Зоркая Зорро• 25 июля 2024
Депозит
Девочки, кто недавно открывал депозит, какой банк выбрали и какой вид депозита?
Банан-барабан• 25 июля 2024
Тю, выбирайте любой банк участник Фонда гарантирования вкладов и выбирайте выгодные для себя условия. У меня долларовый в Укргазе под 1%
Из Виа-гры• 25 июля 2024
Ответ дляБанан-барабан
В мене гривневий під 14.5. пропонували доларовий, ну ні о чом ті 1% , і ще якийсь сервіс по курсу нац.банка під 2%( прорахувала...комісійні банк не маленькі хоче, то те саме що валютний під 1%)
Ошеламиссимо• 25 июля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Всі банки в Україні є учасниками Фонду, крім санаційних, але ті і не приймають депозити. Крім того, відшкодування вкладів зараз 100відсоткове.
Зоркая Зорро
• 25 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Т.е. можно спокойно открывать депозит?
Банан-барабан• 25 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ощад не є учасником фонду
Ошеламиссимо• 25 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Т.е. можно спокойно открывать депозит?
Я вважаю, що так. Але не заради прибутку, як вище зазначили.
Банан-барабан• 25 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Т.е. можно спокойно открывать депозит?
Ну дивіться, якщо банк ненадійний і навіть учасник Фонду, то в разі його неплатіжеспроможності у вас затягнеться по часу отримання своїх коштів, або буде обмежена сумма на зняття вкладу і будете ви щомісяця знімати по 100грн
Ошеламиссимо• 25 июля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ощад не є учасником фонду
Це неправда.
Ощадбанк став учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО). Це передбачено Законом України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб», який вступив у дію 13 квітня 2022 року. Закон спрямовано на підвищення довіри вкладників до банківської системи та забезпечення її стабільності.
Зоркая Зорро
• 25 июля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Я сейчас в декрете, для меня и 300 грн в месяц -это доход.
Банан-барабан• 25 июля 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Депозит на сьогодні це не про дохід, а про збереження коштів. Бо відсоток інфляції вище за відсотки по депозиту. Грубо кажучи, це просто заначка
Мир Мир Мир!• 25 июля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ні, поки що депозит випереджає. Нівелює інфляцію В мене гривня 200тис на 6 місяців, під 15.3%
Коли відкривала, то $ був по 39.4.
Зоркая Зорро
• 25 июля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Коли відкривала, то $ був по 39.4.
А в каком у Вас банке?
Банан-барабан• 25 июля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Коли відкривала, то $ був по 39.4.
А податки ви врахували?
КрестьянинДиор• 25 июля 2024
В мене в страховій під 6% валютний.
Але рекомендувати не буду,бо лише 2 рік отримую відсотки
Мир Мир Мир!• 25 июля 2024
Ответ дляБанан-барабан
А податки ви врахували?
Звичайно.Податок з прибутку.
Поки все в рамках.
Банан-барабан• 25 июля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Звичайно.Податок з прибутку.
Поки все в рамках.
Я прораховували депозит і купівлю долларів. В доларах вийшло за півроку вигідніше просто вдома тримати, ніж мати гривневий депозит. В гривні тримаю ту суму,яка найближчим часом знадобиться саме в гр вні, в доларах на довгострок
Мир Мир Мир!• 25 июля 2024
Ответ дляБанан-барабан
В мене поки що вигідно.Якщо курс перетне 42,тоді в 0 вихожу.Далі в збиток.