Тільки не про гроші• 25 июля 2024
Вас не задовбав сексизм в суспільстві?
Те, що половина людства за замовчуванням нормальна - це чоловіки, а інша - нууу, якось не дотягує, повинна постійно щось доводити, битися за свої права і т.д.
Чому в 21 столітті досі процвітає сексизм і пропаганда "традиційних цінностей"?
Тільки не про гроші
• 25 июля 2024
Ответ дляviter33
І лише тому на президента США висунули темношкіру Каміллу Харіс)))
Ну ви ж розумієте що це одиничні випадки, і це от прямо дивує суспільство ’ого, можливо буде ЖІНКА президент’. Тобто як якась диковинка.
Про наше суспільство, серед пересічних громадян ця фігня проявляється значно сильніше.
Тільки не про гроші
• 25 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
За какие права вы бьетесь и что доказываете?
За рівні з чоловіками. За викорінення суспільних наративів щодо жіночої статі.
Тільки не про гроші
• 25 июля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Ейджизм задовбав.
Повністю підтримую. І погодьтеся, серед жінок він значно агресивніший, ніж до чоловіків.
Правильно_Валерчик• 25 июля 2024
Боже, та кому ви там що доводите?
Навпаки, зараз жінкою бути набагато простіше - можеш бути любою, хоч кар´єру будуй, хоч дома сиди, хоч вчись і розвивайся, хоч просто красива і з віями - і все одно буде норм.
Хочеш - народжуй, не хочеш - твоє право. Всім пофіг.
Не шукайте собі печальку і проблеми там, де їх немає
Викасикрет• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Конкретнее, пожалуйста. Это общие фразы. Вам запрещено участие в выборах, получение ВО, возможность управлять автомобилем, посещать общественные места? О каких нарративах речь?
Ответ дляТільки не про гроші
Не займайтеся дурницями!!
Я працюю в юриспруденції - абсолютно рівне відношення до жінок.
Жінка (суддя, адвокат, нотаріус,...) нічим не поступається чоловіку!!
І нікому нічого не доказує!
і нікого її робота чи посада не дивує
П.С.Так, в Афганістані чи Саудівській Аравії ситуація щодо жінок інша.
І нікому нічого не доказує!
і нікого її робота чи посада не дивує
Ответ дляПравильно_Валерчик
Боже, та кому ви там що доводите?
Виїхати можна
не мобілізують
суцільний позитив!!
не мобілізують
суцільний позитив!!
Тільки не про гроші
• 25 июля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Боже, та кому ви там що доводите?
Шкода, що ви так вважаєте. Проблема є, але ж знову таки, жінки самі це підтримують.
Викасикрет• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Вы еще ни разу не озвучили конкретную проблему. Допустим, вам не дают повышение по работе именно в связи с тем, что вы женщина. В мужском коллективе нет возможности карьерного роста, вас не рассматривают как специалиста наравне, а как сексуальный объект. Вы сыплете общими фразами только
Правильно_Валерчик• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Де??? В чому конкретно?
Може просто ви з тих, вічно пригнічених і ображених))
Тільки не про гроші
• 25 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Жінка абсолютно не захищена в шлюбі.
До жінки в рази більше вимог, ніж до чоловіка.
Тіло жінки постійно має відповідати якимось стандартам.
Досі існує величезна кількість людей, що дозволяють меншовартісно оцінювати жінку в усіх сферах життя ( від зарплат до розувиз здібностей).
Тільки не про гроші
• 25 июля 2024
Ось навіть в цій темі зрозуміло, наскільки все сумно.
Викасикрет• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Жінка абсолютно не захищена в шлюбі.
Чем женщина не защищена в браке? При разводе алименты ей и ребенку, если она не работают, при гибели супруга- пенсия по потере кормильца. Детей оставляют с матерью, не отбирают в пользу отца. По поводу умственных и проф способностей- все зависит от женщины. Сколько у нас женщин профессоров, судей, депутатов, мэров городов, врачей. Что вы несете, автор?! 🤣
Викасикрет• 25 июля 2024
Это тема из серии: хотела затронуть социально острую проблему, но трошки ошиблась с тематикой 🙈🤣
Правильно_Валерчик• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Жінка абсолютно не захищена в шлюбі.
Про відповідність стандартам свого тіла рішення приймає виключно сама жінка. Хтось хоче виглядати стрункою і сексуальною, ходить в зал і дотримується дієт. А хтось може важити 100 кг. Але 100 кг ні для кого не добре, не здорово, не гарно, хоч чоловік, хоч жінка. Але і ті, і ті мають на це право.
Та не можна на законодавчому рівні прописати, що ви маєте однаково подобатись хоч з вагою 50 кг, хоч 150. Але рішення все ж таки за вами. Ніхто вас не примусить, не фантазуйте
Тільки не про гроші
• 25 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Про аліменти - смішно.
Багато чоловіків реально забезпечують свою дитину і беруть на себе 50% догляду і часу за нею?
Про посади - це навіть не смішно, їх в рази менше ніж чоловіків.
Правильно_Валерчик• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Думаю, що ви тріль
Правильно_Валерчик• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Про аліменти - смішно.
Вас особисто не пустили на якусь посаду? Не дали стати лікарем, а ви дуже хотіли? Чи в армію не пустили? Що не так?
Ворожу на каві• 25 июля 2024
Женщины против сексизма, а в теме про воспитателя в детском саду мужчину, все кричали - педофил ни в коем случае нельзя мужчине с детьми) не сексизм?)))
АнтиТанкист• 25 июля 2024
Вы реально спрашиваете за сексизм в стране где только за наличие яиц нужно идти умирать?
Тільки не про гроші
• 25 июля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я не про примус фізичний. Я про суспільний тиск.
Жінка має бути молодою ( вся індустрія антиейдж- як приклад).
Чому тоді чоловіки не мають в арсеналі догляду за собою такий набір ’необхідних речей’, як жінка.
Таких прикладів безліч.
Викасикрет• 25 июля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Про аліменти - смішно.
Так многие мужчины и в браке не утруждают себя обеспечением ребенка. Что уж говорить про развод?! Это не имеет отношения к сексизму. Законодательство защищает вас. Другое дело, что мужики мудаки.
Вы чего так обурылысь?
Тільки не про гроші
• 25 июля 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Думаю, що ви тріль
Тобто, для вас все ок?
Тільки не про гроші
• 25 июля 2024
Ответ дляВорожу на каві
Сексизм, звісно.
Весела моль• 25 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Она не за права хочет биться, а за привилегии под прикрытием ’прав’
Тільки не про гроші
• 25 июля 2024
Ответ дляВикасикрет
Вы чего так обурылысь?
Попався якогось біса в стрічці тік току ’коуч сімейного життя’.
Там про оцю ’мудрожінку’ , призначення жінки, і велич чоловіка
І тригернуло згадати скільки цього сміття в суспільстві.