Тільки не про гроші• 25 июля 2024

Вас не задовбав сексизм в суспільстві?

Те, що половина людства за замовчуванням нормальна - це чоловіки, а інша - нууу, якось не дотягує, повинна постійно щось доводити, битися за свої права і т.д.
Чому в 21 столітті досі процвітає сексизм і пропаганда "традиційних цінностей"?
Правильно_Валерчик• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Я не про примус фізичний. Я про суспільний тиск.
Жінка має бути молодою ( вся індустрія антиейдж- як приклад).
Чому тоді чоловіки не мають в арсеналі догляду за собою такий набір ’необхідних речей’, як жінка.
Таких прикладів безліч.
Не перевертайте. Певні стандарти зовнішнього вигляду є і були, тим більш в часи розвитку технологій і маркетингу.
Але лише ви вирішуєте, чи йти за ним, чи ні. Ви можете зовсім не доглядати за собою, маєте повне право на це.
Але це вже не сексизм, а фізіологічна різниця, через яку подібні речі більш притаманні жінці, це її природа. Фізіологічні відмінності ніхто не скасує ще багато віків

автор Тільки не про гроші • 25 июля 2024
Ответ дляВесела моль
Она не за права хочет биться, а за привилегии под прикрытием ’прав’
Про які *прівілєгії ви говорите?
Правильно_Валерчик• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Про які *прівілєгії ви говорите?
Ви намагаєтесь копіювати місцевого троля Фісташку, але з жіночого боку?))
Він прибацаний, але тролити у нього виходить краще, у вас якісь натужні аргументи)
Ответ дляВикасикрет
Так многие мужчины и в браке не утруждают себя обеспечением ребенка. Что уж говорить про развод?! Это не имеет отношения к сексизму. Законодательство защищает вас. Другое дело, что мужики мудаки.
Вы чего так обурылысь?
А чому чоловіки ’мудаки’ ( деякі).
Можливо тому, що їх вчать цьому з дитинства і школи, що таке відношення є нормою?
На паровозе• 25 июля 2024
Я не чувствую на себе сексизма, к примеру.
А мнения людей есть разные
На паровозе• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
За рівні з чоловіками. За викорінення суспільних наративів щодо жіночої статі.
У нас равные права с мужчинами
Весела моль• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Про які *прівілєгії ви говорите?
Не работать на тяжёлых/грязных/малооплачиваемых работах, хотя право на это есть

Не идти воевать, хотя право на это есть

Хочется иметь права, но без соответствующих обязанностей. И пользоваться правом когда удобно.
Ответ дляПравильно_Валерчик
Про які саме ’фізіологічні різниці’ і ’природу жінки’ ви говорите?
В природі жінки закладено вибирати волосся на тілі, бо їй воно не потрібно, а чоловіку потрібно? Чи що саме?
Ответ дляПравильно_Валерчик
Поняття не маю хто це.

На паровозе• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Жінка абсолютно не захищена в шлюбі.
До жінки в рази більше вимог, ніж до чоловіка.
Тіло жінки постійно має відповідати якимось стандартам.
Досі існує величезна кількість людей, що дозволяють меншовартісно оцінювати жінку в усіх сферах життя ( від зарплат до розувиз здібностей).
В чем незащищена?
Викасикрет• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
А чому чоловіки ’мудаки’ ( деякі).
Кто? Может женщины позволяют такое к себе отношение: лишь бы штаны дома были, а потом страдают. Это замкнутый круг. Женщины тоже далеко не всегда няшки и душки.
На паровозе• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Про аліменти - смішно.
Багато чоловіків реально забезпечують свою дитину і беруть на себе 50% догляду і часу за нею?
Про посади - це навіть не смішно, їх в рази менше ніж чоловіків.
Меньше, потому что женщин стремящихся построить карьеру тоже меньше
Сіточка• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
А хто вас якось притісняє і за що треба боротися? Ніколи не стикалася з таким
Пирожкиня• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ну ви ж розумієте що це одиничні випадки, і це от прямо дивує суспільство ’ого, можливо буде ЖІНКА президент’. Тобто як якась диковинка.
Про наше суспільство, серед пересічних громадян ця фігня проявляється значно сильніше.
Це просто статистика. Якщо Гарріс виграє, то вона дійсно буде першою жінкою-президентом США. Ніякого сексизму в тому немає. Ви одна своєю темою більше сексизму привнесли, ніж я читала сумарно всюди за останні дні.
Ответ дляНа паровозе
В чем незащищена?
В усьому.
Діти після розлучення - в переважній більшості випадків- проблема жінки.
В неї в рази менше шансів збудувати кар´єру і збудувати відносини, бо догляд за дітьми падає виключно на її плечі.
Ви тільки тут теми почитайте про те, що чоловік пішов і тепер жінка не знає, як йти на роботу, бо нема навіть з ким лишити дітей, а аліменти він в кращому випадку платить мінімальні.
Пирожкиня• 25 июля 2024
Ответ дляviter33
Виїхати можна
не мобілізують
суцільний позитив!!
Точно, зараз в Україні якраз чоловіки отримали права як у рабів. А жінкам воля. Так що пора вже боротися за права чоловіків, все вивернулося навпаки.
Дверной_Проем• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Якщо її оберуть, то це дійсно буде перша жінка президент в США. Що не так?
Дверной_Проем• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
І що Ви особисто для цього робите?
Правильно_Валерчик• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Так вас ніхто не примушує прибирати волосся)
Не прибирайте, всім пофіг. Ви маєте право це не робити.
Ми ж про це?
А хтось хоче прибирати, займатись спортом, гарно одягатись. Теж має право.
В природі жінки - подобатися, я про це

Ответ дляВикасикрет
Так, жінки теж в цьому беруть безпосередню участь. Матері, які так виховують своїх синів, що ті виростають побутовими інвалідами, і дівчат, яким з раннього віку пхають в голову ’ну ти же дєвочка’ і головне бути хазяйкою і гарно вийти заміж.
На паровозе• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
В усьому.
Вы можете на мужчину оставить, тут уже как договоритесь / решит суд по условиям проживания
Нет, не меньше, есть няни, можно делить обязанности и ещё уйма вариантов (можно вообще не заводить детей)
Это вина женщины, что она не думает о будущем, муж может умереть, к примеру, а не уйти и так далее
Женщины платят алименты по таким же правилам
Ответ дляНа паровозе
А чому їх менше?
На паровозе• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
А чому їх менше?
Не знаю, нет амбиций.
Даже тут почитайте как многие гордятся тем, что не работают.
Викасикрет• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Так в чем проблема? Сексизм где? Не абстрактно «в обществе». А конкретно, например в вашем опыте
Пирожкиня• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Шкода, що ви так вважаєте. Проблема є, але ж знову таки, жінки самі це підтримують.
Ну то перестаньте підримувати. Перестаньте вчити дівчаток, що вони мають бути красивими, носити тільки платтячка, гратися тільки в ляльки, а лазити по деревах нізя, бо тиждєвачка. От це єдине, що ще дійсно треба давно змінити - що дівчатка теж мають право гратися та вивчати те, що їм до вподоби, а не тільки взамуж обов´язково треба.
Це щоб з таких дівчаток не виростали отакі жінки, яким всі щось винні.
Ответ дляПирожкиня
Тут згодна, це окрема тема, що в країні просто скасували права людини для чоловіків.
Дверной_Проем• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Жінка абсолютно не захищена в шлюбі.
Який конкретно захист потрібен жінці в шлюбі? Які конкретно обовʼязкові вимоги до Вас особисто висувають?
На паровозе• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Таких прикладів безліч.
А мужчина должен быть накачанный и богатый
Викасикрет• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
В усьому.
А кто мешал ей не быть рыбкой аквариумной, а работать и будучи замужем? Это не новость, что женщина сама по себе должна быть самодостаточной единицей, а не жить в страхе, что вот он уйдет, а мне работу прийдется искать и нового хахаля, а детей некуда деть
На паровозе• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Попався якогось біса в стрічці тік току ’коуч сімейного життя’.
Там про оцю ’мудрожінку’ , призначення жінки, і велич чоловіка
І тригернуло згадати скільки цього сміття в суспільстві.
Для кого-то это нужная информация и стиль жизни. Вы же не злитесь на уроки по вышивке?