачило стажу (((
Ясно. Мама не захотіла більше працювати і змолоду сіла на голову доньки і чоловіка.
Киев_Елена• 25 июля 2024
Ответ дляТень льва
Я понимаю это, но прочитала тему и через одно сообщение «сочувствую», «я больше недели не выдерживаю» и подобное. Неужели мам с скверным характером больше чем нормальных классических добрых и любящих мамочек, которые помогут/выручат
ТебеОноНадось• 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
+- 30-100 км

И мамин дом ещё ближе к Киеву был, получается. Не разрушен, требует ремонта. Но продать мамину половину можно только за копейки. При том, что там и участок, наверное, имеется.
А второй совладелец вообще такой мелочью, как своя доля, не интересуется
вре_Динка• 25 июля 2024
Ответ дляghanioti46
А чого 2000? Зараз таких пенсій нема.
ну навіть якщо 3 тисячі мінімальна пенсія - це щось змінить?
у моєї мами навіть в 65 не буде стажу для мінімальної пенсії
Тень льва• 25 июля 2024
Ответ дляКиев_Елена
Ну вот такая она статистика. Да и прямо скажем эти темы привлекают людей со схожей проблемой. Впрочем как и людей которые хотят проповедовать семейные ценности, так что веселье обеспечено
Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ для2410diana2410
Ну так пусть сначала заберёт ее к себе и постепенно вселяет ей мысль про Европу. Если бы меня отправляли как беженца сразу непонятно куда, я бы тоже не поехала бы. А если постепенно, подбирая аргументы, а можно еще и кого-то за компанию ей найти - то вполне может уехать. Автору 40 лет, но нет никакой взрослой позиции. Одни страдания и ничего она сделать не может
В ситуації автора є 2 місця, де мама може жити умовно безкоштовно. Квартира покійного чоловіка чи разом з бабусею чоловіка автора.
Мамо хоче виключно в доньки жити. Їх на все і всіх пофіг, бо воно королева і «кружитє мєня, кружитє»
Доктор Варвар• 25 июля 2024
Ответ дляГладиолус
У моей бабушки 36 г.р. и была пенсия 3000 грн, и она «пахала» с 17 лет, и на заводе, и целину осваивала в жутких условиях, и в колхозе. Стаж ого-го( все б так «плохо работали». Мне кажется наоборот, кто не напрягался и в кабинете сидел всю жизнь - то пенсия большая, а кто честно работал - шиш(
Гладиолус• 25 июля 2024
а кухня у вас не пригодна под ночлег ? если уже так получается сделайте место в кухне, я видело видео где 1 комната и кухня и все приспособлено - это ужасно, но лучше чем выгнать или если снять ей квартиру не можете в двушках кухни в 9 этажке по 7 кв метров ,в пятиэтажке 5м 20 см
Юлия Галенко• 25 июля 2024
Хай їде в общагу. Там як раз ціни для репетитора математики. Плюс буде там всіх обшивати. І спілкування вище голови.

Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
+- 30-100 км

Нє, мене більше всього порвало, що автор може прям щас мати трикімнатну квартиру ( пише, що гроші на викуп є) в 30 км від Київа, Но живе в чужій квартирі і маму туди збирається заселити.
Вобщем, цікава трольна тема. Все краще, ніж постійна політична срачка
Гладиолус• 25 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
та не выдумывайте ради бога кого кружить, а если идти не куда , собак старых люди держат до смерти а тут так
Леди_в_ночи• 25 июля 2024
Ответ для2410diana2410
Этот пенсионер - ее мама. Тут же не стоит выбор: заселить маму и выгнать детей из квартиры или выгнать маму, оставить детей. Все живут вместе, но стеснены в условиях. Блин, в начале войны во многих странах абсолютно чужие люди забирали украинцев и селили у себя, не зная ни языка, ни культуры ни что это за человек к ним приехал. А тут маму не могут принять
Европейцы быстро отселяли неудобных , даже не говоря, что не устраивает
Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Вчителі не отримували 80 грн. Тим більше віку мами автора. В мене мама вчитель. Має 4800 пенсії.
Мама автора не захотіла працювати, бо хвора-хвора була. Так само, як і щас ніде не хоче жити, бо некомфортно. Комфортно виключно в доньки в одній кімнаті з дорослим онуком.
Тень льва• 25 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Но ведь мама автора не собака а вполне себе взрослый человек с доходом. Ей предлагают варианты помощи - не устраивает, тогда сама. Это её ответственность где жить, не дочки и не зятя
Леди_в_ночи• 25 июля 2024
Ответ дляКиев_Елена
Вам повезло )
Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ дляГладиолус
Чого це не а куди. Половина квартири у власності автора в 30 км від Київа. Іншу половину, авторка написала, може хоч щас викупити. Це перший варіант.
Другий. Бабуся чоловіка має 3 кімнатку квартиру і не проти пожити з мамою автора.
Це не дуже похоже на «нєкуда іті»
Гладиолус• 25 июля 2024
Ответ дляТень льва
хороший вариант отличный , под кустом можно тоже переночевать до осени тепло же , иди с котомками куда глаза глядят
Просто Фіфа• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Наразі немає можливості в нас аренда квартир 1к 10тис + комунальні.
города разные и цены тоже
Мама Никитки-2• 25 июля 2024
Ответ дляГладиолус
В мами автора дохід приблизно 10 тис. Вона сама може собі дати раду. І вік не 75+, а лише 62 роки. Дозволи молода жінка ще. Більшість ще працюють в цьому віці.
Гладиолус• 25 июля 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Це не дуже похоже на «нєкуда іті»
то чужа людина не вздохни не пердни раз она не хочет в побирушки на старости при родной дочка , а дочка родная вообще или как