Hannah dear• 25 июля 2024
Хочу традицію приготування вечері разом з діть і спільної вечері з розмовами
Що готуєте для таких вечорів на кожний день. Оригінальне, щоб дітям було цікаво обговрити рецепт і готувати. Треба залучити двох дітей одночасно, тобто не плов, наприклад. Кухня - здорове харчування та середземноморська.
Для прикладу, що ми робили - паста карбонара і овочевий салат, чікен масала + салат з фетою, омлет+сендвічі з авокадо. Щось таке. Але це просте, а шукаю я що і вразить, і руки займе і спільна розмова в процесі. . Дякую
Татьяна@..• 25 июля 2024
Ответ дляoboeva
пельмени,пирожки,что-то фаршировать
Теж такого плану хотіла написати,але... Здорове харчування написано🤪
Ответ дляQney
Не існує рецептів які діти хочуть обговорювати і готувати щодня (щовечора). Можливо, іноді - так. Щовечора....в них є набагато цікавіші (для них) речі, якими вони з більшою радістю займуться.
Як варіант-цей план на вихідні. А на щодень збиратися за столом для їжі та обговорення
Asteroidea• 25 июля 2024
Авторе, щовечора дітям швидко набридне. Який вік дітей? Зараз літо, більшість дітей перед вечерею гуляють, а з вересня по вечорах уроки вчити будуть. Як на мене, то 1-2 рази на тиждень достатньо для такої гарної традиції.
Як варіант - паелья чи різотто + салат, запечена з овочами риба, мусака, гратен, кіш лорен
Ответ дляQney
Це точно. Але я хочу мати пул варіантів, якщо в них буде настрій і бажання.
Ответ дляAsteroidea
дітям 8 та 13. У кожного з нас своя кімната. Часто хочуть поговорити, і от так виходить, що накращі розмови - в машині, в кафе зі старшою, а от молодшому (РДУГ) найкраще говорити, коли ми вдвох робимо щось фізичне в замкненому просторі. Він і прибирання під розмови любить, але мені це не ок. Тому збираю пул рецептів, саме з фізичними діями.
klaraneill• 25 июля 2024
Ответ дляHannah dear
можно и выпечку: тортики, печеньки, особенно младшему будет интересно делать разные формы печенья. если Вы так ратуете за здоровую пищу, поищите рецепты ЗОЖ теста, например из тыквы
Татьяна@..• 25 июля 2024
Ответ дляginora
Шо нездорового в фаршированих перцях?
До фаршированого перцю не або ніяких претензій
Ответ дляalisha12
Ми з онукою перці фарширувати, шварцвальд та еклери робили, бограч
О, бограч, обожнюю! (куди поділась моя ідея про ЗОЖ)