Nova LALI• 25 июля 2024

Послуги мобільних операторів стануть дорожчими, — Forbes

Уряд пропонує запровадити 5% податку на доходи «Київстару», Vodafone та lifecell від мобільного зв´язку.

В пакеті рекордного збільшення податків, анонсованного урядом, пропонується ввести 5% податок на дохід операторів.

Представники індустрії попереджають, що через це тарифи зростуть, а оператори матимуть менше ресурсів на забезпечення зв´язку під час блекаутів.

https://forbes.ua/ru/innovations/torknetsya-vsikh-...
Irina898989• 25 июля 2024
а что удивительного то? ВСЁ очень дорожает
Инфляция+энергетич ресурсы
_Irina-K_• 25 июля 2024
’Щоб корова давала більше молока, її треба більше доїти та менше годувати’
Falcon82• 25 июля 2024
Покращення
Alex_Kri• 25 июля 2024
на фоне остального, это будет несущественно
SantaMonika• 25 июля 2024
Разом до перемоги !
Elena755• 25 июля 2024
Ответ дляIrina898989
Инфляция+энергетич ресурсы
Водафон минимальный и так уже 200 грн, вы хотите 500?
Ирина 789• 25 июля 2024
Куда еще больше. Постоянно растет тариф. При отключении света, нет ни связи, ни моб. интернета. За что платить?
Elena755• 25 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Вам, стоматологам, может и несущественно.
Alex_Kri• 25 июля 2024
Ответ дляElena755
Это не от того, что стоматолог. А от того, что дорожать будет абсолютно все, и чувствительно
Elena755• 25 июля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Оно и так уже дорожает.
Alex_Kri• 25 июля 2024
Ответ дляElena755
Оно и так уже дорожает.
с осени будет намного интенсивнее
Irina898989• 25 июля 2024
Ответ дляElena755
а при чём тут Я?! Что значит Я хочу?
у меня пакет с 1 авг будет 190грн
Irina898989• 25 июля 2024
Ответ дляElena755
дорожать будет абсолютно все, и существенно. Это экономический показатели очевидные, девальвация ГРН, инфляция как следствие. И всё привязано к энергоресурсам, и вишенка на торте в конце августа примут закон по новым налогам-вообще взлёт цен на всё будет....даже iherb будем растомвживать! 45 евро снизят лимит
Mystery -ing• 25 июля 2024
Чем дальше война - тем сложнее населению.
Megan_22• 25 июля 2024
Нет ничего удивительного. Все покращення государства всегда ложатся на шею населению. Чем больше государство лезет в дела бизнеса, тем хуже всем, и особенно государству, т.к. бизнес уйдет в тень везде, где только можно
Olvia1987• 25 июля 2024
Ответ дляIrina898989
Можно ссылку на новость про лимит 45 евро и растаможку.
Lisichka_1982• 25 июля 2024
Ответ дляIrina898989
45 євро это от физ лица физ лицу, а с магазина наверное от 0 будет растаможка
Lisichka_1982• 25 июля 2024
Ответ дляOlvia1987
📦 Зміни, які передбачені урядовим законопроєктом про підняття податків (11416 від 18.07.2024) в частині «оподаткування посилок» з-поза меж України.

Сьогодні ПДВ не справляється, якщо вартість товарів, що пересилаються міжнародним поштовим або експрес-відправленням в одній посилці від одного відправника одному отримувачу, не перевищує 150 євро.

При цьому не важливо, юридичними чи фізичними особами є відправник чи отримувач.

💶 При перевищенні вартості у 150 євро ПДВ з посилок фізичним особам справляється з суми, що перевищує 150 євро.
Тобто якщо вартість 200 євро, то ПДВ нараховується з 50 євро.

Що ж пропонує уряд❓

Справляти ПДВ з усіх відправлень з-поза меж України, крім відправлень від фізичних осіб фізичним особам, сумарна фактурна вартість яких не перевищує 45 євро.

При цьому «товари мають призначатись для особистого чи сімейного використання одержувачем, їх характеристики і кількість не повинні вказувати на те, що вони ввозяться з будь-якою комерційною метою», а також у посилках не має бути:

🔸 підакцизних товарів;

🔸 духів в обсязі більше 50 гр., або туалетної води в обсязі більше 250 мл або вісім унцій;

🔸 кави в обсязі більше 0,5 кг, або кавових екстрактів і есенцій в обсязі більше 200 гр.;

🔸 чаю в обсязі більше 100 гр., або чайних екстрактів та есенцій в обсязі більше 40 гр.

☝️При перевищенні суми у 45 євро ПДВ справляється з усієї суми.
Тобто якщо вартість товару в посилці 46 євро, то ПДВ буде розраховуватись з усіх 46 євро.

Цікаво, як збираються контролювати використання товарів❓
Хто буде визначати, чи відповідають характеристики і кількість товару в посилці вимогам некомерційного використання – поштовий оператор, митник❓🤔

Irina898989• 25 июля 2024
Ответ дляLisichka_1982
нет нет..... почитайте законопроект
и поверьте его подпишут ,( 600 млд грн дыра в бюджете-собирать будут со всех
Графиня Шезвездицкая• 25 июля 2024
Что это не укладывается в то, как видит жизнь украинца Министерство соц политики.
7 тысяч грн украинцу должно быть достаточно, чтобы удовлетворить свои базовые потребности: Минсоцполитики рассчитали прожиточный минимум для граждан
По подсчетам министерства, на еду должно хватать чуть более 3700 грн, на непродовольственные товары — 1196 грн, на коммунальные платежи — 1200 грн, услуги связи — 67 грн.
Ирина_Б_• 25 июля 2024
ну пусть платят моб.операторы, мы при чем?) могли б немного подвинутся в доходах
LRuba• 25 июля 2024
Ответ дляElena755
Судя по корзине потребителя, 67 грн должен быть тариф. Надеюсь, не ошиблась.
Irina898989• 25 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
те бизнес должен быть убыточным для себя ??
Ирина_Б_• 25 июля 2024
Ответ дляIrina898989
вы переживаете что б семья владельцев с голоду не умерла?😂
Irina898989• 25 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
я просто реально смотрю на вещи есть такой закон ’за всё всегда платит конечный потребитель’ те все расходы любого бизнеса закладывается в стоимость услуги или товара, кароче, мы всегда страдаем
Ирина_Б_• 25 июля 2024
Ответ дляIrina898989
да это понятно, никто в доходах не подвинется, но бля почему бы в такое время и нет
Еленнн• 25 июля 2024
Ответ дляFalcon82
Покращення
точно. тому інет потрібно зробити неподйомний, щоб меньше тринділи про подорожчання.
Incol• 26 июля 2024
Ті ’покращення’, які нам анонсувала влада в сфері підняття податків просто шокують, вартість здорожчання мобільного зв´язку, то далеко не все, що здорожчає, часи тотального зубожіння все ближче, а 7000 для виживання звучить, як насмішка над простими людьми.

Які податки можуть підвищити

Зокрема, пропонують такі нововведення:

Головна новація законопроекту – військовий збір платитимуть всі. Не лише наймані працівники (з зарплати яких він утримувався за ставкою 1,5%), але й бізнес безпосередньо зі своїх доходів, причому як на загальній системі, так і на спрощеній.

збільшити ставку військового збору з 1,5% до 5% для фізичних осіб;
запровадити військовий збір для юридичних осіб (зокрема тих, які перебувають на основній та спрощеній системі оподаткування) у розмірі 1% від доходу;
запровадити військовий збір для ФОП І, ІІ та ІV груп у розмірі 5% від двох мінімальних зарплат на місяць (тобто сумарно 800 грн на місяць);
запровадити військовий збір для ФОПів III групи — 1% від доходу (сумарно такі ФОПи сплачуватимуть 6% від доходу: 5% єдиного податку та 1% військового збору).

Також уряд пропонує встановити військовий збір з деяких операцій:
5% від вартості банківських металів;
30% від вартості ювелірних виробів;
15% від вартості легкових автомобілів, придбаних юридичними та фізичними особами (окрім випадків забезпечення такими автомобілями осіб з інвалідністю);
5% від доходу з продажу нерухомості фізичними особами, які протягом року продали один об’єкт нерухомості;
5% від тарифу за користування мобільним зв’язком.

законопроєкт відносить газовані води з додаванням цукру або інших підсолоджувальних чи ароматичних речовин до переліку підакцизних товарів, а також встановлює специфічну ставку податку в розмірі €0,1 (приблизно 4 грн) за 1 літр напою.