З понеділка на дієті• 25 июля 2024
Мені взагалі не підходить люксова косметика(
Тональні основи лягають як шар маски(Ланком, Есте Лаудер), олівці для брів по стійкості такі самі як і з мас маркету(Лореаль, Макс фактор), туш теж нічого особливого. Помади як помади. Скільки грошей викинула і марно. Чи то я не так підбираю косметику чи дійсно переплачую за бренд?
З понеділка на дієті
• 25 июля 2024
Ответ дляВишиванка
Хіба вас хтось примушує користуватися нею?
Не примушує, просто все своє студентство користувалась косметикою з Єви, і мріяла спробувати люкс, думала, що буде земля і небо. Почала працювати, заробила на свій перший люкс, і розчарувалась.
Флюорография гуся• 25 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Так это давно известный факт, что люкс еще не означает, что именно вам эти продукты подойдут. Для вас это попытка кому-то или себе что-то доказать! Купили? Убедились? А теперь покупайте то, что вам подходит, и неважно сколько оно стоит
Кручу хвости• 25 июля 2024
Не совсем понятно, а что Вы ожидали от косметики. Есть хорошие средства как и в масмаркете так и в люксе.
З понеділка на дієті
• 25 июля 2024
Ответ дляГага Газу
А в чем не подходит?
А так да, везде есть аналоги дешевле
Тональний крем помітний на обличчі(хоч стійкість краща в рази), але наче маска виглядає. В мене жирний тип шкіри. Тональні пробувала Ланком Ідоль, Діор Natural Nude, Ерборіан, Есте Лаудер футурист. І все не те просто. Мій старенький Макс Фактор Перфоманс перекриває краще. Туш придбала Ланком, теж туш як туш. Помада, блиски Кларанс хороші, але є аналоги в Мейбелін дешевші
Янка-угомонись• 25 июля 2024
+ так же. Еще и узнала что на тушь может быть аллергия, даже на дешманскую не было, а на люкс вдруг. Единственное диор помады понравились.
СкокоМнеДадите• 25 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Згодна з вами,автор. Якась хєрня,ціна якої не відповідає якості
З понеділка на дієті
• 25 июля 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Скільки грошей викинула, а тепер стоїть на столику без діла
СкокоМнеДадите• 25 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Така ж сама історія. Блиски для губ Діор віддала мамі.Крема Есте Лаудер використовую для рук. Бо така параша.Ланком таке
З понеділка на дієті
• 25 июля 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Якими користуєтесь зараз?
Рожева юбка• 25 июля 2024
Маскою вони лягають,бо Ви не вмієте правильно наносити. В умілих руках можна нанести будь-який продукт на обличчя прекрасно. Якщо шкіра в поганому стані,наприклад, недостатньо зволожена,то хоч Шанель,хоч том форд нанось,а буде какашка
Левову частину відіграє догляд, а потім вже декоративна косметика
Вишиванка• 25 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Скільки вам років?
З понеділка на дієті
• 25 июля 2024
Ответ дляРожева юбка
Але чому тоді макс фактор та мейбелін лягають нормально не як маска? А люкс маскою
Деловитая• 25 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Чим ви наносите тональний?
Вишиванка• 25 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вкладіть кошти в догляд. Мені 40 і я маю таку шкіру, що не потребує тонального
З понеділка на дієті
• 25 июля 2024
Ответ дляДеловитая
Чим ви наносите тональний?
Пальцями
СкокоМнеДадите• 25 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Якими користуєтесь зараз?
Уходовая Филорга и Сесдерма. Декоративка-вообще всякая разная
Морковна• 25 июля 2024
Ответ дляРожева юбка
’В умілих руках можна нанести будь-який продукт на обличчя прекрасно’
так в том то и дело, что любой продукт ляжет хорошо, но разница часто в 10 раз - смысл тогда люкса
нет, я прекрасно понимаю, не каждая может позволить одеться от кутюр, другое дело помада или румяна -
Но маркетинг нам гласит что именно качество отличает люкс косметику от среднего сегмента, но на практике это же не так.
З понеділка на дієті
• 25 июля 2024
Мені зручно наносити тон пальчиками. Був ще спонж у формі яйця, але забагато крему їсть. І купила кисть в Аврорі за 40 грн, але нею взагалі ніяк
Рожева юбка• 25 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Не знаю,може справа справді в руках?))
Я сама користуюсь і тими,і тими продуктами. Все прекрасно.
Можливо це просто самообман?) я теж колись думала,що мій люмене не видно на обличчі, поки мене не сфотографували зі сторони коли я не бачила) а так,в дзеркалі,все було прекрасно)
Але я тоді була молодша,догляду ніякого окрім якогось дешманського крему від нівея. Зараз,коли догляд хороший, то будь-який продукт лягає красиво
Espresso_caffe• 25 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
так оно и есть земля и небо
З понеділка на дієті
• 25 июля 2024
Ответ дляРожева юбка
Не знаю,може справа справді в руках?))
В мене догляд Сера Ве, Ля Рош
Деловитая• 25 июля 2024
Ответ дляМорковна
Лореаль, макс фактор і т.д. не лягають в мене))) про туш мейбелвн згілна що те саме що колістар.
Рожева юбка• 25 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
В мене догляд Сера Ве, Ля Рош
Це не догляд,на жаль.
Це так..аби було.
І так, пальцями мало які тональні можна наносити.
Беріть спонж або кисть(але хорошу) і вчіться.
Це так..аби було.
Деловитая• 25 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Люксовий тональний н наносять пальчиками. Маска буде. Найкраще вологий спонж.