Белая и пушистая• 25 июля 2024

В Болгарію через Чернівці

Доброго дня, підскажіть хто їхав через Чернівці в Болгарію. Які відгуки про перевізників. Чи є в автобусі туалет і кондиціонер. Може щось можете сказати про перевізників
Viabona express
Trans tempo
Диви яка я пава!• 25 июля 2024
Автобусы на рейс определяются за сутки. Так что какой Вам попадется неизвестно. Но из за небывалого ажиотажа на Болгарию в этом году автобусы взяли все которые только способны пройти тех.осмотр. Так что как повезет

Стетоскопуло• 25 июля 2024
А тему в топе вчера вы читали))? Или вы не отдыхать едете?
Розумна Губка• 25 июля 2024
Я їздила два тижні тому, в автобусі був вайфай і кондиціонер. Туалету не було, але ставали через 3-4 години, де тільки можна було. Кордон і туди, і назад пройшли за 4 години. Вперед доїхали за 28 годин до Сонячного Берега з Києва, назад за 25 годин. Нормально, я думала буде важче
Диви яка я пава!• 25 июля 2024
Мы тоже ехали две недели назад - туда без туалета и вайфая- из Одессы -36 часов, назад с туалетом и вайфаем -16 часов
автор Белая и пушистая • 25 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Ви з Чернівців їхали чи з Одеси?
автор Белая и пушистая • 25 июля 2024
Підскажіть що з Одеси що з Чернівців їхати однаково і який попаде автобус лотерея?
Диви яка я пава!• 25 июля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Дивіться, у перевізника є 10 маршрутів і 15 автобусів. Якись зламався, якійсь тільки повернувся з рейсу і водіям потрібен відпочинок, ось за сутки диспечера і визначають- який автобус на який рейс іде

автор Белая и пушистая • 25 июля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Я зрозуміла навіть якщо з перевізником домовляєшся що буде туалет і кондиціонер пл факту це лотерея? Мене турбує те що їду з дитиною (5р) і якщо сказати потерпи годинку то це так не працює(((
No problems• 25 июля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Ну зводити на зупинці в туалет, на кожній. І не прийдеться дитині терпіти..Бо автобуси - то рандом, на жаль.
Диви яка я пава!• 25 июля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Зупинки кожні 3-4 години, на кожній зупинці водіть дитину в туалет. Ну і якщо прям сильно захоче підійдете до водія, всі люди. В нас назад був туалет, супроводжуюча сказала тільки по ’ маленькому’, а якась свинота насрала і все туалет закрився. Він наче і був, але не працював
автор Белая и пушистая • 25 июля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Дякую я уже розглядаю такий варіант туалету якщо не буде працювати, а якщо не помаленькому то буду просити водія і надіюсь на ввічливість)
Розумна Губка• 25 июля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Ви з Чернівців їхали чи з Одеси?
Їхала з Києва через Чернівці
Розумна Губка• 25 июля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Наші казали, що для дітей стануть в кущиках, якщо треба буде, але не ставали, бо нікому не знадобилося.
Розумна Губка• 25 июля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
У Вас хлопчик? По моїм спостереженням хлопці менш ходять в туалет за дівчат, тому 3-4 години це нормальний проміжок щоб потерпіти. В мене хлопець, але вже великий)) він навіть не на кожній зупинці ходив
автор Белая и пушистая • 25 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Та дівчинка 4,5 років)) і бігає часто. Тому й переживаю.
автор Белая и пушистая • 25 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Їхала з Києва через Чернівці
Довго кордон проходили?
Розумна Губка• 25 июля 2024
Там зараз електронна черга, вперед майже 4 години, це обидва кордони Україна і Румунія, і назад стільки ж
Розумна Губка• 25 июля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Та були в нас автобусі з маленькими дівчатами, ходили на кожній зупинці, все норм))
автор Белая и пушистая • 25 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
4 години це топчик. А якій перевізник?

Розумна Губка• 25 июля 2024
Я купувала тур в Адріатік тревел, не знаю послугами якого перевізника вони користуються