БоВжеВільна• Изменено 25 июля 2024
Камала Гаріс, як вона вам? Я її обожнюю! Чимось вона дуже приємна.
Ще зарано про це, але ж кандидаткою на вибори стала офіційно.
Якщо стане президенткою - зрадію бо вона мені подобається як жінка ще з часу як вона стала Віце-президенткою США.
І опитування задля цікавості хто вам більш імпонує?
адже стосується це прямо і України
Результат:
вже голосів:
43 (60.56%)
Камала Гаріс
28 (39.44%)
Д. Трамп
Спілий баклажан• 25 июля 2024
Ответ дляБагиня
Ну її там і вважають туповатою.
Тому Трамп боїться дебатів з нею?:)))
Цветочница• 25 июля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
прям справжня американка :))) саме таку і треба. Але білі не будуть голосувати за не білу жінку. Так, тут боряться з расизмом і тп, але «на кухні» все як і в інших країнах. Якщо що, я в США.
Виберуть Трампа, бо він білий і мужчина:((( для багатьох це типу вибір без вибору.
Вы немножко пропустили, что в США уже был черный президент. Ну и Камала точно не туповата. Она окончила Гарвард, много лет была прокурором, это выборная должность, то есть за нее голосовали, потом Сенатором. В отличие от Трампа за нее голосовали много раз на разные должности. Ну и уровень интеллекта там небо и земля. Если Камала туповатая для кого-то, то Трамп вообще инфузория туфелька на ее фоне.
Спілий баклажан• 25 июля 2024
Ответ дляЦветочница
Був. На хвилі якраз боротьби з расизмом. Ним залишились незадоволені. У Камали шансів практично немає, принаймі на цих виборах, в порівнянні з Трампом.
Цветочница• 25 июля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Два раза подряд. А Трампом были довольны и второй раз не проголосовали поэтому?
Довольство или недовольство не зависит от цвета кожи. И сейчас будут выбирать тоже не по ней.
Небалувана Галя• 25 июля 2024
Говорят её терпеть не могут многие, тяжёлый она человек и истеричка.
Цветочница• 25 июля 2024
Ответ дляPink Swan
До снятия Байдена вы много о ней слышали? Вот и ответ.
Как человек, живущий в США, достаточно много. А вы до первого срока Трампа о нем много слышали?
Цветочница• 25 июля 2024
Ответ дляPink Swan
Больше чем о ней однозначно))
Я догадываюсь что все это больше заключается в нескольких секундах в фильме Один дома)))
Бензопирен• 26 июля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Зато в Україні красівий,бубочка проста.
А голос який глибокий
Фу. Мені він не бубочка… я ще будучи студенткою коли бачила його шоу - одразу канал перемикала, вгадайте з першого разу, що я зараз відчуваю, коли він президент😡😡😡 Я не входжу в ті 73%.
ОбережнаЯ• 26 июля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Говорят,что кур доят.
ОбережнаЯ• 26 июля 2024
Ответ дляБензопирен
Для багатьох нерозумних він і досі бубочка,повірте.
Цветочница• 26 июля 2024
Ответ дляPink Swan
Это ваш опыт. К другим это мало относится))
Ну так расскажите про ваш. Когда вы успели узнать Трампа до того, как он баллотировался. Он не был политиком.
Бензопирен• 26 июля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Вірю і знаю. Працювала зі мною його фанатка, яка пищала від його вигляду, агітувала його підтримувати і голосувати. Зате коли почалась війна, однією з перших, разом з бойфрендом втекла в Польщу і тепер продовжує звідти ним захоплюватись і в інсту робити репости його спітчів😏