Гл. Амурная• 25 июля 2024

Як оформити " білий квиток"

Дівчата, будь ласка, тим, хто в темі.
Якщо людина має всі законні підстави у зв´язку зі станом здоров´я, то які дії та документи, необхдні для оформлення зняття з військового обліку?
Куди треба йти та які документи мати для цього?
Из Виа-гры• 25 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
А конкретно? Не нашла такого. Только про отсрочку написано

Показушница• 25 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
Пожиттєва, назавжди, безповоротньо
Интересно.... Инвалиды без ног ходят на вкк, а тут....
Володарка мрій• 25 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
Так, о це цікавить.
Знятись повністю з військового обліку.
Моего сына исключили Но это было ещё в апреле 2022 года. Тогда проще было.
автор Гл. Амурная • 25 июля 2024
Ответ дляПоказушница
Де таке, щоб без ноги не давали постійну групу?
Володарка мрій• 25 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
Автор,у новому законі є перелік хвороб, через які військовозобов´язаних признають повністю непридатними і виключають з обліку.
ША! я прийшла!• 25 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
У нього інвалідність визнана державою.Давно.
Инвалідність не 100% значить непридатний. Є таке поняття ’придатний для служби в тилових частинах’
Моль Моллівна• 25 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
моего сына с очевидной непригодностью,не было даже приписного никогда, послали все равно зачем-то на комиссию, проходил в районной поликлинике,дали приписное,теперь нужно сходить за военным билетом,мало ли за границу придется ехать
А после влк долго ждал? Моему сыну сказали ждать звонка🤯
Привіт з ботойбіччя• 25 июля 2024
Починає

З ртцк,а далі брата направляли на влк і клали в стаціонар на переобстеження.
Потужна махіна• 25 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
Беріть всі документи по інвалідності, в тцк, там все розкажуть.
Можливо штраф, за те, що не обновив дані до 16.07.

PORKA• 25 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
Так.Раніше не чіплялись.
авторе, а після зняття анонімів прийдете?
Пищалка• 25 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
От так, якщо інвалідність, наприклад?
толку.... буквально на днях попалась стаття, що ВЛК визнає придатними 90% з тих, що раніше вважались непридатними або обмежено придатними. Стикнулись особисто, у чоловіка 2 група, його хвороба підпадає під виключення з військового обліку. Так групу підтвердили, а код хвороби прописали такий, що став різко ’придатним’
Удальонка• 25 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
Так, о це цікавить.
Знятись повністю з військового обліку.
наказ 262 моу
там все написано
Удальонка• 25 июля 2024
Ответ дляГл. Амурная
это на отсрочку